• Informacje na temat:

  czego panna młoda nie powinna

Artykuły na temat: czego panna młoda nie powinna
 • 5 głównych grzechów panien młodych podczas sesji ślubnej

  Poślubna sesja zdjęciowa to ważne zadanie, które niemal wszyscy nowożeńcy stawiają sobie za ważny cel do realizacji w krótkim czasie od tego wielkiego dnia, jakim jest ślub. Fotografia ślubna stale się rozwija - każdego roku pojawiają się tysiące nowych pomysłów, inspiracji i trendów, które pary młode chętnie analizują, by wypracować sobie określoną wizję ich wymarzonej sesji. Uwiecznienie...

 • Panna Młoda i jej 200% kobiecości

  ..."dobrymi radami". A przecież podczas ślubu nie można się czuć przebranym bądź nie w swojej skórze! Moim zdaniem, suknia ślubna powinna być lekka i komfortowa. Nie wolno dopuścić do tego, by kobieta(...), którzy już znają moje projekty, zauważyli, że jest w nich teraz zdecydowanie więcej błękitów i bieli, przez które rozpoznawalna jestem ja sama i moja marka. W tej chwili tworzę jako osoba szczęśliwa...

 • Piękna panna młoda czyli pielęgnacja ślubna last minute

  Suknia - wybrana, czeka w pokrowcu na dzień ślubu. Obuwie - zakupione, kilkakrotnie założone i dopasowane do stopy. Włosy - zadbane i gotowe na wielki dzień. Nadchodzą ostatnie tygodnie przed ślubem, a ty już masz przygotowane wszystko, co najważniejsze aby zostać panną młodą? Teraz czas na to, aby zadbać o siebie!

 • Panna młoda na plus

  Niejedna panna młoda już na początku poszukiwań sukienki ślubnej wpada w panikę. Przecież wiadomo, że sukienka składa się z wielu warstw, do tego falbany, koronki, upięcia... I to wszystko w bieli. Jak uniknąć stylizacji à la beza i zachwycić wszystkich w dniu ślubu, nawet nosząc duży rozmiar?

 • Gdzie zorganizować wesele? Sprawdzamy sale weselne i nie tylko

  Organizacja wesela to trudny proces, który wymaga przemyślenia, zaangażowania, a przede wszystkim czasu. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary i wszystko musi być zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak więc rozpocząć organizację wesela?

 • Piękny detal każdej panny młodej, czyli  o butach ślubnych słów kilka

  Buty – są nie tylko dodatkiem do stroju, ale w bardzo dużym stopniu wyrazem naszego stylu. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku obuwia ślubnego. Nic tak nie podkreśla stylizacji Panny Młodej jak piękne buty widoczne spod rąbka sukni.

 • Znak Panna

  Znak Panny po łacinie brzmi Vigro, a po Grecku Pathenos, co oznacza dziewicę jak i młodą kobietę. Gwiazdozbiór Panny uważano za obraz młodej bogini płodności, życia i urodzaju, patronki misteriów: Demeter u Greków, Izydy u Egipcjan.

 • Śluby klientek przeżywam bardziej niż one same

  ..., że przyszła Panna Młoda chciałaby od razu wiedzieć, jak to będzie ostatecznie wyglądać, jednak na pierwszej przymiarce to wszystko się dopiero buduje, a od projektu do gotowej sukni jeszcze długa(...) czasu. Przyszła Panna Młoda musi być przygotowana na sytuację, w której pierwszy szkic nie oddaje późniejszego, końcowego efektu. Współpraca najlepiej układa się przy zachowaniu spokoju, bez...

 • Jak zorganizować fatalny wieczór panieński - antyporadnik

  Zostałaś poproszona o bycie świadkową lub druhną? Na pewno wiesz, że jedną z powinności, które będziesz miała do spełnienia jest organizacja wieczoru panieńskiego. Podpowiemy ci, jak zabrać się do tego zadania, aby przyszła panna młoda była... smutna, zła, zawiedziona i nie chciała się do ciebie i współorganizatorek wieczoru więcej odzywać.

 • Tomasz Olejniczak: Najpiękniejsza kobieta to ta ubrana w uśmiech

  Polski projektant poszukujący modernistycznego kształtu, ale i klasycznego brzmienia mody. Od początku swojej kariery bezkompromisowo podążający własną drogą. Z Tomaszem Olejniczakiem, twórcą marki TOMAOTOMO, rozmawiam o perfekcyjnym krawiectwie, oryginalnych Pannach Młodych oraz minimalizmie w modzie ślubnej.