• Informacje na temat:

  depresje artystów

Artykuły na temat: depresje artystów
 • Depresja to choroba śmiertelna

  Depresja to choroba przewlekła i śmiertelna, wymagająca kompleksowego leczenia. Liczba ofiar samobójstw, które w dużym stopniu mają związek z depresją, jest w Polsce tak duża jak liczba ofiar wypadków samochodowych.

 • Justin Bieber do fanów: Módlcie się za mnie

  - Proszę, módlcie się za mnie - tak Justin Bieber zwierza się swoim fanom na temat swojej depresji. Żonaty od września 2018 z Hailey Baldwin, artysta nie zwalczył swych demonów przeszłości.

 • Celebryci w stanie wojennym: Komedianci strajkują

  Do czego posunęła się władza, by przełamać bojkot ze strony artystów?

 • Jak być piękną i młodą

  Ona ma na to sprawdzony przepis. W rozmowie z SHOW artystka opowiada też o pokonywaniu depresji i o tym, że wciąż ma mnóstwo adoratorów!

 • Marek Dyjak zagra w Krakowie

  Marek Dyjak nagrał dziewięć płyt, ale nie lubi mówić o sobie artysta. Woli - tułacz.

 • Maria Peszek: Maria bez awarii

  ..."Karabin", "nienawiść", "Holocaust" - po raz kolejny na twojej płycie padają mocne słowa. Szczerze? Przytłacza mnie ta brutalna energia - ból, strach i jad. Maria Peszek: - Trochę o to chodzi, chcę poruszyć ludzi, wywołać emocje, wzruszenie, sprowokować ich do refleksji. Większość artystów tego pragnie. Wtedy są "jacyś". Ale przez twój krzyk przedziera się jakaś delikatność, liryczność...

 • Jesień najlepszą porą do nauki

  ..." częściej - a będąc praworęczni bardziej intensywnie używamy lewej - trochę odpoczywa. Natomiast ta mniej aktywna dopiero wtedy zaczyna mocniej pracować. To się przejawia m.in. u niektórych artystów...

 • Kochać do krwi

  .... To są piosenki, które niosą jakąś treść, refleksję. Tych artystów nie spotkasz w "Tańcu z gwiazdami". Wasz hit "Boso" z ostatniej płyty to opowieść o śmierci, przemijaniu. O tym, że i tak z tego...

 • Robbie Williams nago na Instagramie

  43-letni Robbie Williams ma na swoim koncie tyle samo przebojów, co skandali. Płyty przystojnego wokalisty pokryły się wielokrotnie platyną, a on sam zmagał się z problemami psychicznymi i uzależnieniami.

 • Nie żyje Robin Williams

  Robin Williams został znaleziony w poniedziałek w swoim domu. Prawdopodobną przyczyną śmierci było samobójstwo przez uduszenie. Menedżerka Williamsa Mara Buxbaum poinformowała, że Robin zmagał się z depresją od dłuższego czasu. Żona aktora, Susan Schneider wydała oświadczenie, w którym napisała, że straciła męża i najlepszego przyjaciela, a świat stracił jednego z najukochańszych artystów...

Wideo na temat: depresje artystów
 • Artyści są bardziej narażeni na depresję?

  Okazuje się, że artyści bardziej narażeni na depresję. Dlaczego? - Artysta przez to, że ma umiejętność analizowania, ma poszerzoną percepcję - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Maria Rotkiel, psycholog. Czy wokalistka Urszula Kasprzak zgadza się z takim odbieraniem artystów? - Z artystów, którzy ja znam, to są niepoprawni optymiści - podkreśliła.

 • James Arthur o depresji i rzekomej homofobii

  James Arthur to finalista brytyjskiej edycji programu "X Factor". Po wygranej jego kariera potoczyła się błyskawicznie i z nikomu nieznanego chłopca stał się prawdziwą gwiazdą. Jego debiutancki album zadebiutował na 2. pozycji brytyjskiej listy bestsellerów. O tym, jak wyglądała jego droga na szczyt i z jakimi problemami zmagał się po zdobyciu sławy, artysta opowiedział Gabi Drzewieckiej. (Dzień Dobry TVN/x-news)