• Informacje na temat:

  depresja rozwodowa

Artykuły na temat: depresja rozwodowa
 • Sposoby na depresję – lekcja 1

  Czym jest depresja i kto jest na nią szczególnie narażony? Depresja to zwykle wiele dolegliwości psychicznych i fizycznych jednocześnie. W języku potocznym oznacza stan chwilowego przygnębienia(...) narasta w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Ogromne znaczenie ma wpływ choroby na funkcjonowanie rodzinne, zawodowe i społeczne. Depresja w znacznym stopniu ogranicza wydolność jednostki w życiu...

 • Zapalniczka

  ​Najgorsze, gdy rozwódka zacznie regularnie spotykać się z młodszym. Szeptando ruszy: zdesperowana, pewnie musi mu płacić. Może nie gotówką, ale wiesz, on ma u niej kolacyjki, darmowe wakacje.

 • Kayah znalazła miłość?

  ...zamknięto.  "Jestem niewinny", zapewniał Schoenhals w "Dzień Dobry TVN" w styczniu 2015 roku. Sprawa rozwodowa Kaia i Katarzyny toczy się już od 4 lat, a finału wciąż nie widać. To jednak nie...

 • Joanna Jabłczyńska: W moim życiu nie ma ojca

  Wcześniej byli bardzo związani. Jak każda córka uwielbiała i podziwiała tatę. Kiedy odkryła, że ojciec zdradza jej mamę, wyrzuciła go ze swojego życia.

 • Królowa w roli księżnej

  Nieczęsto zdarzają się wybitne filmowe biografie sławnych kobiet. Tym razem się udało. Scenarzyści dotarli do mało znanych wątków z życia Grace Kelly. A Nicole Kidman zagrała ją brawurowo. W „Twoim STYLU” hollywoodzka aktorka mówi, dlaczego tak bardzo zależało jej na tej roli. I jakie dostrzega podobieństwa między swoim życiem a losami legendarnej księżnej Grace.

 • Tabletka na problemy

  Coraz więcej Polek i Polaków trzyma w apteczce, szufladzie nocnego stolika albo torebce leki uspokajające. Sięgają po nie, gdy dopada ich stres, lęk lub bezsenność. Psychiatrzy alarmują, że to bardzo niebezpieczny trend.

 • Jude Law i Sadie Frost: To koniec

  Jak podał na pierwszej stronie brytyjski dziennik "The Sun", Jude Law i Sadie Frost wynajęli już prawników, którzy mają zająć się uzgodnieniem szczegółów rozwodu.

 • ...…           Po udanej transakcji za 5 tysięcy złotych przyszedł spadek dochodów, w dużej mierze związany z moją kondycją psychiczną. Niestety, depresja to cichy zabójca naszej duszy. Przez całe lato(...) depresja ma charakter dwubiegunowy – okresy euforii przeplatają się u mnie z momentami kompletnego załamania. Najgorszy był wewnętrzny ból, wprost nie do opisania. Bywało, że na spotkaniach z klientami...

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę?

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Zabiłam

  Usłyszały zarzut z artykułu 148 paragraf 1 kk: „Kto zabija człowieka...” . A miały życie podobne do naszego – rodzina, praca, obowiązki. Nikt nie znał prawdy o tym, co działo się w ich domach. Marta i Sylwia chowały się ze swoim dramatem. Doprowadzone do ostateczności, popełniły zbrodnię - zabiły mężów. Choć przecież tak kochały...