• Informacje na temat:

  gorączka u dziecka

Artykuły na temat: gorączka u dziecka
 • Gorączka Royal Baby – Brytyjczycy czekają na potomka Harry’ego i Meghan

  ...15 października 2018 roku świat zelektryzowała wiadomość, na którą już od dawna czekali nie tylko najwięksi fani rodziny królewskiej. Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington (na Twitterze) pojawiła się wiadomość potwierdzająca, że książę Harry i księżna Meghan spodziewają się pierwszego dziecka. Rodzina dobrą nowinę poznała na ślubie księżniczki Eugenii.

 • Przedślubna gorączka

  Małgosia rozpoczęła już przygotowania do ceremonii. Nawet kariera zeszła na dalszy plan. Dla Radka gwiazda jest gotowa do największych poświęceń!

 • Woda w diecie dziecka

  Wpływ na rozwój naszego dziecka mają różne czynniki. Również to, jaki przykład mu dajemy. Dziecko nie ma jeszcze dużej wiedzy, dlatego powinniśmy pamiętać, że to my jesteśmy w znacznej mierze odpowiedzialni za to, jakie nawyki w sobie wykształci. Pośród nich jest między innymi nawyk picia wody.

 • Gorączka sylwestrowej nocy

  Finał sylwestra przypomina nieraz początek komedii "Kac Vegas" (reż. Todd Phillips), kiedy czterech przyjaciół budzi się po wieczorze kawalerskim z bólem głowy, a jedyne, co pamiętają, to toast, który wypili na dachu hotelu. Pokój jest zdemolowany, w łazience tygrys, a z szafy dobiega płacz dziecka. Jerzy Gruza, warszawski bon vivant i reżyser kultowych seriali komediowych ("Wojna domowa...

 • Wiosenne zapotrzebowanie dziecka na wodę

  ...bywa wyzwaniem dla dorosłego człowieka, to co dopiero dla rozwijającego się organizmu Twojego dziecka ! Na początku wiosny jest bardzo osłabiony i podatny na infekcje, bakterie oraz wirusy(...) nawodnienia organizmu i jego pracy. Odpowiednia ilość wody dla dziecka to usprawnione działanie mózgu, zdolność wykonywania działań matematycznych i dodatkowa energia do zabawy! Analogicznie, w sytuacji...

 • Dziecko - tak! Mężczyzna - niekoniecznie

  Córeczka jest całym jej światem, choć kiedyś inaczej wyobrażała sobie swoje macierzyństwo. Wybrała samotność, zamiast związku "dla dobra dziecka".

 • Gorączka u dziecka budzi strach

  Pojawia się nagle i sieje wokół sporą nerwowość, zwłaszcza, gdy dotyka dziecka. Ale podwyższona temperatura ciała wbrew naszym podejrzeniom nie zawsze jest dużym zagrożeniem dla dziecka.

 • Gorączka u dziecka budzi strach

  Pojawia się nagle i sieje wokół sporą nerwowość, zwłaszcza, gdy dotyka dziecka. Ale podwyższona temperatura ciała wbrew naszym podejrzeniom nie zawsze jest dużym zagrożeniem dla dziecka.

 • Czy gorączka dziecka wpływa na karmienie?

  Wysoka temperatura u malucha może znacząco wpływać zarówno na jego samopoczucie, jak i apetyt. Gorączkujące dziecko ma słabsze łaknienie, zazwyczaj domaga się częstszych, a krótszych posiłków. Pokarm mamy świetnie zaspokoi zwiększone pragnienie maluszka. Najważniejsze teraz, to nie przerywać karmienia, czyli nie odstawiać dziecka od piersi. Pani mleko jest dla malca bardzo cenne - dostarcza...

 • Dzieci odjeżdżają

  ..., myślałam, że ma grypę. Gorączka, dreszcze, nieobecne oczy. A to był głód narkotykowy, pierwszy raz coś takiego widziałam. Co miałam robić?! Dać jej "działkę"? Pozwolić cierpieć? Przecież jestem matką(...) z uzależnieniem dziecka. Co powiedziałabym innym matkom? Że popalanie trawy to może być tylko eksperyment, ale nie radzę przymykać oczu. Mojej córce trawa nie smakowała, miała przykre objawy uboczne...

Wideo na temat: gorączka u dziecka
 • Wendzikowska o ciąży Kate Middleton

  Media zelektryzowała wiadomość, że księżna Catherine i książę William z Wielkiej Brytanii spodziewają się drugiego dziecka. Czy Zjednoczone Królestwo znowu ogarnie gorączka związana z kolejnym royal baby? Czy będzie to chłopiec czy dziewczynka? O ciąży Kate Middleton wypowiedziała się w studiu ""Dzień Dobry TVN" Anna Wendzikowska.

Dyskusje na temat: gorączka u dziecka
 • Re: Gorączka pomaga zwalczyć infekcję

  Dlatego ja nie od razu wpadam w panikę, jak pojawi się gorączka u dziecka, tylko obserwuje i często mierzę temperaturę. Dopiero jak widzę, że przekroczyła jakieś 38,5 (choć dużo też zależy od samopoczucia synka), to wtedy podaję mu ibufen w syropie, żeby szybko i skutecznie zbić gorączkę.

 • Gorączka szczególnie niebezpieczna w upały

  gorączka chyba najbardziej niebezpieczna jest dla dziecka, dlatego sama nie bagatelizuję u swojego maluszka problemu i kiedy się pojawia robię zimne okłady oraz podaję milifen to syropek przeciwgorączkowy który szybko obniża temperaturę

 • Re: Uczulam wszystkie mamy

  Ibuden D działa dłużej niż np. paracetamol. A poza tym jest bez cukru i barwników, więc nie powinien uczulać.

 • Re: Powiększone węzły chłonne: Powód do niepokoju?

  U mojego dziecka powiększenie węzłów chłonnych zawsze oznacza chorobę, zazwyczaj kaszel i ból gardła. Jak jej sprawdzę i widzę, że coś jest nie tak, od razu podaje syropki, dicotuss, a jak pojawi się jeszcze gorączka to koniecznie lekarz.

 • Re: Jak odróżnić grypę od przeziębienia?

  Zwykłe przeziębienie przechodzi się raczej łagodnie i bez silniejszych leków, ja brałam tylko witaminę C i wzięłam od dziecka Vita D, troszkę większą ilość ale normalnie taką dziecięcą i wystarczyło. Grypsko jest dużo gorsze, gorączka, osłabienie i inne uporczywe objawy, ja myślę , że można je rozróżnić.

 • Re: Jak zbijacie gorączkę przy ząbkowaniu u dziecka?

  Ząbkowanie to głównie ból i złe samopoczucie (gorączka) dla dziecka. dlatego myslę, że z tymi dwoma objawami trzeba walczyć. I oczywiście z potencjalnym stanem zapalnym dziąseł.

 • Re: Jak zbijacie gorączkę przy ząbkowaniu u dziecka?

  Może to i dobre. Pomocniczo można spróbować. Ale jak pojawia się większy ból i gorączka, to jednak bardziej tradycyjne leki się sprawdzają.

 • Uczulam wszystkie mamy

  Dla mnie gorączka u dziecka to koszmar.Mój synek jak był młodszy źle reagował na temperaturę i miał tendencję do drgawek.Wyglądało to okropnie szedł spać zdrowy a budził się wstrząsami przypominającymi padaczkę(szywność, wstrząsy, widoczne białka oczne W ciągu kilku minut termometr wskazywał różne wartości od tych najwyższych a po minucie już te najniższe po czym znowu wysokie. Temperaturę

 • Re: Szatan ucieka na dźwięk jego imienia

  relikwie przynosiły ich właścicielom tak ogromne dochody, że gorączka cudownego znajdowania i produkowania relikwii udzieliła się nawet największym sceptykom. Jest oczywiście masa nadużyć, z których(...). Józefa. Niby nic niezwykłego, jednak suknię mogła nosić tylko olbrzymka a buty jedynie ktoś rozmiarów dziecka. Najlepszym przykładem na to, jak wielkie dochody może przynieść relikwia, jest Santiago de

 • Re: Szatan ucieka na dźwięk jego imienia

  relikwie przynosiły ich właścicielom tak ogromne dochody, że gorączka cudownego znajdowania i produkowania relikwii udzieliła się nawet największym sceptykom. Jest oczywiście masa nadużyć, z których(...). Józefa. Niby nic niezwykłego, jednak suknię mogła nosić tylko olbrzymka a buty jedynie ktoś rozmiarów dziecka. Najlepszym przykładem na to, jak wielkie dochody może przynieść relikwia, jest Santiago