• Informacje na temat:

  imiona w parach

Artykuły na temat: imiona w parach
 • Książęca para pakuje walizki. To koniec

  Książę Harry i księżna Meghan Markle ogłosili, że planują wycofać się z życia rodziny królewskiej. Dodali, że od tej pory chcą żyć na własny rachunek. I to nie wszystko. Szósty w kolejce do brytyjskiej korony książę Harry planuje wyprowadzić się wraz z rodziną. Dokąd?

 • Książęta Sussex zdradzili imię swojego syna

  Księżna Meghan wraz z księciem Harrym zdradzili, jakie imię będzie nosić ich pierwszy syn. Bukmacherzy stawiali na Filipa lub Artura. Czy potwierdziły się ich przypuszczenia?

 • Znamy imię "royal baby"

  .... Tak się nie stało. Książę i księżna przechytrzyli również bukmacherów. Ich zdaniem najbardziej prawdopodobnymi imionami dla chłopca byli: Arthur, James, Albert, Frederick i Philip. Louisa na tej...

 • ​Rafał Maślak potwierdził imię syna

  Rafał Maślak i jego żona Kamila pochwalili się na Instagramie zdjęciem z ciążowej sesji. Brzuch Kamili jest już naprawdę sporych rozmiarów!

 • Anna i Grzegorz Bardowscy wybrali imię dla drugiego dziecka

  Ich miłość rozkwitła na oczach telewidzów w programie "Rolnik szuka żony". Niedawno Anna i Grzegorz Bardowscy pochwalili się, jakie imię wybrali dla swojego drugiego dziecka. Zobaczcie sami!

 • Miłosne początki znanych par

  Słowem - sercowe rozterki, "motyle w brzuchu" bohaterów i długie pocałunki to miód na nasze skołatane nerwy i przepracowane głowy. Tym bardziej, gdy mowa o parach znanych z pierwszych stron gazet - często z zasobnym portfelem i nieprzeciętną urodą w gratisie. Wśród nich są takie, które mogą pochwalić się nie tylko niezłym stażem, ale także baśniowymi początkami znajomości. Na przekór zwyczajom...

 • Marta i Kamil Glikowie zdradzili imię córeczki

  31-letni Kamil Glik jest jednym z reprezentantów Polski w piłce nożnej. Zawodnik gra na pozycji obrońcy także w klubie AS Monaco.

 • Rafał Maślak wybrał już imię dla syna

  Rafał Maślak zdobył popularność w 2014 roku, kiedy to zdobył tytuł Mistera Polski. W finale Mister International w Seulu zdobył tytuł III Wicemistera.

 • Miłość niejedno ma imię

  Trudno określić, czym jest miłość. Uczuciem, relacją międzyludzką, stanem ducha, darem czy przekleństwem? O rodzajach miłości i ich wpływie na nasze postępowanie, odczuwanie, a nawet życie rozmawiam z Eugenią Herzyk, psychoterapeutką i specjalistką zajmującą się pomocą osobom – głównie kobietom – uzależnionym od miłości.

 • Wybrała imię dla synka!

  Kilka dni temu Anna Dereszowska została mamą po raz drugi!

Zdjęcia na temat: imiona w parach
Wideo na temat: imiona w parach
 • Alec i Hilaria Baldwinowie ogłosili imiona nowo narodzonego syna

  Alec i Hilaria Baldwinowie ogłosili imiona nowo narodzonego syna. Chłopiec, który urodził się 17 maja, będzie nazywał się Romeo Alejandro David Baldwin. Informacja została przekazana za pośrednictwem Instagrama Hilarii. To czwarte dziecko pary. Źródło:Associated Press Dostawca: x-news

 • Keira Knightley zdradziła imię córeczki

  W maju Keira Knightley i James Righton przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Od samych narodzin dziewczynka chroniona jest przed mediami. Knightley bardzo rzadko zdradza jakiekolwiek szczegóły z życia prywatnego. Jednak teraz gwiazdorska para zdecydowała się ujawnić imię córeczki. (Cover Video/x-news)

 • Ashton Kutcher i Mila Kunis zdradzili imię synka

  Ashton Kutcher i Mila Kunis przywitali na świecie drugiego potomka. Ich synek przyszedł na świat 30 listopada. Dumni rodzice zdradzili imię dziecka. Chłopiec nazywa się Dimitri Portwood Kutcher. Para ma już dwuletnią córeczkę Wyatt.(Associated Press)