• Informacje na temat:

  gdy mezczyzna na prawde kocha

Artykuły na temat: gdy mezczyzna na prawde kocha
 • Jak kocha kobieta, a jak mężczyzna?

  Kochać to nie znaczy zawsze to samo. Kobieta kocha inaczej niż mężczyzna i czegoś innego w miłości oczekuje. Uczucie zmienia się wraz z przeżytym wspólnie czasem. Po 20 latach rzadko przypomina to z dnia zaręczyn. Zdaniem wielu psychologów rozpad więzi, wygasanie miłości są nieuchronne. Czy rzeczywiście? Profesor Bogdan Wojciszke podpowie nam, jak uniknąć „końca świata” małżonków i partnerów.

 • Niepewność i wątpliwości przeżywają wszyscy zakochani. Jeśli twój partner również szuka odpowiedzi na pytanie, czy go kochasz, niepokoi się tym i zamartwia, to wysyła ci ważny znak. miłości. Magdalena Jankowska Istotą miłości nie jest przeżywanie określonych emocji, ale ich intensywność. Przesada, nadmiar, żar przeżyć to pierwszy znak zakochania.

 • Gdy zabraknie rodzica

  ...​Gdy matka lub ojciec znika z życia dziecka, przeżywa ono szok i życiową katastrofę. Jednak nawet ze stratą i żalem można sobie poradzić. Tym gwiazdom się to udało.

 • Siła terapii: Prawdy i mity

  ...z najtrudniejszymi życiowymi problemami. Joanna Koroniewska (39) i Maciej Dowbor (39) korzystali z niej, gdy w ich związku nie działo się najlepiej. Grażyna Błęcka-Kolska (56) chodziła do terapeuty po(...) z Joanną i 3-letnią wówczas Janinką. I gdy media odtrąbiły ich rozstanie, Joanna i Maciej zwrócili się o pomoc do specjalisty. Dziś są po ślubie i właśnie po raz drugi zostali rodzicami. Ewa...

 • Kocha, lubi... prześladuje

  Zaczyna się niewinnie. Tajemniczy SMS albo mail. Potem jakiś prezent, kwiaty. Ale, ale... Skąd mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam, wie, że lubię lewkonie? Jak to możliwe, że dawny znajomy komplementuje niebieską sukienkę, którą miałam dziś w pracy? Śledzi mnie, wchodzi na mój profil na Facebooku? Stalking, czyli uporczywe prześladowanie, to przestępstwo, które może zrujnować życie.

 • Mężczyzna, który nie potrafi kochać

  ...mnie bardzo ważna, bo byłam już po trzydziestce, gdy go poznałam. On miał dwie córki, które kochał i które mu wystarczały w zupełności. Powinnam była to widzieć, ale nie widziałam. Podobnie jak nie(...), albo natarczywy wielbiciel, który zdobędzie cię tylko po to, żeby porzucić po wspólnej nocy, albo twój oddany przyjaciel i kochanek, który zacznie sabotować wasz związek, gdy tylko spostrzeże, że...

 • Dziecko - tak! Mężczyzna - niekoniecznie

  ...chcę tego związku. Nie kochamy się, nawet się nie znamy..." - odpowiedziałam i wyraźnie zobaczyłam, jak mu ulżyło, gdy usłyszał moje słowa. Tym bardziej byłam pewna, że podjęłam słuszną decyzję(...)Nie ukrywa, że zaszła w nieplanowaną ciążę, z przypadkowym mężczyzną. Gdy zaproponował jej małżeństwo, odmówiła. Agnieszka, mama małej Gabrysi, nie wierzy w związki bez miłości, a ślub tylko dla...

 • Maminsynek, produkt nadopiekuńczej matki Polki, znika z naszych związków. Matki wymagające i mniej troskliwe wychowały nam innych partnerów. niestety, jeszcze trudniejszych do kochania.

 • Jesteście razem kilka lat. Jest wam ze sobą dobrze, mówisz i słyszysz: „kocham cię”. Chcesz założyć rodzinę. On jednak nie pali się do ślubu. Zaręczyn jak nie było, tak nie ma. Czekać czy postawić ultimatum? Tekst: Renata Bożek...

 • Mężczyzna trudny do kochania

  Maminsynek, produkt nadopiekuńczej matki Polki, znika z naszych związków. Matki wymagające i mniej troskliwe wychowały nam innych partnerów. Niestety, jeszcze trudniejszych do kochania.