• Informacje na temat:

  czego nie pozna każdy jedynak

Artykuły na temat: czego nie pozna każdy jedynak
 • Mariusz Szczygieł: Żyję tak, że każdy dzień może być kropką

  ...- Umiem już mówić o śmierci, spuszczać z niej powietrze. Dowcipkuję sobie na jej temat. Na przykład podczas rozdawania autografów. Mówię wtedy: „Wpisuję panu datę, bo data koniecznie musi być. Wie pan dlaczego? Bo jakby miał pan książkę bez daty, a ja bym jutro umarł, to pan nie miałby tej przyjemności, że autor panu na dzień przed śmiercią podpisał. A tak, jeśli jutro umrę, pan będzie miał...

 • Weronika Książkiewicz: Książę? Dlaczego nie!

  ...„Wciąż wyobrażam sobie księcia. Może nie na koniu, ale w prywatnym samolocie”, śmieje się aktorka, która właśnie zagrała w komedii o singlach. Nam tłumaczy, czego współczesnym mężczyznom brakuje do ideału.

 • Mieć dzieci, czy nie? Oto jest pytanie

  Duża gromadka maluchów, nawet za wszelką cenę, czy może życie bez poznania trudów rodzicielstwa. Jakich wyborów dokonują nasze gwiazdy? Sprawdzamy.

 • ...bardziej wyszukane opowieści z serii: „czego w sobie nie lubię”. Zły kształt paznokci u rąk, zbyt duży palec u nogi, wystające kolana, rzadkie rzęsy etc. – dodaje. Nie wszystko, co określamy jako(...) „oczywiście”, bo mam tak od dziecka. Nie z mojej winy – zastrzega szybko. Uważa, że to przez rodziców – mamę, biologa z doktoratem, i ojca, trenera pływackiej kadry juniorów. Był jedynakiem, na którym...

 • Młodym ludziom coraz trudniej podjąć decyzję o rozpoczęciu samodzielnego życia na własny rachunek. Współpracujący z nami psycholog odpowiada na wasze pytania.

 • Dorosłe dziecko nie wyfruwa z gniazda? Dodaj mu skrzydeł!

  Młodym ludziom coraz trudniej podjąć decyzję o rozpoczęciu samodzielnego życia na własny rachunek. Współpracujący z nami psycholog odpowiada na wasze pytania.

 • Stalker: Nie może przestać śledzić

  Wyobraźnia stalkerów nie zna granic. Wyślą ci drogi prezent, zostawią list na wycieraczce i zaczepią w miejscu pracy. Będą codziennie dzwonić i wysyłać smsy. Nakręcą o tobie film ukrytą kamerą, wynajmą prywatnego detektywa lub będą cię śledzić sami. Posuną się do najbardziej obrzydliwego szantażu. Nie dadzą spokoju.

 • Mają wszystko, czego dzisiaj brakuje zabieganym rodzicom: cierpliwość, życiową mądrość, a przede wszystkim czas. Dlatego chętnie korzystamy z ich wsparcia. Dla wielu rodziców, którzy muszą zmierzyć się z pytaniem, komu powierzyć opiekę nad dzieckiem, babcia to wciąż najlepsze rozwiązanie. Jest zaufaną, bliską osobą, która kocha dziecko i nie zrobi mu krzywdy. Dlatego to właśnie do niej zwracamy...

 • Z Brysiem jestem już 13 miesięcy i czuję , że powoli i systematycznie chylimy się ku rozstaniu. Co się dzieje ? Nie dzieję się nic , czego nie...

 • Dzieci odjeżdżają

  Marihuana nie uzależnia. Narkomani wywodzą się z marginesu. W dobrych rodzinach nikt nie bierze. Gimnazja i licea są „czyste”. Co musi się stać, żebyś przestała w to wierzyć? Twoje dziecko musiałoby zostać narkomanem. Niech los ci lepiej tego oszczędzi. Posłuchaj trzech matek, które przeszły przez najtrudniejsze doświadczenie swojego życia. Poznaj ich dzieci, które były fajne i takie „normalne”.