• Informacje na temat:

    czego nie można jeść

Artykuły na temat: czego nie można jeść
  • Czego nie wiesz o osteoporozie?

    O tej podstępnej chorobie często dowiadujemy się przypadkiem, gdy dojdzie do złamania. I wtedy okazuje się, że złamanie to nie przypadek, lecz skutek postępującej osteoporozy.

  • Cellulit: Co jeść, a czego unikać, żeby pozbyć się „skórki pomarańczowej"

    Cellulit tworzy się z wielu powodów: winne są zaburzenia hormonalne, zaburzenia gospodarki tłuszczowej, brak ruchu, a także nieprawidłowa dieta. Co jeść, żeby poprawić wygląd skóry? Czego unikać, żeby nie nabawić się „skórki pomarańczowej”? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

  • Cellulit: Co jeść, a czego unikać, żeby pozbyć się „skórki pomarańczowej

    Cellulit tworzy się z wielu powodów: winne są zaburzenia hormonalne, zaburzenia gospodarki tłuszczowej, brak ruchu, a także nieprawidłowa dieta. Co jeść, żeby poprawić wygląd skóry? Czego unikać, żeby nie nabawić się „skórki pomarańczowej”? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

  • Choroba refluksowa. Co jeść, a czego się wystrzegać?

    Choroba refluksowa sprawia, że nie można jeść wszystkiego, na co przyjdzie ochota. W przeciwnym razie można doprowadzić do jej zaostrzenia. Propozycje bezpiecznych i jednocześnie smacznych potraw przygotowała Alicja Kalińska, dietetyk z poradni SetPoint.

  • Co jeść, by wzmocnić włosy od środka?

    Używasz najlepszych szamponów, odżywek i olejków, ale twoje włosy nadal nie są idealne? Czasami sama pielęgnacja nie wystarczy, aby powstrzymać wypadanie, odbudować łuski włosa i przywrócić im blask. Kluczem jest dieta – to co jemy, ma ogromny wpływ nie tylko na naszą cerę i figurę, ale także na nasze włosy. Jakie produkty i substancje powinniśmy zatem jeść, aby wzmocnić je od środka?

  • Dietetyczne zastrzyki młodości: Co jeść po 50

    Jedzeniem można nie tylko... wygładzić zmarszczki, ale też zapobiegać różnym dolegliwościom! Podpowiadamy, jakie produkty i zalecenia odejmą ci lat!

  • Suplementy - czego ci brak?

    ...​Wierzymy, że są tabletki na wszystko: sprawne serce, mocne kości, dobrą odporność, spokojny sen. I że można je kupić bez recepty. Problem w tym, że większość tego typu środków to suplementy diety, a one z zasady nie leczą - mówi farmakolog, prof. Halina Car. Kiedy i jakie są nam potrzebne dla zdrowia? Odpowiada ekspertka.

  • Co jeść, by mieć zdrowe zęby?

    Fluor jest czynnym składnikiem pasty do zębów, który chroni nasze zęby przed próchnicą i erozją szkliwa. Niegdyś w szkołach stosowano fluoryzację, dziś myje się zęby pastą z fluorem. Prof. Ewa Iwanicka-Grzegorek w trosce o zęby radzi zwrócić uwagę na to, co jemy.

  • Odżywianie mające na celu obniżenie cholesterolu - co jeść, a czego unikać?

    ..."Jak obniżyć poziom cholesterolu?" - to pytanie zadają sobie wszyscy, u których stwierdzono jego podwyższoną zawartość we krwi. Okazuje się, iż drobne modyfikacje składu posiłków w jadłospisie, czy nawet godzin ich spożywania, mogą mieć wymierny wpływ na obecność frakcji LDL i HDL w naczyniach krwionośnych.

  • Jak jeść zdrowo i świadomie

    Kto mógłby lepiej zadbać o zdrowe odżywianie społeczeństwa, jak nie znany dietetyk i człowiek, który odchudził 20 000 Polaków? Konrad Gaca postanowił kontynuować misję żywieniowego uzdrawiania, czego efektem jest jego najnowsza książka pt. "Kuchnia fit". Potocznie zwany "chudotwórcą", autor skupia się tym razem na pokazaniu, że można jeść zdrowo i świadomie, ale wciąż bardzo smacznie i bez...

Wideo na temat: czego nie można jeść
  • Hashimoto - czego nie można jeść

    orota Smażyło, której 10 lat temu zdiagnozowano chorobę Hashimoto, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o tym, jakie objawy ma ta choroba. Czy udało jej się jakoś je powstrzymać? W studiu programu prezenterka pogody Anna Dec wyjaśniła, czego nie może jeść osoba, która choruje na Hashimoto. Ile czasu zajmuje przyzwyczajenie się do diety? Dec przygotowała indyka w ziołowej marynacie, chleb bananowy

  • Najważniejsze jest urozmaicenie

    Dietetyk Ewa Sypnik-Pogorzelska wyjaśniła, co powinniśmy jeść, aby dostarczyć naszemu organizmowi potrzebnej energii. Jak przygotowywać posiłki, aby były dostosowane do pory roku? - W jesienno-zimowym sezonie proponuję, żeby śniadanie było ciepłe - powiedziała dietetyk. - Nie można zapominać o obiedzie, który powinniśmy zabierać do pracy - dodała. Z czego powinien składać się ten posiłek?

Dyskusje na temat: czego nie można jeść
  • Re: Co jeść żeby mieć więcej energii?

    A ja sądzę, że pytanie powinno brzmieć nie "co jeść", a raczej czego nie jeść. A nie jesć: ziemniaków, gotowanej marchewki, białego pieczywa, zamiast zwykłego cukru można przestawić się na fruktozę. Czyli dieta o niskim indeksie glikemicznym. U mnie to działa. Popołudniami nie czuję się już padnięta, bo nie wprowadzam się w stan śpiączki glikemicznej.

  • Re: Co jeść po przebudzeniu, a czego unikać?

    Jeść naczczo bo nie można ich kupić w niedzielę..a ja lubię świeże prosto z lady ..

  • Re: To nie plaża! To kościół!

    wysyłać sms-y, jeść chipsy czy popijać mineralną. można też regularnie plotkować. widziałam już nawet zmienianie pieluchy niemowlakowi i karmienie z butelki. może po prostu trzeba by zapytać, po co(...)nie należę do osób szczególnie religijnych. często mam wątpliwości i krytyczne zdanie do całej obudowy kościoła nie tylko katolickiego. denerwuje mnie jednak, że niektórzy zapominają do czego służy

  • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

    Na śniadanie można, tylko nie można jeść na czczo.

  • Re: odchudzanie

    Ja kilka razy próbowałam diet, ale niestety byłam za mało wytrwała i nie wytrzymywałam. Dlatego też postanowiłam spróbować innych sposobów i teraz dużo ćwiczę i staram się prawidłowo odżywiać. Dlatego też często zaglądam na http://www.facebook.com/LangsteinerPl?ref=ts gdzie można znaleźć porady co warto jeść a czego lepiej unikać.

  • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

    Można coś wogoke jeść na to śniadanie ?

  • Re: Publiczne karmienie piersia- zaburzenie estetyki

    ustronne miejsce itp. Dziecko samodzielnie jedzące (nie z butelki czy piersi) już by walczyło o to by dać mu jeść bo jest głodne. Natomiast niemowlak potrzebuje jeść na żądanie... czyli natychmiast. Owszem można zakrywać piersi, ale po pierwsze kontakt wzrokowy jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka, po drugie matka widzi czy w razie czego nic nie dzieje się dziecku (zanim dziecko zareaguje

  • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

    Tego nie, tego też nie wiec co jeść - wygląda na to że nic nie można jeść. Co za głupi artykuł,

  • Re: cellulit problem medyczny czy estetyczny?

    Oj ja się martwiłam moim cellulitem głównie ze względów estetycznych, ale widzę, że jeśli pozostawi się go samego sobie to może doprowadzić do poważniejszych schorzeń. A może przy okazji napiszecie, w jaki sposób można sobie z nim poradzić ?? Wiem, że bardzo duży wpływ na to, czy będziemy mieć cellulit, czy nie zależy od tego, co jemy. Może wiecie, co jeść, a czego unikać, żeby cieszyć się

  • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

    Wynika z tego że na czczo najlepiej nic nie jeść. Za to wszystko można zjeść po jedzeniu.