• Informacje na temat:

  dlaczego wypadają włosy kobietom

Artykuły na temat: dlaczego wypadają włosy kobietom
 • Dlaczego wypadają mi włosy?

  Twoje włosy zaczęły gorzej wyglądać? Zrobiły się słabsze i wypadają? Każdy z nas może tracić dziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu włosów – to fizjologiczny proces związany z ich cyklami spoczynku i wzrostu.

 • Dlaczego włosy wypadają

  Zdarza się, że włosy wypadają lub wyglądają na mocno przerzedzone. Jak się okazuje, te dwie przyczyny utraty włosów mają odrębny charakter.

 • Dlaczego po porodzie wypadają włosy?

  Na temat wypadania włosów po porodzie krąży mnóstwo mitów. Fakt jest jeden – to zjawisko całkiem normalne i nie ma powodów do paniki. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego tak się dzieje i jak sobie z tym radzić, zapraszamy do lektury.

 • Dlaczego wypadają mi włosy?

  ...u lekarza i profesjonalnego leczenia. Ważne hormony Niektórym kobietom wypadają włosy trzy-cztery miesiące po urodzeniu dziecka lub zakończeniu karmienia piersią – to efekt spadku poziomu estrogenów(...). To zaczyna budzić niepokój. Włosy mogą wypadać z wielu powodów i zależnie od przyczyny wymagają różnych zabiegów. Oto najczęstsze źródła kłopotów! Brak składników odżywczych To częste u osób, które...

 • Pomocy, tracę włosy!

  ...operacja. Niestety, nie jesteśmy w stanie się przed tym zabezpieczyć. Innym typowym momentem, kiedy włosy wypadają nam intensywniej, jest okres około trzech miesięcy po porodzie. Czytałam, że(...)PANI: Jesienią w gabinetach dermatologów przybywa osób narzekających na wzmożone wypadanie włosów. Dlaczego właśnie teraz? Dr Marta Kurzeja: - Badania naukowe tego nie potwierdzają, ale...

 • Włosy po porodzie: Jak je wzmocnić i pielęgnować

  Każda kobieta chce pięknie wyglądać zarówno w ciąży, jak i po urodzeniu dziecka. Niestety wielu młodym matkom sen z powiek spędza stan ich włosów, które nagle zaczynają wypadać garściami. Aby przejść przez ten proces łagodnie, warto odpowiednio zadbać o włosy i skórę głowy.

 • Dlaczego wypadają włosy?

  ...włosów, ale odrastają one w ciągu 6 mies. Jeśli po tym czasie nadal wypadają, warto zrobić badania hormonalne. Przyczyną utraty włosów mogą też być zaburzenia w wydzielaniu hormonów tarczycy. Przy niedoczynności tego narządu włosy są cienkie, suche, rzadkie. Przy nadczynności pojawia się tzw. łysienie uogólnione lub plackowate. To wymaga leczenia tarczycy. Przyczyną mogą być też błędy dietetyczne...

 • .... W końcu to zakochany trzydziestolatek, młodszy od niej o dziesięć lat, więc intelektualnie podporządkowany – na wszystko się godzi. Miesiąc temu przyszedł do mnie: „Mamo, włosy wypadają mi(...), zawiódł wszystkich, mnie, męża, promotora, nie wyjechał do Brukseli. Dlaczego? Powinna pani raczej zapytać „przez kogo”. Przez nią. Trzynaście lat starszą brunetkę o ordynarnych rysach twarzy, dla...

 • Włos ci z głowy nie spadnie

  ...​Bujna czupryna jest prawdziwą ozdobą każdej kobiecej głowy. Gęste i zdrowe włosy dają nam możliwość uczesania wielu wspaniałych i modnych fryzur. Jednak nie zawsze włosy chcą być posłuszne i zwyczajnie wypadają. Gdzie możemy szukać przyczyn?

 • Bioelixire Argan Oil Volumizing

  Z myślą o potrzebach kobiet i życiu w ciągłym biegu, marka Bioelixire wprowadza nową linię kosmetyków Volumizing: szampon i maskę. Dzięki nim włosy zyskają megaobjętość już podczas pielęgnacji.