• Informacje na temat:

  dlaczego kobieta nie dzwoni

Artykuły na temat: dlaczego kobieta nie dzwoni
 • ...„Mnie to się nie zdarzy”, wmawiały sobie, choć w Polsce co trzecia mężatka ma romans. Miała je chronić przysięga przed ołtarzem, zasady wpajane w domu i... lęk, że tyle jest do stracenia: mąż, dziecko, bezpieczny dom. A jednak pozwoliły sobie na zakazaną miłość. To było im potrzebne, by zrozumieć, co w życiu jest najważniejsze. Jakiego dokonały wyboru? Opowiadają niewierne matki Polki.

 • Niekochani? Dlaczego?

  Dlaczego niektórzy z nas idą przez życie bez miłości? To kwestia przypadku, specjalny typ osobowości czy może wynik braku jakiejś umiejętności? O ludziach, których trudno kochać, z psychoterapeutką Zofią Milską-Wrzosińską rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Jesteś leniwa. Nie brzmi jak komplement? Nie szkodzi. Zamiast układać wielostronicowe plany działań na rok 2016, obiecaj sobie, że będziesz... dużo spała. Plątała się po domu w szlafroku. Myślała o niebieskich migdałach. Po co? By mieć umysł ostry jak brzytwa. Mnóstwo czasu na własne pasje. I sporo zadowolenia z życia – mówi Ulrich Schnabel, autor książki Sztuka leniuchowania. O szczęściu...

 • Błędy samotnych kobiet

  Za niepowodzenia w miłości najczęściej obwiniamy braki w urodzie. A czasem wystarczy unikać niektórych zachowań, by zwiększyć szanse na udany związek. Sprawdź, jakie grzechy popełniasz.

 • Są kobiety, które lubią wszystko komplikować. A może by tak od czasu do czasu zrobić coś na babski rozum – prosto i skutecznie? Tekst Zyta Rudzka.

 • Dlaczego pociągają mnie dranie?

  To pytanie zaczynamy zadawać już przy drugim nieudanym związku z mężczyzną, który wniósł w nasze życie ekscytację, ale na pamiątkę zostawił upokorzenie.

 • Mieli żyć długo i szczęśliwie. A jednak Alicja kilka miesięcy po ślubie proponuje mężowi, by zamieszkali osobno, a Anna wkrótce będzie rozwódką. Coraz więcej młodych mężatek przyznaje, że decydując się na małżeństwo, popełniły błąd. Dlaczego tak się dzieje? Czy mając tak wiele różnych wyborów, jesteśmy bezradne, podejmując ten na całe życie?

 • Dlaczego pociągają mnie dranie?

  To pytanie zaczynamy zadawać już przy drugim nieudanym związku z mężczyzną, który wniósł w nasze życie ekscytację, ale na pamiątkę zostawił upokorzenie.

 • Pierwsze: Nie kłamać

  Metr dziewięćdziesiąt wzrostu, numer buta 45, trzy tatuaże i głos faceta, który sporo w życiu przeszedł. Ale aktor Janusz Chabior mówi, że dla niego prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto stara się być dobrym człowiekiem. Ustąpi starszej pani miejsca w tramwaju, przygarnie bezpańskiego psa. Po prostu jest przyzwoity.

 • Dlaczego kobieta zdradza?

  Zdrada to, najogólniej mówiąc, niedochowanie wierności.

Dyskusje na temat: dlaczego kobieta nie dzwoni
 • Re: Dlaczego on nie dzwoni ?

  Już jakiś czas się znacie i ty pytasz ,,czy piszecie pierwsze do faceta", przecież to nie będzie twój pierwszy raz, wcześniej pisałaś do niego, więc czemu piszesz pierwszy. Po drugie, czasami kobieta powinna wziąć sprawy we własne ręce, on też ma swoje życie i nie będzie za każdym razem kiedy ty tego chcesz dzwonił do ciebie, ty też musisz się trochę zaangażować w ten związek, a nie tylko on

 • Re: Show: Wydarzenia 2018

  lelo obrażasz lekarzy ? W tak nagłej sytuacji nikt nie kombinuje tylko dzwoni po karetkę i po prostu miała kobieta szczęście, że wszystko się dobrze potoczyło. Ale to zasługa dobrego toku wydarzeń i całego personelu medycznego !

 • Re: Czy warto ratować małżeństwo za wszelką cenę?

  też może zachodzić taki przypadek...kobieta jest zdradzana przez długi okres czasu, jest to podstawa większe niż cokolwiek innego...wśród podstawy do unieważnienia są elementy z tym związane(...) czasem się dokształcić, ponieważ pleciesz kolejne brednie. To są kanony, które ludzie przeinaczają, bo słyszeli, że gdzieś dzwoni. Nikt nie unieważnia małżeństwa, jedynie Kościół stwierdza, ze faktycznie

 • Re: jestem NIKIM w jego oczach !!!

  nie wiem czy pomoge ci tym co powiem ale powiem ze jestem w bardzo podobnej sytuacji.. łatwo jest mowic co za problem zostaw go przeciez nie jest nic wart, jednak nie jest to takie proste jak wielu sie wydaje...tez jestem od 3 lat w bardzo ale to badzo toksycznym zwiazku, jako kobieta uzalezniłam sie juz od zlych emocji próbowałam uwolnic sie- fakt udawało mi sie to na 2-3 tygodnie jednak zawsze

 • Re: Czy warto ratować małżeństwo za wszelką cenę?

  też może zachodzić taki przypadek...kobieta jest zdradzana przez długi okres czasu, jest to podstawa większe niż cokolwiek innego...wśród podstawy do unieważnienia są elementy z tym związane(...) czasem się dokształcić, ponieważ pleciesz kolejne brednie. To są kanony, które ludzie przeinaczają, bo słyszeli, że gdzieś dzwoni. Nikt nie unieważnia małżeństwa, jedynie Kościół stwierdza, ze faktycznie

 • Być może chce się na niej odegrać i dzwoni do niej właśnie w takim celu !

  A może ją jeszcze kocha i czasami musi usłyszeć jej głos ... Ale raczej wydaje mi sie , ze on się chwali jaki jest szczęśliwy . Nie wiem jaką sytuacje życiową ma ta kobieta ale jeśli np. Ma nie ułozone zycie to na pewno się na niej odgrywa. Stosując metodę "a żałuj co straciłaś". Najlepiej zrobisz jak z nim porozmawiasz?Powodzenia...Acha i nie zapominaj , macie w końcu dziecko więc masz dużą

 • Re: Re: flety

  Prawda z tym dzwonieniem. Regularnie w tramwaju spotykam się z sytuację, że dzwoni telefon i kobieta przez minutę przeszukuje torebkę i próbuje go odnaleźć. Jeszcze nie widziałem faceta, który by szukał telefonu - faceci po prostu wyciągają telefon i rozmawiają. Kobiety zawsze roztargnione, nie wiedzą gdzie SAME włożyły telefon.

 • Romans ze strarszym

  nie przeszkadzało jej kochać Pana nad życie, a gdy zestarzała się, Pan Dyrektor oczywiście odszedł, bo w końcu jaka to różnica stara żona czy stara kochanka. Zapytałam ją kiedyś, dlaczego nie ma dzieci, odparła oburzona "ależ.....nigdy by się na to nie zgodził! "Zastanawiam się, czy ten Pan, dzwoni w święta do mojej samotnej, starej, znajomej z życzeniami, a wy jak myślicie?

 • DAJ z NIM sobie SPOKOJ

  dziewczyno pomysl dlaczego nei zadzwoni do Ciebie jak jest trzezwy?? nei dlatego ze nie ma odwagi tylko dlatego ze jest mu dobrze z tamta kobieta...;/ i jakby mu naprawde zalezalo to by dzwonil codziennie a nei raz w tygodniu i to na dodatek pijany... i najwazniejsze nie proponowalby C iseksu przez telefon za kazdym razem jak do Ciebie dzwoni.. chce sie tylko zabawic i nic wiecej..

 • jestem delikatnie uprzedzona do kobiet w firmie...

  i wie ze sie do pracy nadawal nie bedzie, niz (nastepny autentyk - mistrzostwo!!!) jak o 7.55 kobieta dzwoni i mowi ze bierze przyslugujacy jej dzien urlopu bez podania przyczyn. jak pytam dlaczego(...) ryzykowac bierzemy faceta, bo z nimi przynajmniej nie ma takich rozmow (autetnyczna!) " - co z inwentaryzacja, gdzie raport? - a nie mam jeszcze - dlaczego??? - bo zlamalam tipsa i czekam az