• Informacje na temat:

  czy malzenstwo po raz drugi moze byc udane

Artykuły na temat: czy malzenstwo po raz drugi moze byc udane
 • Ona z przeszłością. On po przejściach. Zakochują się i… orientują, że w związku jest ich czworo. Także jego była żona i jej były mąż. Przyzwyczajenia sprzed lat, rany, które się nie zabliźniły. Czy teraz mogą być mądrzejsi? Jak zbudować nowe małżeństwo, żeby znów nie skończyło się rozwodem? Opowieść kobiety i mężczyzny. I komentarz psychologa: jakimi zasadami trzeba się kierować, by kolejny...

 • Już kiedyś byliście razem, ale... nie wyszło. Każde poszło swoją drogą. I nagle ON znów jest w twoim życiu. Zastanawiasz się – czy dać drugą szansę tej miłości?

 • Możecie się różnić od siebie i mieć odmienne poglądy, ale w ważnych kwestiach – tak jak w sporcie – grajcie jednak do tej samej bramki. To jeden z sekretów udanego małżeństwa.

 • Małżeństwo - zgrana drużyna

  Możecie się różnić od siebie i mieć odmienne poglądy, ale w ważnych kwestiach – tak jak w sporcie – grajcie jednak do tej samej bramki. To jeden z sekretów udanego małżeństwa.

 • Radosław Krzyżowski: Małżeństwo jest jak firma

  Z Radosławem Krzyżowskim spotykam się w jednej z klimatycznych kawiarni w Krakowie. Przychodzi punktualnie, w czarnej skórzanej kurtce, z uśmiechem na ustach. Popijając dużą czarną kawę, z werwą, ale i z nutą nostalgii, opowiada o ślubie z Dominiką Bednarczyk, wspólnym budowaniu rodzinnego kapitału i pasjach, na które wciąż brakuje mu czasu. To mężczyzna konkretny, bezkompromisowy i… wciąż...

 • ...mężczyzną jej życia jest chłopak, który kiedyś, zakochany po uszy, pomagał w matmie. Monika odzyskała byłego narzeczonego, który po rozpadzie małżeństwa wreszcie jej powiedział „kocham”. Jeśli więc on mówi: „Kiedyś będziemy razem”, nie wzruszaj ramionami. Nigdy nie wiadomo.

 • Mieli żyć długo i szczęśliwie. A jednak Alicja kilka miesięcy po ślubie proponuje mężowi, by zamieszkali osobno, a Anna wkrótce będzie rozwódką. Coraz więcej młodych mężatek przyznaje, że decydując się na małżeństwo, popełniły błąd. Dlaczego tak się dzieje? Czy mając tak wiele różnych wyborów, jesteśmy bezradne, podejmując ten na całe życie?

 • Sekrety szczęśliwych małżeństw

  W czym tkwi tajemnica udanego związku? Często są to drobiazgi, których na co dzień nie zauważamy. Bo nawet niewielka zmiana zachowania może przesądzić o sukcesie związku.

 • Sekrety szczęśliwych małżeństw

  W czym tkwi tajemnica udanego związku? Często są to drobiazgi, których na co dzień nie zauważamy. Bo nawet niewielka zmiana zachowania może przesądzić o sukcesie związku.

 • Nancy i Ronald Reagan: Najwierniejsze małżeństwo Hollywood

  .... Postanowiła walczyć. Ustaliła, że chodzi o inną aktorkę. Musiała jednak dotrzeć do kogoś naprawdę ważnego, kto wziąłby ją w obronę. Jeden z jej znajomych obiecał, że zadzwoni do Ronalda Reagana, szefa(...) wiem, czy to była miłość od pierwszego wejrzenia, ale coś bardzo jej bliskiego - wspominała Nancy. On natomiast zachował dystans i spotkanie potraktował służbowo. Obiecał, że wyjaśni nieporozumienie...

Dyskusje na temat: czy malzenstwo po raz drugi moze byc udane
 • Wybaczylam

  i nie zauwazamy siebie i tego ze ktos obok nas oszukuje.Trzeba byc czujny, moze nie przesadnie zazdrosnym ale uwazac i dac sie oszukiwac.Ale nasze malzenstwo jest teraz po takiej probie udane i myslę(...)mezowi zdrade ale trwalo to trzy lata.Wiele wysilkow i lez.Po raz drugi bym sie tego nie podjela.Widze ze maż sie stara i widac ze zaluje tego bledu.Wie rowniez ze teraz nie byloby juz mowy