• Informacje na temat:

  dlaczego nie umiem schudnąć

Artykuły na temat: dlaczego nie umiem schudnąć
 • Ratunku! Nie umiem przestać się objadać!

  Niekiedy najskuteczniejszym sposobem na walkę z nadwagą nie są ćwiczenia fizyczne, diety i liczenie kalorii. Bo prawdziwy problem leży całkiem gdzie indziej. W naszym sercu i głowie.

 • Stosuję dietę, dlaczego nie chudnę?

  Zrezygnowałaś z mięsa, a waga ani drgnie? Przetestowałaś wszystkie diety świata i nic? Ekspertka podpowiada, jak omijać pułapki, by schudnąć skutecznie.

 • Dlaczego warto być minimalistą

  Nie masz torebki Chanel? Nie szkodzi. Modniejszy jest teraz jej brak. Skromne życie stało się popularne jak triatlon i bieganie. Oszczędność w nowej, modnej odsłonie to minimalizm i ma na świecie rosnące grono fanów. Ma też swoich celebrytów, którzy na oszczędzaniu zarabiają. Uwaga! Wielu zaczęło przygodę z minimalizmem od wietrzenia szaf. Ku przemyśleniu w czasie wiosennych porządków.

 • Mamo, chcę schudnąć!

  No tak, jest pulchne. Gdy biega, dostaje zadyszki. A przecież je tyle, co wszyscy! W końcu ktoś jednak mówi: "Pani dziecko za dużo waży. Musi schudnąć". Jak powiedzieć siedmiolatkowi czy dwunastolatce, że mają nadwagę? Zmotywować do zrzucenia dodatkowych kilogramów? Żadna dieta cud nie sprawi, że twoje dziecko zeszczupleje i utrzyma formę na dłużej. Ono samo musi tego chcieć - mówi Magdalena...

 • Zwlekanie jest jak karta kredytowa: dużo przyjemności, dopóki nie dostaniesz rachunku. Prędzej czy później musisz go zapłacić. A wtedy twój nastrój siada. Rozpraw się ze złymi nawykami!

 • Aldona Plewińska: Niczego nie robię na pokaz

  ...- Oczywiście są teraz lżejsze protezy, na przykład rąk. Ale one nie spełniają żadnej funkcji, po prostu są, układają się wzdłuż ciała, są na pokaz. A ja już jakiś czas temu postanowiłam, że nie będę już niczego robiła na pokaz - mówi Aldona Plewińska, modelka.

 • Będziesz moim dzieckiem

  Zrządzenie losu sprawiło, że Agnieszka adoptowała Olę. Krystyna sama zdecydowała, że zaopiekuje się maltretowanym chłopcem. Były spełnionymi matkami, miały odchowane dzieci, poukładane życie, ale zdecydowały, że jest w nim miejsce na jeszcze jedną miłość. Do dziecka odrzuconego, z bolesną przeszłością. Czy umiały je pokochać tak jak własne? I czy drugi raz zrobiłyby tak samo?

 • Polka na diecie: Jak się odchudzamy?

  Co druga z nas się odchudza, ale jedynie co piątej to się udaje. Dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, że stosowane kuracje są nieskuteczne?

 • Podejmij wyzwanie! Pracuj nad sobą. Pozbądź się nałogu. Przestań narzekać, uśmiechaj się częściej. Nowy Rok to wywoływacz haseł nakłaniających nas do zmiany. Na ile jest ona możliwa i Co nam w niej przeszkadza – nawyki czy wady? A może geny? Magdalena Kuszewska...

 • Za sznurki

  ..."Nieważne, jak on się z tym czuje, byleby spełnił moje potrzeby". Która kobieta tak myśli o swoim partnerze? Jakaś cyniczna graczka, na pewno nie ja. A jednak: manipulujemy wszystkie, tylko się do tego nie przyznajemy. Nawet przed sobą. Dlaczego, tłumaczymy terapeutka i psycholog Bogna Szymkiewicz.

Dyskusje na temat: dlaczego nie umiem schudnąć
 • Jestem gruba i nikt nie chce mnie przyjąć do pracy

  chorobę. Znam się na modzie, jestem inteligentna, zaradna, umiem liczyć i jestem miła. Ale zawsze przegrywam na rekrutacji ze szczupłymi dziewczynami, które inteligencją nie grzeszą. Ale swoim wyglądem przyciągają zapewne klientów, tak ktoś mi zasugerował na rozmowie! Nie mogę schudnąć. Dlaczego w naszym kraju osoby otyłe nie zasługują na dobrą pracę? Dlaczego mam taki kult szkieletorów

 • Re: Zrób coś, bo męża nie znajdziesz

  kobieta chce się podobać a wtedy nawet nikt ze mną nie tańczy, ponoć nie jestem brzydka więc zupelnie nie rozumiem dlaczego ludzie - głównie faceci się boją takich dziewczyn jak ja. Na prawdę życie jest ciężki, wiele razy próbowałam schudnąć, jem na prawdę nie wiele, nawet pod okiem dietetyka nie straciłam zbyt wiele..choć probuję to nie umiem, często z tego powodu nie chce mi się żyć. Mam męża

 • Re: Zrób coś, bo męża nie znajdziesz

  kobieta chce się podobać a wtedy nawet nikt ze mną nie tańczy, ponoć nie jestem brzydka więc zupelnie nie rozumiem dlaczego ludzie - głównie faceci się boją takich dziewczyn jak ja. Na prawdę życie jest ciężki, wiele razy próbowałam schudnąć, jem na prawdę nie wiele, nawet pod okiem dietetyka nie straciłam zbyt wiele..choć probuję to nie umiem, często z tego powodu nie chce mi się żyć. Mam męża