• Informacje na temat:

  dlaczego nie tatuaże dla dzieci

Artykuły na temat: dlaczego nie tatuaże dla dzieci
 • Nastolatka chce sobie zrobić tatuaż

  Nie ma mowy! Do domu nie wpuszczę! – tak zareagował mój mąż na wieść o tym, że nasza piętnastoletnia córka chce sobie zrobić tatuaż. Nie rozumiem, dlaczego córka chce tak się oszpecić. Nie wiem też, jak ją zniechęcić do tego pomysłu.

 • Co robić, gdy nastolatek marzy o tatuażu lub piercingu? Sprawdźcie razem, jakie są konsekwencje

  Twoje dorastające dziecko napomyka, że chciałoby mieć tatuaż albo kolczyk w nietypowym miejscu? Zamiast zakazów, gróźb porozmawiaj z nim o konkretach i wyjaśnij, z czym wiąże się taka zachcianka.

 • Pierwsze: Nie kłamać

  Metr dziewięćdziesiąt wzrostu, numer buta 45, trzy tatuaże i głos faceta, który sporo w życiu przeszedł. Ale aktor Janusz Chabior mówi, że dla niego prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto stara się być dobrym człowiekiem. Ustąpi starszej pani miejsca w tramwaju, przygarnie bezpańskiego psa. Po prostu jest przyzwoity.

 • Tatuaż na sercu

  Najczęściej przemija. Ale nie bez śladu. Zostaje sentyment, pamiątki, których nie sposób się pozbyć. Czasem coś więcej. Ada, Majka i Agnieszka pożegnały pierwszą wielką miłość. Poznały kogoś nowego, zaczęły nowe życie. Pozornie. Tamten mężczyzna odszedł, ale uczucie nie. O takiej miłości mówi się cicho. Rozmawiamy więc w tajemnicy.

 • Narysują dla ciebie motylka

  Nie wiedziała, że można sobie poparzyć policzki od łez. Dopóki nie poroniła i szpital nie potraktował jej tak, że nie znajduje na to słów. Straciła dziecko, tak jak 40 tysięcy kobiet w Polsce każdego roku. Została z wyrzutami sumienia i nitką smutku na zawsze.

 • Katarzyna Michalak: Zło nie ma sumienia

  Absolutnie nie rozumiem kobiet, które dają sobą pomiatać, są bite, gwałcone i poniżane przez swoich "ukochanych". One mają przecież wybór, mogą uciec, zacząć życie od nowa. Tutaj mogę usłyszeć: "Jej łatwo powiedzieć, bo ona nie wie...". Otóż wiem - mówi Katarzyna Michalak, autorka bestsellerowych książek, w tym ostatniej - "Leśna polana", w której porusza między innymi kwestię przemocy domowej...

 • Pił, mieszkał na ulicy. Dziś udowadnia, że nie ma sytuacji bez wyjścia

  ...- Ludzie próbowali mi pomagać. Byłem dobrze znany policji, bo często kradłem alkohol. Poza tym trafiłem też do szpitala. I lekarze, i policjanci proponowali pomoc, ale ja jej nie chciałem, ciągle lądowałem w rynsztoku - mówi Henryk Krzosek, autor książki "Bóg odnalazł mnie na ulicy i co z tego wynikło".

 • Maja Sablewska: Czasem bywam zołzą

  Jakie ma największe słabości i dlaczego woli związek na odległość? Maja Sablewska w bardzo szczerej rozmowie z SHOW odpowiada na wszystkie trudne pytania.

 • Aktor, sportowiec, celebryta... To właśnie oni często stają się wzorem dla naszych dzieci. Czy powinno nas to niepokoić? Nie zawsze!

 • Nie za bardzo mi odbiło

  ...czterdziestki... Tomasz Karolak: No to co. Myślę, że wszystko przyjdzie samo. Nie będę teraz na siłę się zmuszał, by być bardziej poważnym, niż jestem. Każdy mężczyzna ma w sobie coś z dzieciaka. Podobno lubisz zabawki dla chłopców, kolekcjonujesz samochody. No i buty... Tomasz Karolak: Buty przywożę ze wszystkich podróży. Mam już ponad 60 par. W większości z nich nie chodzę, bo po prostu nie...