• Informacje na temat:

  dziecko nie z małżeństwa

Artykuły na temat: dziecko nie z małżeństwa
 • Małżeństwa aranżowane kontra feminizm

  Być kobietą w Indiach to nadal "trudne zadanie". W większości rodzin indyjskich chłopiec jest bardziej oczekiwanym potomkiem niż dziewczynka. Chłopak zapewni przecież rodzicom byt na starość, a co może dziewczyna? - pisze Jarosław Kret w książce "Indie".

 • Dorota Chotecka: Bóg nie odmawia małżeństwom

  Mama wychowywała ją samotnie. Przelała na nią swoją miłość, ale i lęki. – Sądziłam, że wiodę fajne życie, a ślub nie jest mi do niczego potrzebny. Dopiero, gdy powiedziałam, w obliczu Boga „tak”, zrozumiałam w jakim byłam błędzie.

 • Możecie się różnić od siebie i mieć odmienne poglądy, ale w ważnych kwestiach – tak jak w sporcie – grajcie jednak do tej samej bramki. To jeden z sekretów udanego małżeństwa.

 • Małżeństwo - zgrana drużyna

  Możecie się różnić od siebie i mieć odmienne poglądy, ale w ważnych kwestiach – tak jak w sporcie – grajcie jednak do tej samej bramki. To jeden z sekretów udanego małżeństwa.

 • Małżeństwo? To trudne

  Twarz usiana piegami, rude włosy, zielone oczy. Julianne Moore skończyła 55 lat i nadal zachwyca wielką urodą. Ma w sobie elegancję i klasę dawnych gwiazd Hollywood. Wie, czego chce i jak to osiągnąć, ale planów nie robi. Bo jak mówi: "Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana"

 • Hilary Duff nie 'potrzebuje' małżeństwa

  Hilary Duff nie "musi" ponownie wychodzić za mąż, aby mieć drugie dziecko.

 • Małżeństwo jak miesiąc miodowy

  Za wami niezwykle romantyczne chwile. Biała suknia, elegancki garnitur, przysięga małżeńska. Te wspólne przeżycia z rodziną, fantastyczne wesele i podróż poślubna zapewnią wam wspomnienia na całe życie.

 • Ona z przeszłością. On po przejściach. Zakochują się i… orientują, że w związku jest ich czworo. Także jego była żona i jej były mąż. Przyzwyczajenia sprzed lat, rany, które się nie zabliźniły. Czy teraz mogą być mądrzejsi? Jak zbudować nowe małżeństwo, żeby znów nie skończyło się rozwodem? Opowieść kobiety i mężczyzny. I komentarz psychologa: jakimi zasadami trzeba się kierować, by kolejny...

 • Dorota Rabczewska - Stępień. Dziecko? Nie wykluczam

  ...w oczy i powiedzieć: "OK, nie było łatwo, ale było warto". Nie dzielę siebie na etapy: udanego czy nieudanego związku, małżeństwa czy macierzyństwa. Nie uzależniam swojej wartości od tego wszystkiego(...)Jak się czujesz w nowej fryzurze?  -Super! Zawsze robię to, na co mam ochotę i nie interesuje mnie, co inni o tym myślą. Kochałam moje blond włosy i nawet gdy ktoś mi sugerował, że taka platyna jest...

 • Megan Fox nadal zastanawia się nad swoim małżeństwem

  ...przyszłość czeka małżeństwo Megan i Briana, to aktor, który ma jeszcze syna Kassiusa (14 l.) z poprzedniego małżeństwa, chcą razem wychowywać dziecko. Przyjaciel pary powiedział: - Oboje bardzo cieszą się, że niedługo przyjdzie na świat ich trzecie dziecko. Para mieszka obecnie razem w dzielnicy Bel Air w Los Angeles i tam wychowuje swoich synów. Źródło podało:  - To mały, skromny dom, ale...

Zdjęcia na temat: dziecko nie z małżeństwa
 • Emanuelle Seigner i Roman Polański
Wideo na temat: dziecko nie z małżeństwa
 • Aktorka ma już dwoje dzieci z małżeństwa z Shanem Dearym

  Keri Russel spodziewa się dziecka. Ojcem jest partner aktorki, Matthew Rhys. Będzie to ich pierwsza pociecha. Miłość aktorów rozkwitła na planie serialu „Zawód: Amerykanin”. 39-letnia gwiazda wychowuje już 8-letniego Rivera i 3-letnią Willę. Są to dzieci z małżeństwa z Shanem Dearym, z którym rozstała się po 7 latach. (źródło: Cover Video/x-news)

 • Nicky Hilton spodziewa się drugiego dziecka

  Nicky Hilton jest w ciąży. Będzie to drugie dziecko dziedziczki fortuny i Jamesa Rothschilda. Płeć przyszłego potomka nie jest jeszcze znana. Małżeństwo ma już roczną córeczkę Lily Grace. Ślub pary odbył się w 2015 roku w oranżerii Pałacu Kensington.

 • Carice van Houten spodziewa się dziecka

  Guy Pearce i Carice van Houten spodziewają się dziecka. Para potwierdziła, że wkrótce zostanią rodzicami. Guy Pearce wyznał, że niedługo czeka go debiut w roli ojca. To również pierwsze dziecko znanej z „Gry o Tron” Carice van Houten. Para nie jest małżeństwem, jednak ciąża wcale nie przyspieszy tego faktu. Aktor przez 18 lat był mężem swojej licealnej miłości, z którą rozstał się w zeszłym roku

Dyskusje na temat: dziecko nie z małżeństwa
 • Re: Małżeństwa aranżowane?

  Właśnie niedawno rozpadło się takie małżeństwo, gdzie to mamuśka zaaranżowała swojej córusi gościa zacnego, wykształconego, w jej mniemaniu ekstra "towar" na męża o co? dziś już nie są razem spłodził dziecko, po magistrze zrobił doktorat a żonie pani magister kazał usługiwać, czepiał się o wszystko, nawet o kolor włosów dziecka więc mówię NIGDY

 • Re: Małżeństwa aranżowane kontra feminizm

  To tak jak u nas jesteś w kk to musisz płacić bo ślubu nie da nie pochowa , a niejednokrotnie rodzice wysyłając dziecko na spotkania z kk obawiają się o to aby dziecko wróciło nie tknięte . Ile już było takich sytuacji ? W mediach piszą felietony reportaże na ten temat są wyświetlane i dalej nic z tym się nie robi .

 • Re: Małżeństwa aranżowane?

  Właśnie niedawno rozpadło się takie małżeństwo, gdzie to mamuśka zaaranżowała swojej córusi gościa zacnego, wykształconego, w jej mniemaniu ekstra "towar" na męża o co? dziś już nie są razem spłodził dziecko, po magistrze zrobił doktorat a żonie pani magister kazał usługiwać, czepiał się o wszystko, nawet o kolor włosów dziecka więc mówię NIGDY żartujesz? w 21 wieku ustawione i zaaranżowane? na

 • Re: Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

  Wiesz wogole co to jest lemung? Bo mam wrazenie ze uzywasz slow ktorych znczenia nie rozumiesz dziecko.

 • Re: Rozwód po 25 latach małżeństwa

  Są takie chwile, w których robi się podsumowania. Gdzie jestem w tym związku, czy w ogóle jestem. Jeśli nie ma związku to o czym mowa? O jakiś przyzwyczajenia, lekach, to są wystarczające powody by być kolejne 25 lat z kimś z kim się ma wspólne dorosłe dziecko jakiś dobytek?

 • Re: Martyna Wojciechowska zaadoptowała dziecko z Tanzanii

  Jaka Polkę ma adoptować? Przeciez nawet małżeństwa nie maja kogo adoptować. Dzieci w domach dziecka to nie sieroty. Ich adoptować nie mozna.

 • Re: Związek z rozwodnikiem. Warto zaryzykować?

  dajcie spokój jestem żoną rozwodnika od 4 lat, ma on 2 synów z poprzedniego małżeństwa i syna ze mną, i dyby nie nasze dziecko to dawno bym odeszła......to co przeżyłam i przeżywam nadal to jest koszmar....mąż płaci jej 1000zł alimentów a oni są non stop u nas wszystkie święta weekendy wolne prawie całe wakacje ferie, jestem tym zmęczona i odejdę.....na pewno.....już nie długo.....żadna z jego

 • Re: Mieć dzieci, czy nie? Oto jest pytanie

  Moja pierwsza żona powiedziała mi po kilku latach małżeństwa że nie zamierza mieć dzieci bo nie ma zamiaru się zdeformować . Takich wygodnych pań jest wiele , lecz gdy wchodzą w okres ryczących 40-tek na siłę zaczynają starać się o dziecko. Z tym że okres minął. W większości bezpowrotnie.

 • Czy da się uratować taki związek?

  bardzo zależało. Jego rodzice załatwili wszystko - są zamożnymi ludźmi. Przed ślubem podejrzewałam, że coś jest nie tak (często pisał do pewnej kobiety wiadomości). Pomyślałam, jak pojawi się dziecko, to(...) i nie chcę stracić naszego małżeństwa. Nie wiem, co się stało. Przed ślubem było nam cudownie w łóżku. Może któraś z was miała podobny problem?

 • Re: Tylko dziecko

  Doskonały artykuł. Mam taką sytuację w rodzinie. Bardzo zależy mi na trwałości ich małżeństwa ale prawdopodobnie skończy się rozwodem. Matka nie tylko kocha dziecko ale jest w nim zakochana i o nie zazdrosna. To chore i nie zdaje sobie sprawy jak je krzywdzi.