• Informacje na temat:

  depresja jak przetrwać rozstanie

Artykuły na temat: depresja jak przetrwać rozstanie
 • Jarosław Kret po raz pierwszy o zmaganiach z depresją

  Jarosław Kret zdobył sympatię widzów jako charyzmatyczny prezenter pogody. Niestety, rozstanie z Beatą Tadlą nie wpłynęło dobrze na jego wizerunek.

 • ...walczyć? Jak przetrwać najgorsze chwile, kiedy nie masz wyboru? Nasze rady: Nie podejmuj rozmowy na temat powodów rozstania, gdy jesteś wściekła. Złość powoduje, że zamiast sensownego dialogu ludzie(...). Będziesz musiała zmierzyć się z wieloma emocjami, które pojawiają się wraz ze stratą bliskiej osoby (niedowierzanie, wyparcie, rozpacz, złość, depresja). Na końcu tej drogi czeka cię akceptacja tej...

 • Jak być rodzicem dorosłego dziecka?

  ...sobie same. Tyle że jak mówi przysłowie, małe dzieci nie pozwalają zasnąć, duże nie pozwalają żyć. Rodzice nie zawsze umieją rozluźnić relację, usunąć się na bok, powstrzymać od rad. Czasem próbują(...) opuszcza weekendowych lekcji. Jest skryta i nie wtajemnicza nas w swoje plany, ale żyje z dnia na dzień, trochę bez celu. Widzę, jak to się na niej odbija: cierpi na bezsenność, szybko się irytuje. Na...

 • Jak pokonać życiowe kryzysy

  Nagle świat zawalił ci się na głowę. Straciłaś pracę, rozstałaś się z mężem, ktoś bliski ciężko zachorował... Jak się nie poddać?

 • Zakochanie jak amfetamina

  Wszyscy lepiej pamiętamy wydarzenia, które pobudziły nasze emocje. Szybciej uczymy się tekstów, które emocjonalnie coś dla nas znaczą. Na całe życie zapamiętujemy, jak to było, kiedy pierwszy raz zakochaliśmy się i jakie uczucia były z tym związane. Doświadczeń, które gromadzimy w czasie intensywnego szczęścia albo wielkiego strachu - nie sposób zapomnieć. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko to za...

 • Jolanta Fraszyńska: Szczęśliwa kobieta z przeszłością

  Fraszka, tak ją nazywają. Delikatna jak gałązka, ale silna jak drzewo. W jej życiu nie brakowało trosk i dramatów. Aż w końcu znalazła szczęście.

 • Dobrze, że byłeś

  Nie każda miłość jest na zawsze, nie każdy związek musi przetrwać. Zdarzają się jednak krótkie spotkania, po których nic już nie będzie takie samo. Kilka miesięcy z niezwykłym człowiekiem może zbudować wiarę w siebie, dodać sił, obudzić ambicje. Tatiana i Agnieszka przeżyły namiętność, która nauczyła je więcej niż związki trwające latami. To, co było bez przyszłości, tę przyszłość... zmieniło.

 • Irena Jarocka: Żyła w ciągłym lęku

  Sprawiała wrażenie osoby energicznej i radosnej, ale dręczyły ją niepewność oraz strach. Bliscy artystki odkrywają jej tajemnice i mówią, jak naprawdę wyglądało życie jednej z największych polskich gwiazd.

 • Wojna i spokój

  ...półtora miesiąca. Najgorsza była świadomość, że mogę czekać na próżno. Że on nie wróci, a ja się w ogóle nie dowiem, co się stało. Ale jakoś szukała pani informacji? - Oglądałam telewizję(...) dzieje tam, dokąd odchodził Wojtek. Chciałam wiedzieć, czy w ogóle toczą się jakieś walki. Bo paradoksalnie, dobrze było, gdy wojna wybuchała i trwała - to oznaczało, że mąż nie wyjechał na próżno...

 • Córka wychodzi z domu

  Jak wychować córkę, by poradziła sobie w dorosłym życiu, przetrwać jej młodzieńczy bunt i nie dać się ponieść emocjom, opowiadają ojciec Zuzanny - Janusz Głowacki, tata Ewy - Tadeusz Farny, i matka Natalii - Joanna Klimas.