• Informacje na temat:

  dlaczego kobieta nie ma orgazmu

Artykuły na temat: dlaczego kobieta nie ma orgazmu
 • Dlaczego zdradzamy?

  Do niewierności przyznaje się obecnie 16 proc. Polek i 28 proc. Polaków. Czy faktycznie kobiety rzadziej zdradzają czy może mają swoje powody, by zdrady mocno ukryć? Tym razem odpowiedzi szukamy w teorii ewolucyjnej i znajdujemy bardzo zaskakującą odpowiedź.

 • Orgazm niejedno ma imię

  Ciało wygięte w pałąk, spazm, który sprawia, że robi się ciemno przed oczami, przyspieszony oddech, rumieńce na twarzy. Kobiecy orgazm niedawno odkrył przed naukowcami swoje nowe oblicze...

 • Kobieta z jajami

  ...- Orgazmy, życie w trójkącie, antykoncepcja – to tematy, które ostatnio są jej bardzo bliskie. Magdalena Boczarska zdradza również, czy lubi rozmawiać o seksie i w kim się zakochała.

 • Dlaczego on symuluje orgazm?

  Udawanie męskiego orgazmu wydaje się mało prawdopodobne, a jednak amerykański lekarz seksuolog Abraham Morgentaler, autor bestselleru o tym zjawisku, tłumaczy jego przyczyny i wyjaśnia, że wcale nie jest rzadkie.

 • Orgazmu trzeba się nauczyć

  Wiele badań pokazuje, że orgazm wywołany pobudzaniem łechtaczki jest przez wiele kobiet odbieramy jako intensywniejszy. Między innymi o tym, że od niego należy zacząć naukę przeżywania rozkoszy, rozmawiamy z Magdaleną Tyrałą, ekspertem ds. seksuologicznych w INTERIA.PL.

 • Dlaczego kobiety uprawiają seks?

  Miłość jest tylko jednym z 237 powodów, które w książce "Why women have sex" wyróżniła dwójka amerykańskich naukowców: Cindy Meston - psycholog kliniczny i David Buss - psycholog ewolucyjny. I to wcale nie najważniejszym.

 • „Będzie dzisiaj robota?", czyli jak zachęcić kobietę do seksu

  Wielu mężczyzn twierdzi, że lubi kobiety z inicjatywą w łóżku. - Fantazjują, że fajnie by było spotkać seksualną kocicę, z którą można zrobić wszystko....

 • ​Dlaczego mężczyźni zasypiają po seksie?

  To był naprawdę udany seks. Teraz chętnie byś się poprzytulała, porozmawiała, może nawet powtórzyła ten sympatyczny incydent. Tymczasem zanim zdążysz cokolwiek powiedzieć, w sypialni rozlega się chrapanie... Nie denerwuj się, on nie robi tego specjalnie. Męskie zasypianie po seksie da się wyjaśnić naukowo!

 • Co to jest orgazm i jak go osiągnąć

  Brak energii, ochoty na seks czy przedwczesny wytrysk powodują, że zamiast pracować nad polepszeniem współżycia, rezygnujemy z niego. Ale orgazm to nie tylko przyjemność i istotny składnik udanego związku, lecz także lek na wiele dolegliwości.

 • Dlaczego w łóżku wieje chłodem?

  .... Mężczyzna, który ma trudności z erekcją czy kontrolowaniem wytrysku, wycofuje się. Zwłaszcza jeśli po nieudanym zbliżeniu kobieta reaguje poirytowaniem lub krytyką. Seks zaczyna kojarzyć mu się z problemem, którego należy unikać. Jak kobieta powinna zachować się w takiej sytuacji? - Nie mówić: "Coś z tobą nie tak, idź to napraw", ale: "Mamy problem, powinniśmy skorzystać z pomocy". Tego typu...

Dyskusje na temat: dlaczego kobieta nie ma orgazmu
 • Re: Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

  Dziś już nie ma tabu na te tematy i sporo zostało powiedziane i udowodnione, czasem bywa że kobieta nie ma orgazmu ale to się leczy.

 • Re: Kobieta bez orgazmu

  ja nie mam problemu z orgazmem. Ja potrafię nawet jak ty jesteś kiepska. dlaczego ty nie przejmiesz pałeczki jak chcesz orgazm.? Ja chętnie poleżę i zobaczę jaka jesteś gorąca.

 • Re: Dlaczego kobiety udają orgazmy?

  Bo mają za dobre serca i zależy im na dobrym samopoczuciu faceta. Bo facet przekonany, że kobieta za nim szaleje w łóżku bardziej angażuje się w związek. Bo chcą być uważane za świetne kochanki. Bo chcą uniknąć oskarżeń o oziębłość. Bo wiedzą że oczekuje się od nich orgazmu a nie zawsze mogą go mieć. I pewnie z tysiąca innych powodów.

 • Re: Kobieta bez orgazmu

  Facet nie ma problemu z orgazmem, nawet jak jesteś kłoda. Dlaczego wiec winisz faceta " kiepski w łóżku", kiedy to Ty masz z tym problem?

 • Re: Dlaczego kobiety udają orgazmy?

  oraz jego frustracji z tego powodu. Bo mnie to zupełnie nie przeszkadzało , że nie mam orgazmu. Powoli się tego uczyłam , jego trochę naprowadzałam i w końcu samo przyszło. Po paru latach , serio(...) o wszystkim musi wiedzieć - mądra kobieta wie , że nie ma nic gorszego niż facet sfrustrowany tym , że jest kiepski w łóżku - a przecież kobiecy orgazm nie zależy tylko od jego starań.

 • Re: Kobieta bez orgazmu

  nie znosze jak sie kobiecie wmawia, ze orgazm jest tylko dodatkiem. dla mnie seks moze nie istniec jesli JA nie bede szczytowac. dlaczego on ma dochodzic za kazdym razem a ja nie? w nosie mam taki stosunek. wole wtedy sama sie ze soba zabawic i wiedziec ze dojde na pewno niz marnowac swoj czas na faceta. jesli nie stara sie mnie doprowadzic to moze sp...

 • Re: Seksualne niedopasowanie

  . Jak tego nie ma się dla siebie to ratuje tylko seksuolog......i on czasmi nie moze nic zrobic, jak kobieta ma 40 lat i zero przyjemności. 5. Dlaczego piszę tylko o kobietach. Prawda jest taka, że facet(...)% kobiet nie ma orgazmu a wiec przyjemnosci, która napędza. Kobiety takie współżyją jak jest uczucie zwane miłością. Tak jest w narzeczeństwie i pierwszym roku po slubie. Potem, to juz tylko siła

 • Re: Kobieta bez orgazmu

  Coś za coś trzeba się skupić, facet zawsze dochodzi - dlaczego ? Potrafimy się skupić na tym co ważne a nie w czasie seksu zaprzątamy sobie głowy czy nie pomyśli, że jestem dziwką bo znany się krótko ? Albo innymi bzdetami typu czy to aby ten właściwy? A co jak się okaże, że mało zarabia. Do tego dochodzą rożne kompleksy kłodek, który naoglądały się photoshopowanych modelek i myślą, że jak nie są

 • Re: Seksualne niedopasowanie

  . Jak tego nie ma się dla siebie to ratuje tylko seksuolog......i on czasmi nie moze nic zrobic, jak kobieta ma 40 lat i zero przyjemności. 5. Dlaczego piszę tylko o kobietach. Prawda jest taka, że facet(...)% kobiet nie ma orgazmu a wiec przyjemnosci, która napędza. Kobiety takie współżyją jak jest uczucie zwane miłością. Tak jest w narzeczeństwie i pierwszym roku po slubie. Potem, to juz tylko siła

 • Re: Dlaczego unikamy seksu?

  ledwo mogę oddychać , następnie spuści się , zlezie i po minucie już chrapie, a ja nie mam z tego żadnej przyjemności, orgazmu, to po co mi taki seks. Jak mówię mu żeby jeszcze troszkę, jeszcze ze 3- 4 min. bo już prawie robi mi się dobrze, to odpowiada że już nie ma siły, wacek mu oklapnie i tyle w temacie. gdzie ta kobieta powiedziala o swojej wadze czy tez nadwadze? Dajesz chamskie rady