• Informacje na temat:

  czego panna młoda nie powinna

Artykuły na temat: czego panna młoda nie powinna
 • Panna Młoda i jej 200% kobiecości

  ..."dobrymi radami". A przecież podczas ślubu nie można się czuć przebranym bądź nie w swojej skórze! Moim zdaniem, suknia ślubna powinna być lekka i komfortowa. Nie wolno dopuścić do tego, by kobieta(...), którzy już znają moje projekty, zauważyli, że jest w nich teraz zdecydowanie więcej błękitów i bieli, przez które rozpoznawalna jestem ja sama i moja marka. W tej chwili tworzę jako osoba szczęśliwa...

 • Piękna panna młoda czyli pielęgnacja ślubna last minute

  Suknia - wybrana, czeka w pokrowcu na dzień ślubu. Obuwie - zakupione, kilkakrotnie założone i dopasowane do stopy. Włosy - zadbane i gotowe na wielki dzień. Nadchodzą ostatnie tygodnie przed ślubem, a ty już masz przygotowane wszystko, co najważniejsze aby zostać panną młodą? Teraz czas na to, aby zadbać o siebie!

 • Panna młoda na plus

  Niejedna panna młoda już na początku poszukiwań sukienki ślubnej wpada w panikę. Przecież wiadomo, że sukienka składa się z wielu warstw, do tego falbany, koronki, upięcia... I to wszystko w bieli. Jak uniknąć stylizacji à la beza i zachwycić wszystkich w dniu ślubu, nawet nosząc duży rozmiar?

 • Piękny detal każdej panny młodej, czyli  o butach ślubnych słów kilka

  Buty – są nie tylko dodatkiem do stroju, ale w bardzo dużym stopniu wyrazem naszego stylu. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku obuwia ślubnego. Nic tak nie podkreśla stylizacji Panny Młodej jak piękne buty widoczne spod rąbka sukni.

 • Znak Panna

  Znak Panny po łacinie brzmi Vigro, a po Grecku Pathenos, co oznacza dziewicę jak i młodą kobietę. Gwiazdozbiór Panny uważano za obraz młodej bogini płodności, życia i urodzaju, patronki misteriów: Demeter u Greków, Izydy u Egipcjan.

 • Śluby klientek przeżywam bardziej niż one same

  ..., że przyszła Panna Młoda chciałaby od razu wiedzieć, jak to będzie ostatecznie wyglądać, jednak na pierwszej przymiarce to wszystko się dopiero buduje, a od projektu do gotowej sukni jeszcze długa(...) czasu. Przyszła Panna Młoda musi być przygotowana na sytuację, w której pierwszy szkic nie oddaje późniejszego, końcowego efektu. Współpraca najlepiej układa się przy zachowaniu spokoju, bez...

 • Tomasz Olejniczak: Najpiękniejsza kobieta to ta ubrana w uśmiech

  Polski projektant poszukujący modernistycznego kształtu, ale i klasycznego brzmienia mody. Od początku swojej kariery bezkompromisowo podążający własną drogą. Z Tomaszem Olejniczakiem, twórcą marki TOMAOTOMO, rozmawiam o perfekcyjnym krawiectwie, oryginalnych Pannach Młodych oraz minimalizmie w modzie ślubnej.

 • Jestem młoda. Jestem wykształcona. Rozwijam się. Dbam o samorozwój. Jestem zadbana. Jestem matką. Jestem pracownikiem. Chcę „coś” osiągnąć. Chcę się rozwijać. Chcę spełnić się w pracy. Chcę mieć szczęśliwy dom i rodzinę. Wysłałam CV, bo nie czuję jeszcze, że to ciepła posadka. Czuję, że w moim życiu zawodowym można jeszcze trochę cytryny wycisnąć.

 • Monica Bellucci: Nieśmiały symbol seksu

  ...„Gdy miałam 25 lat, nie sądziłam, że w wieku 50 będę grała”, mówi. Dziś ma 53 i właśnie wystąpiła w roli panny młodej.

 • Stara panna made in Poland

  Jako dziewczynka starałaś się nie siadać na rogu stołu, bo mama mówiła, że zostaniesz starą panną. Na weselu koleżanki ze studiów złapałaś welon, ale chociaż minęło już pół roku nadal nie masz faceta. Czyżby mama miała rację?