• Informacje na temat:

  czego sie wystrzegac na diecie

Artykuły na temat: czego sie wystrzegac na diecie
 • Choroba refluksowa. Co jeść, a czego się wystrzegać?

  ...wyborem będzie sezonowy, orzeźwiający i sycący koktajl. Dodatek siemienia lnianego działa neutralizująco na soki trawienne. Tego typu śniadanie przełamuje stereotyp, że potrawy w diecie lekkostrawnej są(...) (80 g), - dojrzały banan (120 g), - łyżka miodu (25 g), - łyżeczka siemienia lnianego (5 g). Jogurt wyjąć z lodówki na około 20 minut przed przygotowaniem koktajlu. Zmiksować owoce...

 • Twoja obrona przed osteoporozą - ruch, dieta i Calperos

  Osteoporoza to cichy złodziej kości, który bez ostrzeżenia "okrada" je z wapnia. Świadomość zagrożenia jest niska, a problem może w najbliższym czasie dotyczyć aż 8 mln osób w Polsce.

 • Dieta wolumetryczna

  ...okazuje, z roku na rok dieta cieszy się coraz większym uznaniem. Jest po prostu bardzo skuteczna - mówi dr Rolls. Dlaczego? "Mój plan odchudzania oparłam na podstawowym fakcie: ludzie lubią jeść(...) finansowych, gdyż wszystkie potrzebne produkty są stosunkowo tanie. Bez problemu można kupić je w osiedlowym sklepie i warzywniaku.

 • Jedzenie, które sprzyja rakowi!

  Rezygnacja z pewnych produktów w diecie chroni przed zachorowaniem. Sprawdź, czego wystrzegać się najbardziej?

 • Dieta to jeden z pogromców cellulitu

  ...witamin i składników mineralnych. W dwóch posiłkach powinny być owoce. Jeśli chcemy pozbyć się skórki pomarańczowej, owoców powinno być w diecie znacznie mniej, ze względu na cukry proste(...), zalewamy gorącą wodą, po ostygnięciu dodajemy sok z cytryny. Taki napar zawiera wiele żelaza i witaminy C. Wiemy już co jeść, a czego należy się wystrzegać? - Na pewno produktów solonych. Sól...

 • Nie tylko marynaty wywołują raka. Co jeszcze?

  ...​Rezygnacja z pewnych produktów w diecie chroni przed zachorowaniem na raka. Sprawdź, czego wystrzegać się najbardziej.

 • Dieta obniżająca ciśnienie polecana przez kardiologów

  ...” została opracowana przez naukowców amerykańskich z Narodowego Instytutu Serca, Płuc i Układu Krwiotwórczego. Okazała się skuteczna w zapobieganiu rozwojowi i leczeniu nadciśnienia. Badania wykazują(...) pamiętać, że 1 g sodu odpowiada 2,5 g soli. Podaną zawartość sodu mnożymy więc przez 2,5. 8 grup produktów najważniejszych w diecie Gdy nie masz nadwagi, twoje całodzienne menu może dostarczyć ci...

 • Dlaczego warto spotkać się z dietetykiem?

  Wiele osób zastanawia się po co chodzić do dietetyka, skoro internet pełen jest nowinek dotyczących zasad prawidłowego żywienia. Wiele jest porad dotyczących tego jak schudnąć „bez wyrzeczeń” czy też jaką dietę stosować w niedokrwistości… Pozostaje tylko wprowadzić zasady w życie i po sprawie. No właśnie, tylko dlaczego tak trudno te porady zastosować w praktyce? Wizyta u dobrego dietetyka będzie...

 • Dieta leczy reumatyzm

  Reumatyzmu wyleczyć się nie da... Ale da się go złagodzić. Pomocna będzie dobra dieta. Zobacz co jeść, a czego unikać aby złagodzić reumatyczne bóle stawów.

 • Dieta na lata - 30+

  Pracujesz i robisz karierę. W dzień często pościsz, za to wieczorem rzucasz się na jedzenie. A może właśnie urodziłaś i siedzisz w domu z niemowlęciem? Jest absorbujące, więc nie masz czasu gotować.

Wideo na temat: czego sie wystrzegac na diecie
 • Największe kłamstwa na temat diet

  Od zawsze chcieliśmy chudnąć szybko, skutecznie i zdrowo. Nie istnieje jednak jeden magiczny sposób czy też żelazna zasada, której powinniśmy się trzymać. Wiemy jednak, czego się wystrzegać. (Agencja TVN/x-news)