• Informacje na temat:

  dlaczego seks oralny boli

Artykuły na temat: dlaczego seks oralny boli
 • Seks powinien fascynować – nawet po latach związku!

  Seks to najbardziej intymne przeżycie między dwiema kochającymi się osobami. Nieudane pożycie może być przyczyną kłótni, a nawet rozstań. Co więc zrobić, by podtrzymać płomień namiętności?

 • ​Zamienniki seksu

  Amerykanki są na ogół zadowolone ze swojego życia seksualnego, ale większość woli raczej inne zajęcia. Paniom ze Stanów więcej rozrywki niż miłosne igraszki dostarcza na przykład... oglądanie telewizji. Są osoby, które na długie miesiące i lata rezygnują z erotycznych zabaw. Jakie są tego przyczyny?

 • Niebezpieczne zbliżenie. Możesz tego żałować

  Wbrew powszechnym opiniom choroby weneryczne nie zniknęły; nie dajmy się również zwieść oficjalnym statystykom – eksperci twierdzą, że są zaniżone. Chroni przed nimi obustronna wierność i bezpieczny seks.

 • Raport: Polka w łóżku

  Orgazm mi się należy - twierdzi większość z nas i coraz śmielej eksperymentuje w łóżku. Masturbacja, seks oralny? Przestały być tabu. W przeciwieństwie do naszych matek oczekujemy w miłości równouprawnienia.

 • Anatomia kobiecego pożądania

  Świat zmienia się nieustannie, a z nim to jak, gdzie i kiedy uprawiamy seks. Niemniej, podstawowe fakty dotyczące popędu płciowego u kobiet pozostają, na ten moment, niezmienne.

 • Polacy zbyt wcześnie przechodzą na emeryturę... seksualną

  ...15,5 proc. badanych mężczyzn i aż 42 proc. kobiet wskazuje, że seks jest zupełnie nieistotną sferą ich życia. Te różnice mają duży wpływ na relacje seksualne. Dlatego też ważną rolę w naszych relacjach pełni dotyk i przytulanie. I w takich sytuacjach przynajmniej o to powinniśmy zabiegać - tłumaczy prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog.

 • Lepiej od naszych matek wiemy, czego pragniemy w łóżku. Polubiłyśmy ekstrawagancję. Nawet zdradzamy inaczej niż kiedyś. Dlaczego? O zmianach w "polskiej sypialni" mówi profesor Zbigniew Izdebski, autor raportu o seksualności Polaków.

 • Kryptonim: żona

  Na początku jest miłość, ślub, wspólne plany. Później, nawet po kilku latach, pojawia się cień wątpliwości. Dlaczego on całuje mnie tylko w czoło? Znowu odwrócił się w łóżku plecami! Można tłumaczyć: miał zły dzień, jest zmęczony. Ale to nie to. Co czuje kobieta, gdy odkrywa, że partner kocha inaczej? Opowiadają Justyna i Beata. Ich mężczyźni to homoseksualiści.

 • Wrzody: Prawda i mity o chorobie

  ...się w trakcie pocałunków oraz seksu tzw. oralnego. Dużo osób jest zakażonych H. pylori, ale tylko część choruje: PRAWDA Szacuje się, że bakterię ma ponad... 50 proc. dorosłych (którzy(...) jest dziedziczna. Natomiast nie wykazano, by istniał gen odpowiedzialny za wrzody żołądka lub dwunastnicy - choć wiele osób jest przekonanych, że tak jest. Inaczej boli przy wrzodach żołądka, inaczej...

 • Polka w łóżku cz.2

  Przedstawiamy raport o seksualności Polek. Przeczytaj pierwszą część Polki w łóżku...