• Informacje na temat:

  dziecko poci się podczas snu

Artykuły na temat: dziecko poci się podczas snu
 • Jak poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem podczas upałów?

  ...o higienę i przyjemny zapach. Jak to zrobić? Po pierwsze: ochrona Pocenie się jest naturalnym procesem w organizmie, pozwalającym utrzymać właściwą temperaturę ciała. Pocimy się, gdy jest zbyt(...) usuwa przykrą woń, pozostawiając na tkaninie trwały, świeży zapach. Po kapsułki Ariel PODS warto również sięgnąć podczas prania odzieży, w której chodzimy do pracy lub ubrań nastolatków, które...

 • Migrena: Kobieca dolegliwość

  Tego bólu głowy nie likwidują zwykłe tabletki. Zdarza się, że nie pomaga także całonocny sen. Migrena może trwać nawet trzy dni. Może, ale nie musi. Warto poznać sposoby radzenia sobie z tą przypadłością.

 • 10 sygnałów, które zwiastują chorobę

  Wyjaśniamy, co oznaczają często występujące u dzieci dolegliwości. Radzimy, kiedy możesz leczyć je sama, a kiedy musisz zgłosić się do lekarza.

 • Witamina D – dlaczego warto o niej pamiętać?

  Sezon jesienno-zimowy to czas, gdy w naszej strefie klimatycznej łatwo narazić się na niedobór witaminy D w organizmie. Długotrwały stan niedoboru może prowadzić do wielu poważnych schorzeń, jak: osteoporoza, osteomalacja, krzywica i depresja.

 • 10 rad na zdrową drzemkę

  Jak sprawić, by dziecko dobrze spało nie tylko w nocy, ale także w dzień? Oto sprawdzone sposoby.

 • Cukrzycę można oswoić

  Jesteś zasapana po krótkim spacerze i sądzisz, że to wina nadwagi? Męczysz się, mimo że jesteś szczupła? Te objawy mogą świadczyć o cukrzycy. Sprawdź, co jeszcze może ją zapowiadać i jak wygląda leczenie.

 • Objawy, których nie powinnaś lekceważyć

  Widzisz inne niż zwykle, niepokojące zachowanie swojego maleństwa? A może zauważyłaś u pociechy nietypowe objawy i martwisz się, że dzieje się z nią coś niedobrego? Pomożemy ci rozszyfrować, co mogą oznaczać niektóre z nich.

 • Panie doktorze, czy to normalne?

  Objawy, których nie powinnaś lekceważyć. Widzisz inne niż zwykle, niepokojące zachowanie swojego maleństwa? A może zauważyłaś u pociechy nietypowe objawy i martwisz się, że dzieje się z nią coś niedobrego?

 • Zupowy detoks

  ...zmiany. Test ▢ 1. Czy często czujesz się zmęczony, a może budzisz się zmęczony? ▢ 2. Czy masz problemy z zasypianiem albo budzisz się w nocy? ▢ 3. Czy masz skłonność do niespokojnego snu? ▢ 4. Czy pocisz się w nocy? ▢ 5. Czy często narzekasz na ból głowy? ▢ 6. Czy przeziębiasz się każdego roku? ▢ 7. Czy w pewnych porach roku często swędzą cię lub łzawią ci oczy? ▢ 8. Czy masz alergię...

 • Wezwij posiłki

  By stawić czoła sezonowym infekcjom, oprócz czapki i ciepłych butów, przyda się też odpowiednia dieta, która wzmocni odporność. Jeśli jednak zachorujesz, poprawi samopoczucie i przyspieszy powrót do zdrowia nawet o kilka dni. Jak się odżywiać, żeby skutecznie walczyć z przeziębieniem i grypą? Pytamy o to lekarzy i dietetyka.