• Informacje na temat:

  dlaczego kobieta nie ma orgazmu

Artykuły na temat: dlaczego kobieta nie ma orgazmu
 • Dlaczego kobiecie potrzebna jest gra wstępna?

  Dziś obchodzimy Światowy Dzień Gry Wstępnej. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć, dlaczego to tak ważny element naszego życia erotycznego, bez którego wiele kobiet oceniałoby jakość swojego seksu, a często nawet i związku, zdecydowanie gorzej.

 • Dlaczego zdradzamy?

  Do niewierności przyznaje się obecnie 16 proc. Polek i 28 proc. Polaków. Czy faktycznie kobiety rzadziej zdradzają czy może mają swoje powody, by zdrady mocno ukryć? Tym razem odpowiedzi szukamy w teorii ewolucyjnej i znajdujemy bardzo zaskakującą odpowiedź.

 • Orgazm niejedno ma imię

  Ciało wygięte w pałąk, spazm, który sprawia, że robi się ciemno przed oczami, przyspieszony oddech, rumieńce na twarzy. Kobiecy orgazm niedawno odkrył przed naukowcami swoje nowe oblicze...

 • Kobieta z jajami

  ...- Orgazmy, życie w trójkącie, antykoncepcja – to tematy, które ostatnio są jej bardzo bliskie. Magdalena Boczarska zdradza również, czy lubi rozmawiać o seksie i w kim się zakochała.

 • Dlaczego on symuluje orgazm?

  Udawanie męskiego orgazmu wydaje się mało prawdopodobne, a jednak amerykański lekarz seksuolog Abraham Morgentaler, autor bestselleru o tym zjawisku, tłumaczy jego przyczyny i wyjaśnia, że wcale nie jest rzadkie.

 • Orgazmu trzeba się nauczyć

  Wiele badań pokazuje, że orgazm wywołany pobudzaniem łechtaczki jest przez wiele kobiet odbieramy jako intensywniejszy. Między innymi o tym, że od niego należy zacząć naukę przeżywania rozkoszy, rozmawiamy z Magdaleną Tyrałą, ekspertem ds. seksuologicznych w INTERIA.PL.

 • Dlaczego kobiety uprawiają seks?

  Miłość jest tylko jednym z 237 powodów, które w książce "Why women have sex" wyróżniła dwójka amerykańskich naukowców: Cindy Meston - psycholog kliniczny i David Buss - psycholog ewolucyjny. I to wcale nie najważniejszym.

 • „Będzie dzisiaj robota?", czyli jak zachęcić kobietę do seksu

  Wielu mężczyzn twierdzi, że lubi kobiety z inicjatywą w łóżku. - Fantazjują, że fajnie by było spotkać seksualną kocicę, z którą można zrobić wszystko....

 • ​Dlaczego mężczyźni zasypiają po seksie?

  To był naprawdę udany seks. Teraz chętnie byś się poprzytulała, porozmawiała, może nawet powtórzyła ten sympatyczny incydent. Tymczasem zanim zdążysz cokolwiek powiedzieć, w sypialni rozlega się chrapanie... Nie denerwuj się, on nie robi tego specjalnie. Męskie zasypianie po seksie da się wyjaśnić naukowo!

 • Co to jest orgazm i jak go osiągnąć

  Brak energii, ochoty na seks czy przedwczesny wytrysk powodują, że zamiast pracować nad polepszeniem współżycia, rezygnujemy z niego. Ale orgazm to nie tylko przyjemność i istotny składnik udanego związku, lecz także lek na wiele dolegliwości.

Dyskusje na temat: dlaczego kobieta nie ma orgazmu
 • Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

  Dziś już nie ma tabu na te tematy i sporo zostało powiedziane i udowodnione, czasem bywa że kobieta nie ma orgazmu ale to się leczy.

 • Re: Dlaczego kobieta w wolnym czasie woli poczytać, a mężczyzna uprawiać seks?

  walnij sie w łeb, książki dawno nie czytałam, nie mam na razie zamiaru, udawanie intelektualistki jest tak samo głupie jak udawanie orgazmu etc., żarcik nietrafiony.. może widziałeś tą w samochodzie rzuconą niedbale, której raczej nie przeczytam - "Zakonnice odchodzą po cichu"

 • Re: Dlaczego kobiety udają orgazmy?

  Bo mają za dobre serca i zależy im na dobrym samopoczuciu faceta. Bo facet przekonany, że kobieta za nim szaleje w łóżku bardziej angażuje się w związek. Bo chcą być uważane za świetne kochanki. Bo chcą uniknąć oskarżeń o oziębłość. Bo wiedzą że oczekuje się od nich orgazmu a nie zawsze mogą go mieć. I pewnie z tysiąca innych powodów.

 • Re: ​Cztery ciekawe fakty na temat orgazmu

  ej wszyscy tatusiowie obecni i przyszli sprawdźcie sobie w necie co to jest TELEGONIA. Zobaczycie dlaczego kobieta ,samica musi być dziewica, aby partner,samiec mógł być w 100% ojcem swoich dzieci, a nie 90%. Po angielsku telegony, Wikipedia o tym pisze. Dlatego dziewictwo jest tak ważne w islamie i nie tylko. W Biblii też. Stosują to hodowcy rasowych koni i psów.Znajoma lekarka dr nauk

 • Re: Dlaczego kobiety udają orgazmy?

  oraz jego frustracji z tego powodu. Bo mnie to zupełnie nie przeszkadzało , że nie mam orgazmu. Powoli się tego uczyłam , jego trochę naprowadzałam i w końcu samo przyszło. Po paru latach , serio(...) o wszystkim musi wiedzieć - mądra kobieta wie , że nie ma nic gorszego niż facet sfrustrowany tym , że jest kiepski w łóżku - a przecież kobiecy orgazm nie zależy tylko od jego starań.

 • Re: ​Dlaczego mężczyźni zasypiają po seksie?

  taa odezwała sie typowa kobieta- niestet kochana nie jestes facetem i nie masz orgazmu za kazdym razem. Dlatego kobitki czesto nie mają ochoty na zapasy w łóżku- po prostu dla nich to niepotrzebny wysiłek

 • Re: Seksualne niedopasowanie

  . Jak tego nie ma się dla siebie to ratuje tylko seksuolog......i on czasmi nie moze nic zrobic, jak kobieta ma 40 lat i zero przyjemności. 5. Dlaczego piszę tylko o kobietach. Prawda jest taka, że facet(...)% kobiet nie ma orgazmu a wiec przyjemnosci, która napędza. Kobiety takie współżyją jak jest uczucie zwane miłością. Tak jest w narzeczeństwie i pierwszym roku po slubie. Potem, to juz tylko siła

 • Re: Kobieta bez orgazmu

  ja nie mam problemu z orgazmem. Ja potrafię nawet jak ty jesteś kiepska. dlaczego ty nie przejmiesz pałeczki jak chcesz orgazm.? Ja chętnie poleżę i zobaczę jaka jesteś gorąca.

 • Re: Seksualne niedopasowanie

  . Jak tego nie ma się dla siebie to ratuje tylko seksuolog......i on czasmi nie moze nic zrobic, jak kobieta ma 40 lat i zero przyjemności. 5. Dlaczego piszę tylko o kobietach. Prawda jest taka, że facet(...)% kobiet nie ma orgazmu a wiec przyjemnosci, która napędza. Kobiety takie współżyją jak jest uczucie zwane miłością. Tak jest w narzeczeństwie i pierwszym roku po slubie. Potem, to juz tylko siła

 • Re: Kobieta bez orgazmu

  Facet nie ma problemu z orgazmem, nawet jak jesteś kłoda. Dlaczego wiec winisz faceta " kiepski w łóżku", kiedy to Ty masz z tym problem?