• Informacje na temat:

  dlaczego nie potrafimy zakończyć związku

Artykuły na temat: dlaczego nie potrafimy zakończyć związku
 • Zastanawiasz się, dlaczego nie układa ci się z mężem albo ciągle kłócisz się z przyjaciółką? Może tkwisz w wyniszczającej cię relacji. Zobacz, jak ją rozpoznać i skutecznie zakończyć.

 • 7 zasad udanego związku

  Wiesz, jak pielęgnować kwiaty, twój mężczyzna dba o samochód. A wasz związek? W jakim jest stanie? Czy należycie do tych par, które wierzą, że jeśli się kiedyś pokochały, to emocjonalnego paliwa wystarczy na zawsze? Zła wiadomość: nie ma wiecznej gwarancji na miłość. Ale jest i dobra: plan konserwacji związku to zaledwie 7 punktów. I zaledwie 5 godzin pracy tygodniowo. Przyjemnej.

 • Joanna Kos-Krauze: Pewnych pytań nie można nigdy zadać

  ..."Gdy 6 kwietnia 1994 roku spadł samolot z prezydentem Juvenalem Habyarimaną, w niewielkim kraju w sercu Afryki wydarzenia wymknęły się spod kontroli. Rozpoczęła się jedna z najbardziej krwawych rzezi(...)-Krauze i Krzysztofa Krauzego oraz książka "Jest życie po końcu świata" - wywiad-rzeka z Joanną Kos-Krauze, które właśnie mają premierę.

 • Jestem w toksycznym związku

  Jak zakończyć związek bez przyszłości? Po czym poznać, że nie jesteśmy dla siebie? Skąd mam wiedzieć, czy to ten jedyny? Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej, co zrobić? – Jeśli zadawałaś sobie kiedyś podobne pytania, to powinnaś przeczytać ten artykuł.

 • Seks cię nie interesuje... Dlaczego?

  ...i depresję... Ciebie to po prostu nie kręci. OK, ale może warto się nad tym zastanowić, przyjrzeć się dokładniej, dlaczego tak się dzieje? Wiele kobiet myśli: "Jest jak jest i niech tak zostanie, trudno. Są ważniejsze rzeczy niż przyjemność erotyczna". To błąd! Nie odmawiaj sobie dostępu do tej sfery życia. Najpierw ustal przyczynę. Może przeżywasz kryzys w związku? Masz za dużo spraw na głowie? Może...

 • Nie umiem bliskim powiedzieć Nie: Co robić?

  Czasami nie mamy wystarczająco dużo siły, żeby sprzeciwić się najbliższym. Boimy się, że ich skrzywdzimy. Ale skutki tego, że nie potrafimy walczyć o swoje potrzeby, ponosimy tylko my. Dlatego warto to zmienić.

 • ​Andrzej Krzywy: Nigdy nie gwiazdorzyłem

  Grał na ulicy, na weselach, pierwszy zespół założył jeszcze w podstawówce. Zajął się muzyką, bo nie urósł, a dziewczyny "leciały" na gitarzystów. Andrzej Krzywy, lider zespołu De Mono, wspomina początki swojej muzycznej kariery i tłumaczy czym tamta publiczność różniła się od współczesnej. - Nigdy nie gwiazdorzyłem. Nie wiem, może po prostu nigdy nie byłem aż tak bogaty - wyznaje.

 • Magda Stachula: Nie oceniam, tylko obserwuję

  Jest dla mnie bardzo ważne, jak czytelnicy odbierają książkę. Niezwykłe, jak otwierają mi wiele nowych sposobów patrzenia na nią. Każdy odbiera ją na swój sposób i właściwie kiedy wypuścisz ją z rąk, ona zaczyna żyć swoim życiem – mówi Magda Stachula, autorka trillera „Idealna”.

 • Mocniej kochać nie będę

  Zazdroszczą jej, że podobno bierze od życia, co chce. Mają jej za złe, że kusi, uwodzi, zdobywa. Anna Dereszowska niedawno zakończyła swój kilkuletni związek i po raz kolejny zaczyna nowe życie. Czy uda się jej w końcu uporać z własnymi demonami?

 • Artur Barciś: Już nie mam kompleksów

  Kiedyś z powodu pochodzenia czuł się gorszy. Był też bardzo nieśmiały wobec kobiet. Kiedy poczuł się prawdziwym mężczyzną? I jak zyskał pewność siebie? To zdradził tylko SHOW.