• Informacje na temat:

  czego nie jeść na kolację

Artykuły na temat: czego nie jeść na kolację
 • Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

  Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Brzmi jak dietetyczny banał, choć to prawda. Są jednak produkty, które zjedzone na czczo, spowodują więcej szkody, niż pożytku. Jakie?

 • Śniadanie - jeść czy nie jeść?

  Choć uchodzi za najważniejszy posiłek w ciągu dnia, nie wszyscy są jego zwolennikami. Czy śniadanie jest podstawą zdrowej diety i niezbędnym elementem procesu odchudzania? A może jego zbawienne działanie to mit?

 • Jak jeść zdrowo i świadomie

  Kto mógłby lepiej zadbać o zdrowe odżywianie społeczeństwa, jak nie znany dietetyk i człowiek, który odchudził 20 000 Polaków? Konrad Gaca postanowił kontynuować misję żywieniowego uzdrawiania, czego efektem jest jego najnowsza książka pt. "Kuchnia fit". Potocznie zwany "chudotwórcą", autor skupia się tym razem na pokazaniu, że można jeść zdrowo i świadomie, ale wciąż bardzo smacznie i bez...

 • Jamie Olivier: Kochanie, gdzie jest kolacja?

  Szeroki uśmiech. Zaangażowanie społeczne. Pasja. Na Instagramie śledzi go sześć milionów osób, na Facebooku "lubi" siedem. Za co tak naprawdę uwielbiamy Jamiego Oliviera?

 • Osiem rzeczy, które zmienią się, gdy przestaniesz jeść cukier

  ...​Przede wszystkim - schudniesz. Utrata wagi to jedna z największych zalet odstawienia cukru, choć nie jedyna. Co jeszcze zmieni się w twoim życiu, gdy przestaniesz jeść cukier? Przeczytaj i sprawdź!

 • Co jeść w pracy?

  Mówią ci: masz odżywiać się zdrowo. Ideał? Jedz pięć zbilansowanych posiłków, najlepiej co trzy godziny. Tylko jak to zrobić, gdy jesteś zawalona robotą i nie masz czasu wyjść na lunch? Mamy dziesięć pomysłów na sycące przekąski do zrobienia w kilka minut.

 • Pierwsze: Nie kłamać

  Metr dziewięćdziesiąt wzrostu, numer buta 45, trzy tatuaże i głos faceta, który sporo w życiu przeszedł. Ale aktor Janusz Chabior mówi, że dla niego prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto stara się być dobrym człowiekiem. Ustąpi starszej pani miejsca w tramwaju, przygarnie bezpańskiego psa. Po prostu jest przyzwoity.

 • Dziadkowie i rodzice nie muszą ze sobą rywalizować

  Wasza współpraca jest bardzo ważna, szczególnie dla dzieci. Jak więc najlepiej ułożyć relacje w rodzinie? Odpowiadamy na Wasze pytania.

 • Nie będę żałować

  Ciepła, radosna, z poczuciem humoru, a jednocześnie ambitna i konsekwentna. Beata Tadla wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza sobie. Swojej pracowitości i odwadze. Nie boi się podejmować ryzykownych decyzji. Ani w pracy, ani w życiu osobistym.

 • Lunch box do pracy - nie tylko na diecie

  Żyjąc w pośpiechu trudno znaleźć czas na - zwłaszcza regularne - posiłki. Nawet, jeśli nie jesteśmy na specjalnej diecie, warto zabrać ze sobą do pracy lunch boxa z samodzielnie przygotowaną zawartością, do czego zachęca Dominika Wójciak.

Dyskusje na temat: czego nie jeść na kolację
 • Re: przepadam za....

  Dużo łatwiej mi napisać czego nie lubię, kocham jeść - byle świeże, smaczne i do syta ;P :D Jeszcze do niedawna dzień bez chleba (bułki bardzo sporadycznie) i ziemniaków u mnie nie istniał, na szczęście już się wyleczyłam. Uwielbiam też wszelkie potrawy z kapusty (obojętne jakiej), a młodą kapustę mogę jeść na śniadanie obiad i kolację. Następnym rarytasem dla mnie jest barszcz ukraiński, kupiłam

 • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

  NIe ważne co jesz na śniadanie, obiad czy kolację. Najważniejsze aby nie jeśc tego samego przez następne dwa - trzy dni.

 • Re: Czy dieta zgodna z grupą krwi to ściema?

  polega jedynie na tym, że całe życie byłam nauczona jeść na śniadanie i kolację kanapki z białego chleba, dużo sera żółtego i niepohamowana chęć na czekoladę. Na obiad codziennie były ziemniaki, albo(...) skórze i wadze oraz kiepskim samopoczuciu. Ludzie mają syndrom, że "jeśli mi coś nie szkodzi to i Tobie nie zaszkodzi" i tak wciskają innym to, czego nie powinni. Często mamuśki mają syndrom "jeśli ja

 • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

  widziałem film Cejrowskiego o Indianach w Ameryce południowej , na śniadanie banany , lancz , banany , obiad gotowane banany , podwieczorek banany i na kolację banany , czasem dla urozmaicenia jakiś pająk

 • Re: Czy dieta zgodna z grupą krwi to ściema?

  polega jedynie na tym, że całe życie byłam nauczona jeść na śniadanie i kolację kanapki z białego chleba, dużo sera żółtego i niepohamowana chęć na czekoladę. Na obiad codziennie były ziemniaki, albo(...) skórze i wadze oraz kiepskim samopoczuciu. Ludzie mają syndrom, że "jeśli mi coś nie szkodzi to i Tobie nie zaszkodzi" i tak wciskają innym to, czego nie powinni. Często mamuśki mają syndrom "jeśli ja

 • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

  Francuzi jedzą marne śniadanie (croisant, biała kawa), mały lunch, i obfitą, kilkugodzinną kolację. Ergo - odzywiają się bardzo niezdrowo. W rezultacie, są szczupli (oprócz imigrantów) i żyją dłużej niż inne narody. Zatem, gdzie jest prawda prawdziwa?

 • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

  Dobrze mówisz. "Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. - No(...). I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się

 • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

  "Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. - No ubierasz się pan(...) piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie

 • Pośrodku

  należy mięsa jeść dużo - wystarczy 2 razy w tygodniu (w sensie 2 posiłki) zamiast codziennej kanapki z kiełbasą na śniadanie i kolację. Mięso jest lepsze niż wędliny ze względu na mniejszą ilość(...) jeść mięso w umiarkowanych ilościach. Dużo groźniejsze dla zdrowia są "gotowce" z masy sojowej z domieszką nie wiadomo czego niż sztuka mięsa. Odnośnie mięsa, ale nie tylko - warzyw, jajek, mleka

 • Re: Dobrze zjedz

  A gdzie podwieczorek i kolacja? Przecież wiadomym jest że powinno się jeść 5 posiłków w ciągu dnia? Brak obiektywizmu. Podwieczorek? Kolacja? Na podwieczorek i kolację każdy pije piwo albo wódę. To jest coś czego nie trzeba już wspominać w artykule. To każdy przecież robi.