• Informacje na temat:

  dlaczego nie mogę schudnąć

Artykuły na temat: dlaczego nie mogę schudnąć
 • Dlaczego nie mogę schudnąć?

  Dobrze znamy zasady zdrowej diety i staramy się je stosować: jeść chude mięso i ryby, dużo warzyw, razowe pieczywo. Mimo to nie zawsze udaje się nam zrzucić zbędne kilogramy. W czym tkwi problem?

 • Dlaczego nie mogę schudnąć?

  Postanowiłaś wreszcie wziąć się za siebie. Zaczęłaś ćwiczyć, dużo chodzisz, mniej jesz, a efektów na wadze nie widać! Dlaczego? Jakie robisz błędy?

 • Dlaczego trudno schudnąć zimą?

  Komórki tłuszczowe kurczą się pod wpływem promieni słonecznych, co tłumaczy dlaczego chudniemy latem, a tyjemy zimą.

 • Biegasz w maratonach. Dlaczego nie jesteś szczupła?

  ..."Mogę być najwolniejsza, mogę być ostatnia, to nieistotne" - mówi Mirna Valerio o swojej miłości do biegania. Do tej pory wzięła udział w ponad 20 maratonach i ultramaratonach. Ma 43 lata, waży 120 kilogramów. I nic nie robi sobie z powtarzających się pytań: "Skoro tak dużo się ruszasz, jak to się dzieje, że nie chudniesz?". - Bieganie przy sporej nadwadze nie jest ani zdrowe, ani bezpieczne. Ale...

 • Co przeszkadza nam schudnąć?

  ..., a innym, niestety, nie. Dlaczego jemy mniej, a mimo wszystko nie chudniemy, a czasem nawet przybywa nam na wadze? Warto się temu bliżej przyjrzeć. Oto lista możliwych przyczyn. Z wiekiem schudnąć(...) dostanie następną porcję. Dlatego, aby schudnąć, trzeba jeść często. Najlepiej pięć razy dziennie, ale mało. W ten sposób ciągle trawimy pokarm, a nie odkładamy zapasów na później. Przerwy między...

 • Dlaczego warto być minimalistą

  Nie masz torebki Chanel? Nie szkodzi. Modniejszy jest teraz jej brak. Skromne życie stało się popularne jak triatlon i bieganie. Oszczędność w nowej, modnej odsłonie to minimalizm i ma na świecie rosnące grono fanów. Ma też swoich celebrytów, którzy na oszczędzaniu zarabiają. Uwaga! Wielu zaczęło przygodę z minimalizmem od wietrzenia szaf. Ku przemyśleniu w czasie wiosennych porządków.

 • Chcesz szybko schudnąć? Sprawdź, jak przyspieszyć metabolizm

  Tyjesz, choć jesz niewiele i nie wiesz dlaczego? Odpowiedź jest prosta – twój metabolizm jest bardzo spowolniony. Ale możesz temu zaradzić.

 • Chcesz schudnąć? To najprzyjemniejszy sposób!

  Zumba jest obecnie jedną z najpopularniejszych form treningu, na jaki decydują się Polki. Dlaczego tak jest i jakie efekty osiąga się już po kilku tygodniach ćwiczeń, opowiada instruktor zumby Tomasz Oracz.

 • Dlaczego nie mogę schudnąć?

  Przeszłaś już wszystkie diety, jesz jak wróbelek, a waga ani drgnie. „Tyję chyba od powietrza” – myślisz.

 • Jak schudnąć z wybranej części ciała?

  Rozpoczynając odchudzanie często mamy nadzieję na wyszczuplenie konkretnych partii ciała – niektórym przeszkadza głównie oponka na brzuchu, inni marzą o pozbyciu się boczków. Nie jest to łatwe zadanie, ale z pewnością warto spróbować. Uzyskanie wymarzonej sylwetki to najlepsza nagroda!

Dyskusje na temat: dlaczego nie mogę schudnąć
 • Re: nie mogę schudnąć

  nie mogłam kiedyś schudnąć ponieważ błędnie o tym myślałam. Nie rozumiałam że dieta to podstawa. Odkąd mam już dietę odpowiednią do swojej osoby stosuje tabltetki Slimcea. Dopiero teraz widżę ile mi dają i dlaczego mówi się na tego typu środki WSPOMAGACZE. Ponieważ mają wspomagać proces spalania tkanki. Sama slimcea i dieta to spadek o kilka kilogramów w ciągu miesiąca.

 • Re: Dlaczego nie mogę schudnąć?

  jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement Slimcea. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.

 • Re: nie mogę schudnąć

  pokarmowe. I okazało się, że to jest przyczyna dlaczego nie mogę schudnąć. Wykluczyłam ze swojej diety białko mleka i jajka, na które miałam alergię i jakoś waga idzie w dół. Przez dwa miesiące schudłam(...) pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Nie byłam

 • Re: Dlaczego nie mogę schudnąć?

  ja też nie mogłam schudnąć, dopiero jak włączyłam do diety suplement figurena slim to wszytsko ruszyło jak dotknięciem czarodziejskiej różdżki, na dzień dzisiejszy czyli po 3 tygodniach mojej kuracji mam 5 kg mniej na wadze.

 • Re: nie mogę schudnąć

  też tego nie rozumiem i zawsze się zastanawiam dlaczego ludzie wierzą w takie rzeczy, przecież tylko odpowiednia dieta i do tego aktywność fizyczna mogą przyczynić się do zgubienia wagi, odpowiedni sposób odżywiania to podstawa.

 • Re: Dlaczego nie mogę schudnąć?

  Też cierpię na insulinooporność, starałam się jeść odpowiednio, a waga wciąż wzrastała. Od jakiegoś czasu stosuję suplementy naturavi i udało mi się zrzucić kilka kilogramów. W przypadku tego schorzenia to naprawdę sukces, polecam

 • Re: Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie

  pokarmowe. I okazało się, że to jest przyczyna dlaczego nie mogę schudnąć. Wykluczyłam ze swojej diety białko mleka i jajka, na które miałam alergię i jakoś waga idzie w dół. Przez dwa miesiące schudłam(...) pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Nie byłam

 • Re: Biegasz w maratonach. Dlaczego nie jesteś szczupła?

  Niech się jakiś ortopeda tu wypowie. Bieganie z taką nadwagą to masakra dla kolan i stawów skokowych. To z nich zrobi kaleki na całe życie bo wyleczyć zniszczony staw jest bardzo trudno. Najpierw schudnąć potem biegać.

 • Jestem gruba i nikt nie chce mnie przyjąć do pracy

  wyglądem przyciągają zapewne klientów, tak ktoś mi zasugerował na rozmowie! Nie mogę schudnąć. Dlaczego w naszym kraju osoby otyłe nie zasługują na dobrą pracę? Dlaczego mam taki kult szkieletorów(...)Byłam już na 15 rozmowach rekrutacyjnych. Głównie sklepy odzieżowe, markowe. Bo takie mam doświadczenie. Pracowałam przez dwa lata w dużym sklepie odzieżowym. Przez ostatni rok przytyłam dużo przez

 • Re: Dlaczego nie mogę schudnąć?

  Nie trzeba się głodzić,żeby schudnąć.Mi pomogła dieta dobrana przez dietetyka i suplement Therm Line Fast.Bez żadnych ćwiczeń schudłam przez miesiąc 5 kilo.