• Informacje na temat:

  dokumenty ślub

Artykuły na temat: dokumenty ślub
 • Ślub na plaży

  Biała suknia z welonem, weselni goście, ryż na szczęście. Zamiast tego wybrali piasek pod stopami i szum oceanu. Ślub na Bali - jedna z najważniejszych chwil życia tylko dla nich.

 • Wreszcie będzie mogła wziąć ślub kościelny

  Tygodniowi" Katarzyna Skrzynecka. Teraz nic już nie stoi na przeszkodzie, żeby aktorka poszła do ołtarza z ukochanym Marcinem Łopuckim (41). Para wzięła ślub cywilny w czerwcu sześć lat temu. Od tamtej(...) dawna deklaruje, że marzy, aby połączył ich święty sakrament. - Bardzo chcielibyśmy wziąć ślub kościelny - zdradził Marcin Łopucki. To naturalne, kiedy ludzie się kochają i tworzą dom pełen miłości...

 • Ślub i miesiąc miodowy w sercu Karaibów: Republika Dominikańska

  Chcecie przeżyć niezapomniany ślub i miesiąc miodowy na Karaibach? Wybierzcie się do Republiki Dominikańskiej. Ten karaibski kraj jest stworzony dla zakochanych, którzy szukają spokoju i romantyzmu. Bajkowe plaże, tropikalna przyroda, zabytki UNESCO z epoki kolonialnej, uśmiechnięci ludzie i usługi wysokiej jakości sprawiają, że ten kraj to istny raj na ziemi.

 • Jestem od kilku lat związana z mężczyzną, który pochodzi z Holandii, ale ma obywatelstwo egipskie. Chcemy wziąć ślub w Polsce. Czy małżeństwo zawarte przez nas będzie legalne?– pyta pani Iga z Łodzi.

 • Jak nie ubierać się na ślub – porady dla gości

  Zaproszenia już od dawna czekają, odliczamy czas do ślubu w rodzinie lub wesela przyjaciół. Nawet prezent jest już zakupiony, a problem stroju wciąż jest kwestią otwartą. O tym w czym i jak nie należy przychodzić ubranym na ślub – drodzy goście weselni przeczytacie poniżej.

 • Precz z tradycją! Nietypowy ślub

  ...małżeństwa za granicą, a po powrocie należy oficjalnie potwierdzić zmianę stanu cywilnego. Wszystkie dokumenty muszą być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Możliwość zagranicznego ślubu proponuje(...)Negocjacje Początek to standard - kompletowanie potrzebnych dokumentów. Następnie niezbędna jest rozmowa z urzędnikiem, czy w ogóle istnieje możliwość przeprowadzenia nietypowych zaślubin. Najlepiej...

 • Ślub w kraju i za granicą

  ...​W naszym kraju w związek małżeński mogą wstąpić tylko osoby różnej płci i wolnego stanu. Muszą mieć także skończone 18 lat. W innym przypadku zgodę na ślub wydaje sąd. Państwo młodzi mają do wyboru trzy warianty: mogą wziąć ślub w urzędzie stanu cywilnego, w USC i kościele lub tylko w kościele.

 • Niezapominajka, czyli dokumenty potrzebne w dniu ślubu

  Planując zawrzeć związek małżeński, jako Narzeczeni musicie zdecydować, czy złożycie przysięgę przed Bogiem i ludźmi, czy chcecie tylko wziąć ślub cywilny.

 • Rod Stewart: Ślub już wkrótce

  Wielokrotnie już przez nas zapowiadany ślub Roda Stewarta (61 l.) i modelki Penny Lancaster (35 l.) odbędzie się w 2007 roku.

 • Ślub - wypada, nie wypada

  Każda panna młoda stara się uczynić wszystko, aby jej ślub był niepowtarzalny, goście dobrze się bawili, atmosfera była romantyczna i - co staje się najczęściej najważniejsze - żeby nie popełnić żadnej gafy.

Wideo na temat: dokumenty ślub
 • Jolie nie jest zachwycona własnym ślubem

  Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub w 2014 roku. Aktorka w najnowszym wywiadzie dla „New York Times” zdradziła, że wcale nie było to romantyczne wydarzenie. „Było po prostu miło” - przyznała. Gwiazdorska para przed uroczystą ceremonią we Francji musiała legalnie wziąć ślub w Kalifornii. „Asystentka powiedziała, że mamy dokumenty do podpisania. Na zewnątrz czekał na nas sędzia. Nagle byliśmy

Dyskusje na temat: dokumenty ślub
 • Re: Ślub cywilny, a biała suknia

  A no to kwestia kilku dni, ale i tak ślub w kościele nabiera też mocy urzędowej. A te kilka dni to chyba, żeby był czas się rozmyślić :D Jeśli urzędnik KRK wyśle dokumenty do USC. Jeśli nie wyśle - ślub zawarty w kościele nie ma mocy cywilno-prawnej. Naprawdę tego nie rozumiesz?

 • Re: Będzie ślub!

  Witajcie! Czy Beata ma dokumenty z Sądu Metropolitalnego, które unieważniają poprzednie małżeństwo? A Jarek ma takie dokumenty? Ślub poza kościołem to lipa. A może uznają też ślub, który daje sprzątaczka z mojej szkoły? Wszystko opiera się na wiedzy! Pozdrawiam

 • Organizowanie ślubu z zagranicy?

  Mam znajomych, którzy na swój ślub przyjechali do kraju tydzień przed nim. Wszelkie formalności załatwiali za nich ich rodzice. Teraz jednak technika posunęła się tak do przodu, że wszystko załatwić można telefonicznie czy też mailowo, a odległość nie stanowi tu żadnego problemu. Niezbędne dokumenty dla księdza cz zaproszenia dla gości można wysłać listownie... Czy organizowanie ceremonii

 • Re: Niezapominajka, czyli dokumenty potrzebne w dniu ślubu

  Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy(...) z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

 • dokumenty

  świadkowie muszą przedstawić dowód osobisty, to wszystko.

 • Re: Ślub w kraju i za granicą

  To prawda,w polsce sama biurokracja ! Ja chcialam wziac slub z moim narzeczonym,ktory jest polakiem,ale mieszkajacym na stale w kanadzie,musial przedstawic swoje dokumenty rozwodowe z kanady w polskim sadzie w warszawie,oczywiscie przetlumaczone i musialy byc one /dokumenty,czyli jego rozwod kanadyjski/ uznane przez polski sad,a powiedzieli,ze bedziemy czekac na na to ok.1 roku.to jest chore

 • Czym sie różni ślub konkordatowy od cywilnego?

  W prawie polskim występują trzy rodzaje ślubów: cywilny, kościelny i konkordatowy. O kościelnym nieco wiem, za to ciężko rozróżnić mi dwa pozostałe. Jakie dokumenty trzeba posiadać by wsiąść ślub cywilny? Jakie opłaty wiążą się ze ślubem?

 • Re: Ślub w kraju i za granicą

  o takie dokumenty im chodzilo. do tego niby Polska w UE to nie wystarcza dokumenty wystawione po angielsku, musza byc przetlumaczone po polsku. dxiwne,ze w Szwecji akceptowane sa wszystkie dokumenty(...) do prezydenta miasta Gdyni, do prasy i TV w Szwecji poskutkowalo. Na dokumenty czekalismy 2 miesiace. Potem zaproponowano nam zarejestrowanie dziecka w polsce, na co nie zgodzilismy sie, wiedzac ze

 • ślub cywilny za granicą

  drodzy forumowicze, chciałbym wziąć cywilny ślub za granicą. Z pewnych względów nie moźe to być polska ambasada - zostaje miejscowy USC. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakie dokumenty są wymagane dla nas, dla świadków i do tego, żeby to małżeństwo było uznane w Polsce.

 • Re: Jak przeprowadzić „rozwód kościelny”

  Nie można unieważnić ważnego sakramentalnego małżeństwa!!! Można stwierdzić nieważną próbę zawarcia małżeństwa, bo tak należy określić zawarty w kościele ślub, który nie spełniał wszystkich(...) przeprowadzonej rozmowie ze mna--przekazala dokumenty--zeznania-- gdzies dalej--ale nie wiem gdzie.....potem zadzwonila do mnie,i poprosila zebym jej przeliterowal nazwe ulicy(uniewaznienie polskiego