• Informacje na temat:

  dlaczego pory się rozszerzają

Artykuły na temat: dlaczego pory się rozszerzają
 • Najlepsza pora na porządki

  Oczyszczaniem jesień się zaczyna! Połącz rozgrzewające właściwości kasz z odtruwającym działaniem warzyw i owoców. W chłodniejszą porę roku wejdziesz zdrowsza i... młodsza!

 • A ty kąp się, kąp

  Jaka jest sól, każdy wie. Czy jednak wie również, że dodana do kosmetyków działa na skórę odmładzająco, nawilżająco, łagodząco, a nawet leczy niektóre dolegliwości dermatologiczne? Naukowcy już docenili jej zalety i przekonują nas do morskich kąpieli. Nie wybierasz się nad morze? Nie szkodzi, możesz zamienić w nie wannę. Przekonasz się, że słona woda urody doda.

 • Antyoksydanty wprost z ogrodu

  Dlaczego świeże owoce są najcenniejsze?

 • Sekrety urody kobiet z różnych stron świata

  Rytuały pielęgnacyjne często są przesiąknięte kulturą danego kraju i bazują na lokalnych produktach, lecz łączy je jedno – mają nas rozpieścić i sprawić, że poczujemy się piękniejsze. Poznaj sekrety urodowe kobiet z różnych zakątków świata i dowiedz się, jak je odtworzyć we własnym domuq.

 • Kobiety chorują inaczej

  Nauka to potwierdza: płeć ma wpływ na skuteczność i przebieg wielu terapii. Jesteśmy wrażliwsze od mężczyzn na działanie niektórych leków, częściej skarżymy się na skutki uboczne kuracji. Powód? Między innymi różnice genetyczne i hormonalne. Jak możemy wykorzystać tę wiedzę, zanim normą stanie się leczenie dopasowane do płci?

 • Czego ci brak?

  ...światła słonecznego. A co z innymi objawami? Dlaczego właśnie wczesną wiosną mamy największe problemy z włosami, cerą, nastrojem? Zdaniem dietetyków nasze kłopoty wynikają nie tylko z pogody i pory(...) się do problemów ze wzrokiem. O tej porze roku zauważasz na twarzy więcej popękanych naczynek? Powinnaś jeść: żurawinę, cytrusy. Dlaczego? Bo zawierają uszczelniającą naczynia krwionośne rutynę. To...

 • Księżyc i zdrowie kobiety

  Ginekolodzy żartują, że gdy zbliża się pełnia, trzeba przygotować się na ciężką pracę, bo porodówki pękają w szwach. Okazuje się, że nie jest to jedyny wpływ, jaki może wywierać na nas Księżyc.

 • Odzyskaj formę po zimie

  Za oknem piękne słońce, a ty jakoś nie masz siły cieszyć się nim. Winę za twoje złe samopoczucie ponosi przesilenie wiosenne.