• Informacje na temat:

  dziecko beyonce

Artykuły na temat: dziecko beyonce
 • Beyonce urodziła bliźnięta!

  Mimo że Beyonce i Jay Z nie potwierdzili jeszcze tej informacji, zagraniczne media są pewne, że ich bliźniaki są już na świecie. Magazyn People powołuje się na informatora, który powiedział: "Bey(...). Zagraniczne media podkreślają, że mają sprawdzone informacje. Kilka dni temu Barack Obama w oficjalnym przemówieniu zdradził płeć dzieci Beyonce i jej męża. Powiedział: - Jay Z i ja kompletnie oszaleliśmy na...

 • Beyonce i Jay Z uczcili dziewiątą rocznicę ślubu

  ...się o kolejne dziecko. Źródło podało: - Chcieli mieć kolejne dziecko, więc to wspaniałe uczucie po kilku latach starań. Beyonce jest bardzo szczęśliwa... - Są silną parą i tworzą zgrany duet. Wiedzą(...)Na wideo widzimy pięcioletnią córkę pary - Blue Ivy - która całuje ciążowy brzuszek mamy. Matka Beyonce - Tina Lawson - również pogratulowała parze z okazji rocznicy za pomocą mediów...

 • Wideo z 10-letnią Beyonce sprzedane za 3,8 mln dolarów

  Niektórzy po prostu urodzili się po to, żeby zostać gwiazdami. Mała Beyonce już jako dziecko myślała o swojej przyszłej karierze. Drogę do sławy zaczynała, śpiewając w zespole Girls Tyme. Z tego(...) Owen&Co, musiało być nie lada gratką dla fanów wokalistki. Wideo trwa 2,5 godziny i jest kompilacja kilku występów Beyonce z tego okresu. Materiały te zostały odnalezione po 20 latach. Na aukcji...

 • Solange Knowles jest bardzo dumna ze swojej siostry Beyonce

  ...także, że ojciec artystek - Mathew Knowles - miał na nie olbrzymi wpływ, ponieważ, jako dziecko przeżył naprawdę ciężki czas z powodu koloru swojej skóry. - Naprawdę dużo zawdzięczam rodzicom, jeśli...

 • Kelly Rowland o ciąży Beyonce

  ...​Kelly Rowland twierdzi, że nie traktuje swojej przyjaciółki Beyonce jak kobiety w ciąży.

 • Beyonce urodzi syna i córeczkę?

  Gwiazda muzyki pop pilnie strzeże szczegółów, dotyczących swojej ciąży. Jednak ojciec wokalistki nie jest już tak dyskretny. Ostatnio, w jednym z programów telewizyjnych powiedział coś, co może sugerować, że Beyonce spodziewa się synka i córeczki.

 • Córka Beyonce i Jay'a Z myśli, że jest ich "przyjaciółką"

  Para spędza ze swoją trzyletnią Blue Ivy jak najwięcej czasu, a córka nie traktuje ich relacji w kategoriach dziecko-rodzice.

 • Beyonce: To jednak nie ciąża?

  Michelle Williams zaprzecza plotkom, według których jej przyjaciółka, Beyonce, miałaby spodziewać się dziecka.

 • Beyonce chce zachować swoje kształty

  Znana ze swoich kobiecych kształtów gwiazda pop - Beyonce Knowles - wyznała, że nie chciałaby schudnąć, ponieważ lubi swoją figurę.

 • Beyonce urodziła córkę

  Jedna z najbogatszych par showbiznesu, Beyonce i Jay-Z, doczekała się pierwszego potomka - córki Blue Ivy Carter.

Wideo na temat: dziecko beyonce
 • Beyoncé chce więcej dzieci

  - Zdecydowanie chcę mieć więcej dzieci - oznajmiła Beyoncé. Nie wiem dokładnie ile, ale to się okaże. Zobacz, wywiad przeprowadzony podczas Met Ball 2012.

 • Jay Z i Beyonce będą mieli drugie dziecko?

  Beyonce spodziewa się drugiego dziecka? Tym razem pogłoski o kolejnej ciąży wokalistki zdają się opierać na racjonalnych przesłankach. Na koncercie w Paryżu Jay Z dwuznacznie zmienił tekst utworu "Beach is Better". Przekształcony wers brzmiał "pregnant with another one", czyli "w ciąży z drugim dzieckiem". Czy mąż gwiazdy bez powodu dolewałby oliwy do ognia? (x-news/TVN)

 • Celebryci chcą powiększyć rodzinę

  Beyonce i Jay Z adoptują dziecko? Chodzą słuchy, że celebryci chcą za wszelką cenę powiększyć rodzinę. Mimo starań Beyonce nie może zajść w ciążę, znaleźli więc prywatną agencję adopcyjną. „Zawsze chcieli mieć więcej dzieci. Zależy im, by nie było między pociechami dużej różnicy wieku” - zdradza źródło z otoczenia pary. Ich córka Blue Ivy w styczniu skończy 5 lat. (źródło: Cover Video/ x-news)

Dyskusje na temat: dziecko beyonce