• Informacje na temat:

  depresja a orzeczenie rozwodu

Artykuły na temat: depresja a orzeczenie rozwodu
 • Dziecko wagaruje. Z mężem się kłócicie. Ty źle się czujesz: może to depresja? Już wiesz – pójdziesz do psychologa. Ale może psychiatra byłby lepszy? A czym on się różni od terapeuty? Droga na kozetkę jest kręta i skomplikowana. Z naszą „mapą” szybko dotrzesz do celu: zaczynając od problemu, a kończąc u odpowiedniego specjalisty.

 • Zawsze zbieraj kwity na męża

  Jeżeli odkryjesz zdradę, to powinnaś ją dokumentować tak, jakbyś się szykowała do rozwodu z wyłącznej winy męża. Nawet jeżeli zdecydujesz się na wybaczenie, to materiały na temat zdrady męża zawsze powinny mieć rygor dowodów procesowych.

 • Wszystko z miłości - Marilyn Monroe i Joe DiMaggio

  ...i najtrudniejsze osiągnięcie mojego życia". Nigdy nie wysłała tego listu. Znaleziono go w szufladzie jej biurka, kiedy policja przeszukiwała dom po jej śmierci. Chociaż sędzia śled­czy wydał orzeczenie, że Marilyn...

 • Seks w wersji 60+

  ...temu. Z orzeczeniem o jego winie. Wina? Kobieta na boku. - W zupełnie niespodziewanym momencie poprosił mnie o rozwód. Byłam w takim szoku, że przez rok nie wychodziłam z domu. Depresja, rozpacz...

 • Dobrze, że byłeś

  Nie każda miłość jest na zawsze, nie każdy związek musi przetrwać. Zdarzają się jednak krótkie spotkania, po których nic już nie będzie takie samo. Kilka miesięcy z niezwykłym człowiekiem może zbudować wiarę w siebie, dodać sił, obudzić ambicje. Tatiana i Agnieszka przeżyły namiętność, która nauczyła je więcej niż związki trwające latami. To, co było bez przyszłości, tę przyszłość... zmieniło.

 • Godzina na naszą miłość

  Co jest najważniejsze? Polki od lat odpowiadają tak samo: rodzina i miłość. Kłopot w tym, że na to, co ważne, nie ma czasu. Bo on został dłużej w pracy, bo ty najpierw zakupy, kolacja dla dziecka i też do firmowego laptopa... Trudne rozmowy w pospiechu przy śniadaniu. Rosnąca gorycz, bo się oddalacie, bo coraz mniej wspólnych tematów. Czy miłość to wytrzyma? Czy da się być razem przez godzinę dziennie? Może trzeba walczyć o więcej?

 • Jeszcze będzie normalnie

  ...singielki. Baw się dobrze! Ja tak robię! Dolce vita! (rozwiedziona kuzynka z Chicago). • Chciałaś rozwodu, to masz. Żal mi tylko jednego: twojego rosołu z perliczki (mąż na sądowym korytarzu). Bożena...

 • Walczące z sądami

  Szkoda czasu i nerwów, odpuść - słyszały. Z motyką na słońce? Nie szkodzi, Agnieszka, Katarzyna i Małgorzata zostały skrzywdzone, więc poszły do sądu mimo obaw: może przegram, może stracę mnóstwo czasu. Decyzja: walczę, to połowa sukcesu. Tak uważają i wpisują do kalendarza kolejne terminy rozpraw. Już od lat. Uczą się przepisów, szukają nowych dowodów. Biała flaga? Na dno szafy!