• Informacje na temat:

  dziecko kim kardashian

Artykuły na temat: dziecko kim kardashian
 • Kim Kardashian zdradziła imię dziecka

  Kim Kardashian i Kanye West 16 stycznia po raz trzeci zostali rodzicami. Zdradzili imię swojego dziecka.

 • Kim Kardashian poroniła

  Już w styczniu przyjdzie na świat dziecko Kim i Kanye Westa. Córeczkę urodzi surogatka. Kim zdecydowała się wyjaśnić dlaczego nie urodzi sama. Choć była już w trzeciej ciąży, niestety poroniła i okazało się, że surogatka jest jedyną szansą. Poszukiwanie odpowiedniej kobiety zajęło parze rok. Konieczne były odpowiednie testy i badania, ale Kim jest bardzo zadowolona z wybranej kobiety. Twierdzi...

 • Kim Kardashian stara się o trzecie dziecko?

  Kim Kardashian i Kanye West połączyli małżeńskie siły i zaprojektowali kolekcję ubrań dla dzieci. Efektami pracy, prezentowanymi przez małą modelkę w postaci córki projektantów - North, Kim(...), kiedy zajdziesz w ciążę, by promować nową linię ubrań - napisał jeden z użytkowników. https://t.co/ma43gZXtRh " additional="— Kim Kardashian West (@KimKardashian)" date="1 lutego 2017" user...

 • Kim Kardashian odsłania wszystko na Instagramie

  Kim Kardashian lata największej medialnej świetności ma już za sobą. Zainteresowanie internautów rozłożyło się już jakiś czas temu także na innych członków klanu.

 • Kim Kardashian chce adoptować dziecko

  Czy Kim Kardashian pójdzie w ślady Angeliny Jolie? Po tym jak celebrytka „zakochała się” w podopiecznych jednego z tajlandzkich domów dziecka, poważnie rozważa adopcję. O sprawie pisze Daily Mail.

 • Amber Rose o nagim zdjęciu Kim Kardashian

  ...32-letnia modelka wyraziła poparcie dla swojej pięknej przyjaciółki. Amber Rose uważa, że Kim Kardashian West została niesłusznie skrytykowana za swoje nagie zdjęcie.

 • Kim Kardashian nie może mieć więcej dzieci?

  W wywiadach Kim Kardashian wielokrotnie podkreślała, że chciałaby, aby jej córeczka, North West miała rodzeństwo. Opowiadała o próbach zajścia w ciążę i o tym, że gdyby nie było innej możliwości, zdecydowałaby się na skorzystanie z pomocy surogatki. I rzeczywiście taka pomoc może okazać się konieczna, bo lekarze prognozują, że problemy Kim mogą być poważniejsze niż dotąd sądzono. - Wracam...

 • Kim Kardashian po porodzie przejdzie operację?

  Kardashianka wkrótce urodzi swoje drugie dziecko. Jak donosi tabloid „The Mirror” po porodzie celebrytka prawdopodobnie będzie musiała przejść operację usunięcia macicy.

 • Kim Kardashian stara się o drugie dziecko

  Czy mała North West wkrótce doczeka się rodzeństwa? Kim Kardashian w jednym z wywiadów wyznała, że chciałaby ponownie zostać mamą.

 • Kontrowersyjne zdjęcie Kim Kardashian

  Słynna skandalistka znów sprowokowała opinię publiczną. Trzeba przyznać, że Kim Kardashian uwielbia robić szum wokół siebie i całej swojej rodziny.

Zdjęcia na temat: dziecko kim kardashian
Wideo na temat: dziecko kim kardashian
 • Kim Kardashian i trzecie dziecko?

  Czy Kim Kardashian jest gotowa na trzecie dziecko? Wraz z Kanye chce mieć kolejnego potomka. Miała jednak poważne problemy zdrowotne przy obu porodach. Tym razem myśli o wynajęciu surogatki. Raper wspiera ją w tej decyzji. (Źródło: x-news)

 • Syn Kim Kardashian może przyjść na świat już za tydzień

  Kim Kardashian urodzi syna przed terminem? Według wcześniejszych przewidywań lekarzy, dziecko celebrytki miało przyjść na świat w Boże Narodzenie. Zły stan zdrowia przyszłej mamy może jednak spowodować, że ujrzy syna już w Święto Dziękczynienia. Pierwsze dziecko Kim ze względu na komplikacje urodziło się pięć tygodni przed wyznaczoną datą. Tym razem stan błogosławiony jest dla gwiazdy jeszcze

 • Kim Kardashian zdradziła płeć trzeciego dziecka

  Kim Kardashian ujawniła płeć swojego trzeciego dziecka. Surogatka urodzi jej i Kanyemu córkę. Przyszli rodzice nie wybrali jeszcze imienia. Kim zdradziła tę informację w programie Ellen DeGeneres. Opowiedziała tam o ostatnim baby shower. Wyznała, że mała North chciała przetestować zabawki, które przyniesiono dla jej jeszcze nienarodzonej siostrzyczki. (Cover Video/X-news)

Dyskusje na temat: dziecko kim kardashian