• Informacje na temat:

  czego nie lubi facet

Artykuły na temat: czego nie lubi facet
 • 15-latka podrywa starszych facetów

  Eliza, choć ma tylko 15 lat, lubi adorować starszych od siebie mężczyzn. Nie widzi w tym nic złego. Obawiam się, że będą z tego problemy. Tylko jak im zaradzić? - martwi się Ewa S. z Torunia.

 • ​Faceci i miłość

  Superfacet powinien nie tylko wielbić twoje ciało, lecz także wytwarzać wibracje, od których szybciej zabije ci serce: powinien cię w sobie rozkochać! Jak oni kochają - analizuje Catherine Grey, autorka książki "Superfacet nie istnieje, i co z tego?".

 • Mężatki radzą: Czego nie robić dla własnego dobra

  Są rzeczy, które działają na faceta jak płachta na byka. Dlatego... lepiej ich nie proponuj! Zadbaj o własny komfort i święty spokój. Nie wszystko warto robić razem.

 • Czego nauczyły mnie konie

  Są piękne. Ale dla Karoliny Ferenstein-Kraśko konie to nie tylko ładne zwierzęta czy „sprzęt” sportowy. To partnerzy. Nieraz wymagający. Trzeba w nie zainwestować czas, pieniądze i emocje. My pytamy o najważniejsze konie w życiu rodziny Ferensteinów i o to, co dały ludziom w zamian za ich serce i poświęcenie.

 • Czego pragną kobiety?

  Co się dzieje z mężczyznami?! Oddali nam pole, ale dlaczego aż tak bardzo zostali w tyle? Może do niczego już nam się nie przydadzą? Profesor Philip Zimbardo, światowej sławy psycholog, autor książki "Gdzie ci mężczyźni", mówi: dajcie im szansę. To wy, kobiety, możecie ich zmienić. Na lepsze. Tak, by byli dobrymi ludźmi, partnerami, kochankami, ojcami. Chyba... warto. Ale jak się do tego zabrać?

 • Doświadczone mężatki radzą. Czego nie robić dla swojego dobra

  Są rzeczy, które działają na faceta jak płachta na byka. Dlatego... lepiej ich nie proponuj! Zadbaj o własny komfort i święty spokój. Nie wszystko warto robić razem.

 • ​Czego nie wiecie o kobiecych piersiach? Osiem zaskakujących faktów

  Kobiece piersi to jeden z bardziej fascynujących tematów, nie tylko w męskich kręgach. Jak ustalili naukowcy, patrzenie na biust może poprawiać stan zdrowia i wydłużać życie. Czego jeszcze o nim nie wiemy?

 • Faceci nie marudzą

  Jeden z najbardziej pożądanych singli w Polsce. Podoba się kobietom, które w rozmaitych rankingach umieszczają go w czołówce najprzystojniejszych aktorów i ponoć regularnie zaczepiają na ulicy, proponując randki.

 • Michał Pałubski apeluje: faceci badajcie się!

  ...(...). I tu pytanie do panów? Czemu olewacie samobadanie? A gdy już coś wyczujecie próbujecie to zlekceważyć? Czemu guz mózgu jest poważny, a guz ulubionego organu każdego faceta już nie??? Umiera się na to tak samo!!! I szczerze, co się stanie jak Wam wytną jajo? Stajecie się mniej męscy? Kto jest mniej męski: Facet z jednym jajem, czy jego zwłoki? Dlatego badajcie się i leczcie!!! Poproście o to...

 • Robert Biedroń: Facet, który nie jest feministą, jest draniem

  Jeden z najbardziej lubianych polityków: uśmiechnięty, przyjazny i otwarty. Zaraża optymizmem, choć droga, która zaprowadziła go na stanowisko prezydenta Słupska wcale nie była łatwa.

Dyskusje na temat: czego nie lubi facet
 • Re: Czego nie robić przy swoim facecie?

  Nie wiadomo..bo jak facet lubi se prykać..i kobieta też, to mogą razem se tak prykać..no nie ? ;))) No właśnie, taki prykający duet :))))

 • Re: Makijaż Kleopatry

  Mocny facet lubi. Zapewniam. Nie lubie babek, ktore nie wiedza same czego chca. Lubie zdecydowane i samodzielne. Gdybym chcial byc nianka poszedlbym na przedszkolanke. Wole partnerki niz utrzymanki.

 • Re: Męski facet - czyli jaki ?

  Nie ma meskiego faceta ,jest albo mezczyzna ,albo facet lub osobnik pluci meskiej. 1 : DBAC O SIEBIE Mezczyzna powinien byc dbac o siebie pod wzgledem zapachu jak i dbac o wyglad, chodz nie mowie(...) umiec sie zachowac ,czy to bankiet firmowy czy wiejska dyskoteka, poradzic sobie z otoczeniu ludzi z doktoratem jak i ludzi po podstawowce. 3 : ZARADNY Powinien do czegos dochodzic w zyciu,pracowac

 • Re: Czego nie wiecie o Jerzym Bińczyckim

  zagrane przez niego postaci wryły się w pamięć jak rzadko które role innych aktorów. Wielkoduszny poczciwy, inteligentny, mężny chłop, bardzo męski o wielkiej sile i wrażliwym gołębim sercu , a że lubił dziewczyny...a , który facet nie lubi ładnych, sympatycznych dziewczyn i ponadto z kolegami wypić kufel piwa ? Prawdziwy był z niego facet, uprawiał boks- niesamowite, ale był też i wrażliwym

 • Re: Męski facet - czyli jaki ?

  Nie ma meskiego faceta ,jest albo mezczyzna ,albo facet lub osobnik pluci meskiej. 1 : DBAC O SIEBIE Mezczyzna powinien byc dbac o siebie pod wzgledem zapachu jak i dbac o wyglad, chodz nie mowie(...) umiec sie zachowac ,czy to bankiet firmowy czy wiejska dyskoteka, poradzic sobie z otoczeniu ludzi z doktoratem jak i ludzi po podstawowce. 3 : ZARADNY Powinien do czegos dochodzic w zyciu,pracowac

 • Re: Była korepetytorką w domu ortodoksyjnych żydów

  Normalny facet lubi zabawy tym, czego Żydzi nie mają.

 • Re: Wierzycie w przyjaźń damsko- męską?

  nie mogłam polegać ani zaufać żadnemu facetowi, z czego bardzo się cieszę,bo o tyle pozostałam zdrowsza.Podobnie i z miłością,facet tego uczucia nie zna.Facet jak kocha,to znaczy,że mu jest z czymś wygodnie albo lubi mieć przy sobie określone ciało..I tyle w tym temacie.

 • Re: Czego nie lubią goście weselni? 5 rzeczy, na które trzeba uważać

  czy ktoś, kto nie lubi wesel i głupkowatej muzyki disco polo i bzykania kogo popadnie, od razu musi być nudziarzem??ja myślę, że to facet na poziomie:)

 • Re: Facet 40 lat starszy

  Ech!!!!! Mój kochanek ma partnerkę młodszą od siebie o ponad 20 lat. Jestem od niej parę ładnych lat starsza. Jak sadzisz, czego jej brakuje? Niczego, facet lubi umoczyć i tu i tam. Nie ty to inna. Zobaczył że jesteś chętna na dupczenie to wziął, jak swoje:)))) Tak, ale ty nadal sobie tłumacz, że jesteś taka the best :))))

 • Re: Mężatki radzą: Czego nie robić dla własnego dobra

  Wszystko to prawda..kobietki..facet nie lubi zakupow, pogaduch, tesciowej, nie lubi starych zon i garow..nie interesuja go gadki o cichach dzieciach, najlepiej lubi kobiety ktore maja kase sa zadbane, nie sa ich wlasnymi zonami..( obca jakas taka ciekawsza bo nieznana). Kto pyta co my lubimy?..On nie za bardzo..Moze jak zauroczony przez pierwsze 5 lat potem mi to obojetne....Wlasciwie do czego