• Informacje na temat:

  dlaczego ciągle tyję

Artykuły na temat: dlaczego ciągle tyję
 • Pośpiech i stres sprzyjają tyciu

  ..., dlaczego i jak przekłada się to na wzrost masy ciała. ● Zamiast dokładnie przeżuwać każdy kęs, łykamy go. Zapominamy, że trawienie zaczyna się w jamie ustnej. Gdy słabo rozdrobnimy pokarm, układ...

 • Jak dziś ci się nie chce! Nie masz czasu, ochoty, no i tyle jest innych rzeczy do zrobienia. Odkładasz na później. A... dlaczego? Oto trzy powody zwlekania. Dla którego z nich powtarzasz: „Pomyślę o tym jutro”? Powie nasz ekspert.

 • ​Szczęśliwa miłość oznacza nadwagę?

  Czy życie w szczęśliwym związku powoduje wzrost wagi? Najnowsze analizy Amerykanów potwierdzają, że większość ludzi, gdy zakochuje się ze wzajemnością, zaczyna też tyć. Dlaczego?

 • Jakie są przyczyny otyłości?

  Powszechnie uważa się , że odchudzanie wymaga dużo wysiłku i wielu wyrzeczeń. Tycie zaś przebiega szybko i z pozoru bezboleśnie. Współczesny świat nie pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi. Sprawdź, dlaczego tyjemy na potęgę.

 • Czy to hashimoto?

  Zaczęłaś tyć i nie możesz schudnąć? Masz suchą skórę i wahania nastroju? Jesteś ciągle zmęczona i jest ci zimno? Pewnie masz hashimoto - piszą internautki. O tym, jak diagnozować i leczyć tę chorobę, mówi endokrynolog prof. Beata Kos-Kudła.

 • IQuchnia - uczta dla duszy i ciała

  Wiadomo, że sprawiedliwości na świecie nie ma. Inne dziewczyny były zawsze chude, a ja ciągle musiałam się odchudzać - wspomina piosenkarka Anna Jurksztowicz, autorka książki "IQuchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić“.

 • Przyspieszamy metabolizm

  Ciągle jesteś na diecie i nie chudniesz ani grama? Twój metabolizm zwolnił i wymaga naprawy. Mamy dla ciebie nową sprawdzoną dietę, na której jesz dużo, ale chudniesz. I to trwale!

 • Jego pokój przypomina stajnię Augiasza, ciągle coś gubi, notorycznie się spóźnia, nieustannie obwinia dorosłych o swoje porażki i przydziela im nowe zadania: zawieź, odbierz, kup, zorganizuj… Co zrobić, żeby nasze dziecko wreszcie dorosło? – pytają rodzice.

 • Więcej zielonego

  ...​Jemy coraz zdrowiej, ale polska dieta ciągle pozostawia wiele do życzenia. Nasze narodowe grzechy to nadmiar czerwonego mięsa, tłuszczu, zwłaszcza zwierzęcego, cukru, soli i stanowczo za mało warzyw. Nowa piramida zdrowego żywienia koryguje te błędy. O tym, jak zawarte w niej wskazówki przenieść do codziennej diety, z jej twórcą, prof. Mirosławem Jaroszem, rozmawia Katarzyna Koper.

 • Hormony na huśtawce

  Mało jesz, a tyjesz. Ciągle chce ci się spać i nie możesz się na niczym skupić. Albo jadasz za dwóch, a chudniesz i wszystko cię denerwuje. To mogą być objawy złej pracy tarczycy.

Dyskusje na temat: dlaczego ciągle tyję
 • Re: Do śniadania warto się zmusić - radzi dietetyk

  spocić i do łóżka. Rano przyjdzie moment, że poleci do lodówki, bo go będzie ssało.... Nigdy nie jadam śniadań na siłę, do tego nieraz jem owoce zamiast kolacji na noc i wcale od tego nie tyję... Pani(...) całą noc, żeby się nie budzić z głodu. W nocy organizm się oczyszcza i regeneruje, więc nie powinno się go obciążać jedzeniem. Teoria o 5-ciu (dlaczego akurat 5-ciu????) posiłkach z obfitym

 • Re: Coś byś zjadła

  Bzdura! nie jadłam i nie jem nigdy żadnych ciastek chipsów i batoników, jem jak ptaszek, tak mało, że ciągle chodzę głodna i co? i ... tyję z powietrza! A dlaczego? Bo weszłam w okres MENOPAUZY, a wtedy 90% kobiet tak właśnie ma!