• Informacje na temat:

  czego nie zakładać do pracy

Artykuły na temat: czego nie zakładać do pracy
 • Zdrowe odżywianie – rady od czego zacząć

  Chciałabyś się dobrze odżywiać, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Nie czujesz się na siłach, by radykalnie zmienić wszystkie swoje nawyki żywieniowe? Na szczęście jest na to prosty sposób!

 • Czego dzieci nie wiedzą o seksie

  Czerpią wiedzę z internetu, od rówieśników i z kolorowych pism. Potrafią powiedzieć, co to wibrator, orgazm i seks oralny. Do czego więc wychowanie seksualne może przydać się dzisiejszej młodzieży? Z Michałem Pozdałem ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Anna Mucha: Takiej mnie nie znacie

  Czego się boi? Co ją kręci? Czy naprawdę nie boli jej internetowy hejt? W rozmowie z SHOW Ania zdradziła też, czym dla niej jest macierzyństwo. I opowiedziała, dlaczego dołączyła do grona piszących celebrytów.

 • Głupot się nie ustrzegłem

  Jak mało który gwiazdor nie wstydzi się przyznać do błędów. Mówi, że znane nazwisko nie zawsze ułatwia start w zawodzie. Antek nie boi się ani trudnych pytań, ani...Władimira Putina. I choć jest pacyfistą, zgłasza się do walki.

 • Marian Kociniak: Więcej mi nie trzeba

  Tak mówi dziś niezapomniany Franek Dolas z filmu „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”. Aktor kończy 80 lat. Już nie gra, ale cieszy się z tego, co osiągnął. A jednym z osiągnięć jest jego trwałe małżeństwo.

 • Pierwsze: Nie kłamać

  Metr dziewięćdziesiąt wzrostu, numer buta 45, trzy tatuaże i głos faceta, który sporo w życiu przeszedł. Ale aktor Janusz Chabior mówi, że dla niego prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto stara się być dobrym człowiekiem. Ustąpi starszej pani miejsca w tramwaju, przygarnie bezpańskiego psa. Po prostu jest przyzwoity.

 • Nie chcę być młodsza!

  ...​To już nie kokieteria. Wiele kobiet mówi: "Nie chciałabym być młodsza". W dojrzałym wieku czują się spełnione. Zdobyły silną pozycję w pracy. Dzieci dorosły, więc one mają więcej czasu i pieniędzy dla siebie. Stać je na podróże, zabiegi kosmetyczne. W lustro patrzą ze spokojem. Wiedzą, że atrakcyjność kobiety nie sprowadza się do urody lalki i rozmiaru 36. No i są świadome swojej seksualności...

 • Czego nie widać

  Niemal zapomniane choroby przenoszone drogą płciową, jak na przykład kiła, znów atakują. Młodych i dojrzałych, zamożnych, heteroseksualnych. Do tego nie słabnie ryzyko zakażenia HIV. Jak kochać zdrowo i szczęśliwie?

 • Maryla Rodowicz: Nie szuka miłości...

  ......choć nie wyklucza, że facet, który ją zaintryguje, może skraść jej serce. Zapewnia, że nie boi się samotności, a złe myśli i lęki zagłusza intensywną pracą.

 • Tomasz Piątek: Nie umiemy walczyć o własne prawa

  W Chinach czy w Bangladeszu pracownicy zaczynają się już buntować i zaszywać wiadomości pod metkami: nie chcą pracować za miskę ryżu w fabrykach, które w każdej chwili mogą się spalić. Dlatego firmy, także polskie, przenoszą produkcję z Bangladeszu do Etiopii. Wiadomo, że Etiopczycy od lat zmagają się z klęską głodu, więc będą pracować za jedzenie - mówi Tomasz Piątek, autor książki "Magdalena".

Dyskusje na temat: czego nie zakładać do pracy
 • Re: Czego nie zakładać by podobać się facetom?

  bardziej dziewczęco niż kobieco. nie mówię tutaj oczywiście o stroju do chodzenia po domu, na trening, czy do pracy itd, bo to już inna sprawa. i sądzę, że większość mnie poprze w tej kwestii. a poza tym(...)Wypowiem się jako mężczyzna. Zgadzam się co do alladynek, zupełnie nie rozumiem kto i po co to wymyślił. chyba że na trening, czy po prostu dla wygody. babciny wygląd rzeczywiście nikogo raczej nie

 • Re: Czy zawsze warto iść na kompromis?

  Nie można zakładać, że się nie uda, trzeba próbować, tylko wiedzieć najpierw czego naprawdę się chce. Jak będziesz mówić, że nie uda się znależć pracy i z tego powodu nie będziesz jej nawet szukać, to praca przecież sama do Ciebie też nie przyjdzie. Tak samo jest w życiu. Tylko Dorota, niestety, sama nie wie czego tak naprawdę chce i o to powinna sama siebie najpierw zapytać. A dopiero potem

 • dlaczego twoje zdanie jest jedynym prawdłowym??

  mają rację. Nie chcą ryzykować. Ja też nie palę się do macierzyństwa a mam 26 lat, może kiedyś mi się to pozmienia, ale teraz z czego ja je wychowam? Za 2500 netto, z czego połowa idzie na opłaty??A jak przestanę pracować to skąd będę mieć na chleb? A jak pójdę do pracy to z czego zapłacę za przedszkole, szkołę? Nie możesz też zakładać, że ojciec dziecka będzie łożył na utrzymanie. Mój ojciec nie