• Informacje na temat:

  dlaczego farbowanie włosów jest niebezpieczne

Artykuły na temat: dlaczego farbowanie włosów jest niebezpieczne
 • Jaki włos, taki los

  Czy to dobrze, że porzuciłam gładkie uczesanie na rzecz „rozczochrańca”? Dlaczego niektóre z nas kurczowo trzymają się jednej fryzury, a inne ciągle zmieniają? Odpowiada psycholog Jagna Ambroziak.

 • Włosy: Prawda i mity

  Czy naprawdę farbowanie i używanie suszarki osłabia ich kondycję, a podcinanie i szczotkowanie im służy? Czy włosy trzeba myć dwa razy? Rozprawiamy się z popularnymi mitami o ich pielęgnacji.

 • Zostań swoim fryzjerem: Zaoszczędzisz pieniądze

  Farbowanie, skracanie włosów i modną stylizację możesz zrobić sama. Oto przewodnik po domowych zabiegach i modne fryzury w tym sezonie. I twój bonus - co najmniej 100 zł miesięcznie zostanie ci w kieszeni.

 • Szczerze oddany Szurik

  .... - Kiedy dziecko podrośnie, puści w końcu twoją rękę i zrobi pierwszy krok w przeciwnym kierunku. To jest strasznie niebezpieczne dla wszystkich samotnych matek - bezlitośnie mówiła Jelizawieta Iwanowna(...), spośród których stopniowo zaczął się wyłaniać prawdziwy obraz jej przyszłości. On zdążył jej opowiedzieć, jak bardzo jest nieszczęśliwe jego życie rodzinne: psychicznie chora żona, mała córeczka...

 • Salma Hayek: Ja wam dam babunię!

  Aktorkom wciąż się przypomina, że mają "datę ważności". Ja w wieku 50 lat mogę sobie przybić piątkę i docenić to, co robię. Nie ma kryzysu, tylko wstęp do wolności - mówi Salma Hayek. W filmie akcji Bodyguard zawodowiec występuje w scenach kaskaderskich bez dublerki i przeklina jak szewc. I jest w tym sobą.

 • Kobiety w chustach

  ...​Kim jestem? Dla rodaków za mało islamska. A dla Polaków? To pytanie zadają kobiety z krajów muzułmańskich, które od lat mieszkają w Polsce, oswoiły naszą rzeczywistość, ale przecież są inne. Myślą w rodzimych językach. I tylko śnią po polsku.

 • Natura dla zdrowia: Olejek rycynowy

  Z czym najczęściej kojarzony jest olej rycynowy? Z silnym środkiem przeczyszczającym. Czy na pewno jego działanie jest aż tak ograniczone? Okazuje się, że olej ten ma w sobie tajemniczą moc.

 • Wypożyczam się do filmu

  Mówi o sobie „aktorka niebankietowa”. Zna kilka języków, dobrze śpiewa, tańczy. Jak trzeba, zrobi salto. Na życie i karierę ma prosty plan: nie rozmieniać się na drobne. Właśnie zagrała główne role w filmach: "Idealny facet dla mojej dziewczyny" i "Różyczce". W rozmowie z „Twoim Stylem” Magdalena Boczarska opowiada o tym, dlaczego przestała grać w serialach, co pociąga ją w mężczyznach i gdzie...

 • Poznaj sekrety gwiazd

  Pod opieką najlepszych specjalistów celebrytki nauczyły się, co jest dla nich dobre, a co im nie służy. Poznały też małe triki, dzięki którym utrzymują się na szczycie. Warto skorzystać z ich doświadczeń.

 • Obywatelka Manuela

  ...siwymi włosami... Manuela Gretkowska: Chyba nigdy nie chciałam być młoda. Dlatego nie farbuję włosów. Ich kolor, ten prawdziwy, jest prawdziwym tłem twarzy, a nie wymalowaną dekoracją. Wczoraj(...) usprawiedliwienie stronę zwierzęcą: "Rozumiesz, mężczyzna tak ma, taka jest nasza natura: jesteśmy poligamiczni, agresywni i musisz wybaczyć". Dlaczego kobiety im na to pozwalają? Rodzina w Polsce, według sondaży...