• Informacje na temat:

  dlaczego mężczyzna nie ma erekcji

Artykuły na temat: dlaczego mężczyzna nie ma erekcji
 • Dlaczego warto się całować?

  Pocałunki to sposób wyrażania bliskości, miłości i namiętność. Naukowcy przekonują, że kontakt z ustami partnera wywołuje również szereg pozytywnych reakcji chemicznych w organizmie człowieka. Jakich? Dziś Międzynarodowy Dzień Pocałunku, warto sobie przypomnieć...

 • Dlaczego w łóżku wieje chłodem?

  ...w gotowości. Nic więc dziwnego, że dla nich problemy łóżkowe są tematem tabu. Kiedy mężczyzna unika seksu? - Najczęściej powodem jest zły stan zdrowia albo lęk przed ujawnieniem niesprawności. Mężczyzna, który ma trudności z erekcją czy kontrolowaniem wytrysku, wycofuje się. Zwłaszcza jeśli po nieudanym zbliżeniu kobieta reaguje poirytowaniem lub krytyką. Seks zaczyna kojarzyć mu się...

 • Dlaczego on symuluje orgazm?

  Udawanie męskiego orgazmu wydaje się mało prawdopodobne, a jednak amerykański lekarz seksuolog Abraham Morgentaler, autor bestselleru o tym zjawisku, tłumaczy jego przyczyny i wyjaśnia, że wcale nie jest rzadkie.

 • Dlaczego mężczyźni zdradzają?

  Coraz rzadszy seks, podejrzane telefony, dziwne sms-y - to często oznaki tego, że mężczyzna zdradza. Statystyki pokazują, że prawie 30 proc. Polaków przyznaje się do zdrady. Ogromny wpływ na nasze zachowania w dorosłym życiu ma rodzina. Jeśli życie małżeńskie było wartością, to w dorosłym życiu też staramy się jej dochować. I jak pokazują statystyki, większości z nas to się udaje.

 • Pytania o dolegliwości dojrzałego mężczyzny

  On zazwyczaj bagatelizuje swoje przypadłości, bo prawdziwemu facetowi nic nie może dolegać. A jednak. O męskie problemy pytamy, dr Hannę Dolińską, lekarza rodzinnego.

 • Czego dzieci nie wiedzą o seksie

  Czerpią wiedzę z internetu, od rówieśników i z kolorowych pism. Potrafią powiedzieć, co to wibrator, orgazm i seks oralny. Do czego więc wychowanie seksualne może przydać się dzisiejszej młodzieży? Z Michałem Pozdałem ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej rozmawia Magdalena Jankowska.

 • On nie chce się kochać!

  ...kryjomu spotykają się z mężczyznami i nie mogą tak dłużej żyć. W innym przypadku może przyjść mężczyzna z jakąś dysfunkcją seksualną, na przykład brakiem ochoty na seks lub z brakiem erekcji. Jest(...)Dlaczego mężczyźni unikają seksu? Magdaleną Bogdaniuk: Jest to pytanie coraz częściej ostatnio zadawane przez kobiety. Przyczyn może być wiele - poczynając od psychologicznych, biologicznych aż do...

 • Wilgotne miejsca

  Kiedy kobieta odczuwa pożądanie, jej intymne miejsca wilgotnieją. To oczywiste. Ale czy równie oczywiste jest to, dlaczego tak się dzieje?

 • Czego pragną kobiety?

  Co się dzieje z mężczyznami?! Oddali nam pole, ale dlaczego aż tak bardzo zostali w tyle? Może do niczego już nam się nie przydadzą? Profesor Philip Zimbardo, światowej sławy psycholog, autor książki "Gdzie ci mężczyźni", mówi: dajcie im szansę. To wy, kobiety, możecie ich zmienić. Na lepsze. Tak, by byli dobrymi ludźmi, partnerami, kochankami, ojcami. Chyba... warto. Ale jak się do tego zabrać?

 • Sześć powodów, dla których warto dbać o zęby

  Zepsute zęby oraz infekcje dziąseł to nie tylko kwestia estetyki czy świeżości oddechu, ale również zdrowia ogólnego oraz niejednokrotnie - życia. Czcze gadanie? Sprawdź, co mówią badania i dlaczego warto zatroszczyć się o swoje uzębienie.

Dyskusje na temat: dlaczego mężczyzna nie ma erekcji
 • Tralalala

  Dlaczego zawsze podaje się tylko statystyki seksualności? Czy facet poza erekcją i mokrymi snami nie ma nic innego? Żadnych umiejętności? Ja umiem gotować, pranie zrobię, okna umyję, pracuję, mam wyższe wykształcenie, duże poczucie humoru, dom i samochód, psa i kota- i moje życie nie koncentruje się tylko na erekcji. A mężczyzna jest bardziej skomplikowany, niż się niektórym wydaje. My też mamy