• Informacje na temat:

  czego nie jeść na noc

Artykuły na temat: czego nie jeść na noc
 • Twoje dziecko najchętniej odżywiałoby się czipsami i batonikami? Dowiedz się, w jaki sposób najlepiej zmienić jego upodobania.

 • Co jeść zimą, by nie przytyć?

  W pocie czoła szykowałaś wiosną swoje ciało do sezonu letniego. Boisz się, że po zimie, za kilka miesięcy cała praca pójdzie na marne, a ty od nowa staniesz przed wyborem diety i rodzaju treningów.

 • Pierwsze: Nie kłamać

  Metr dziewięćdziesiąt wzrostu, numer buta 45, trzy tatuaże i głos faceta, który sporo w życiu przeszedł. Ale aktor Janusz Chabior mówi, że dla niego prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto stara się być dobrym człowiekiem. Ustąpi starszej pani miejsca w tramwaju, przygarnie bezpańskiego psa. Po prostu jest przyzwoity.

 • Odmładzające rośliny, czyli superżywność

  Lato to sezon na produkty bogate w cenne substancje odżywcze i antyoksydanty. Oto czego warto jeść najwięcej!

 • Dopełnienie miłości między nimi? Oczywiście wspólne dziecko. Tak myśli większość z nas. A co robić, gdy któreś z partnerów nie chce być rodzicem? Bo kobieta ma dzieci z poprzedniego związku i boi się ponownej ciąży. Albo mężczyzna uważa, że nie nadaje się na ojca. Czy jest tu miejsce na kompromis, czy po prostu trzeba się rozstać?

 • Nie będę żałować

  Ciepła, radosna, z poczuciem humoru, a jednocześnie ambitna i konsekwentna. Beata Tadla wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza sobie. Swojej pracowitości i odwadze. Nie boi się podejmować ryzykownych decyzji. Ani w pracy, ani w życiu osobistym.

 • Dzielenie się to nie rzucanie ochłapów

  Chodzi o to, żebyśmy się dzielili szczerze, z potrzeby serca. Żeby to było naprawdę dzielenie się, a nie wyrzucanie z szafy rzeczy, które już nie są nam do niczego potrzebne, bo się nam znudziły albo(...), chorych, samotnych matek, a także noclegownie dla kobiet i mężczyzn.

 • Katie Holmes: Sama uroda nie wystarcza

  ...profesjonalną wizażystką, żeby używać jej produktów, ponieważ tak naprawdę nie da się niczego zepsuć. Nie będziesz mieć przesadnego makijażu, bez względu na to, ilu kosmetyków użyjesz - one nigdy nie dają efektu(...). Kiedy mogę, staram się jeść produkty organiczne. Staram się nie jeść dużo cukru. Chociaż czasami odwiedzam Shake Shack i Georgetown Cupcakes. W jaki sposób urozmaicasz swoje codzienne życie? - Lubię...

 • Krystyna Janda: Najważniejsze, polubić siebie

  Polubić siebie, nic nie udawać, spać i dobrze jeść, dbać skrupulatnie o czystość - oto rady Krystyny Jandy dla kobiet, które chcą dbać o urodę i być piękne. O kosmetykach i optymistycznym podejściu do świata mówi Krystyna Janda.

 • Cukrzyca: 5 rzeczy, które ci szkodzą, a ty... o tym nie wiesz

  Starasz się przestrzegać zaleceń lekarza, ale możesz nawet nieświadomie robić błędy, które utrudniają leczenie. Podpowiemy ci, jak ich nie popełniać.

Dyskusje na temat: czego nie jeść na noc
 • Re: Dieta, która złagodzi zgagę

  Prawda jest taka po pierwsze nie chodzić do dyskontu lub sieci . Drugie nie obźerać się na noc i nie jeść tłusto i byle czego . Trzecie jak macie zgagę macie pozamiatane do końca życia leki zgaga bóle lekarz gastroskopia. Cieszy się tylko na koniec oligarcha właśiciel sieci lub koncernu farmaceutycznego bo zyski liczy . Wasze zdrowie w świecie biznesu się nie liczy .

 • Re: Problem: Mąż mnie już nie kocha

  powietrzem... Przychodzi z pracy nawet się nie przywita buziakiem jak zawsze tylko w ciszy siada jeść. Potem kawa też w ciszy, zajęty telefonem lub tv. Mnie nie ma. Walczylam, płakałam co noc i tak bardzo chciałam to naprawić, teraz już wiem że nie ma czego. Na pytanie czy mnie kocha zawsze mówi tak lecz ja w to nie wierzę. Raczej nie ma innej kobiety, bo nie znika, nie wychodzi nigdzie prócz do

 • -

  -

  Kika, menu Oliwierka: rano kaszka, potem buleczka z szynką wiejską, następnie zupka, potem drugie danie, deserki owocowe, na noc kaszka. Jeść uwielbia. Najlepiej mu smakuje jak siedzi u tatusia na kolanach (czego ja nie popieram, bo od tego ma swoje krzesełko do karmienia) i wyjada z tatusiowego talerza, np. kaszę z sosem, buraczki, szpinak, mięsko, ryż itp. Jeśli dam mu na jego talerz, pewnych

 • tak, tak

  , pić, dajesz nie to , jeść dajesz nie to, zabawka taka, siaka wszystko źle i tak naprawdę to sama nie wie czego chce , i jak człowiek ma w takim ciągłym stresie zachować zdrowie psychiczne, a poradniki są dobijające, gdy miała 6 miesięcy przeczytałam w którejś gazecie że dziecko przesypia prawie całą noc, budzi się 2 - 3 razy na karmienie i lulu, moja spała całą noc z cycem w buzi /tak było do