• Informacje na temat:

  czego nie jeść latem

Artykuły na temat: czego nie jeść latem
 • Choroba refluksowa. Co jeść, a czego się wystrzegać?

  Choroba refluksowa sprawia, że nie można jeść wszystkiego, na co przyjdzie ochota. W przeciwnym razie można doprowadzić do jej zaostrzenia. Propozycje bezpiecznych i jednocześnie smacznych potraw przygotowała Alicja Kalińska, dietetyk z poradni SetPoint.

 • Na te produkty żywnościowe uważaj latem!

  Wyglądają niewinnie, ale nawet kilka kropli soku może spowodować groźne poparzenia. Sprawdź, czego lepiej nie jeść i nie pić latem!

 • Co jeść zimą, by nie przytyć?

  W pocie czoła szykowałaś wiosną swoje ciało do sezonu letniego. Boisz się, że po zimie, za kilka miesięcy cała praca pójdzie na marne, a ty od nowa staniesz przed wyborem diety i rodzaju treningów.

 • Osiem rzeczy, które zmienią się, gdy przestaniesz jeść cukier

  ...​Przede wszystkim - schudniesz. Utrata wagi to jedna z największych zalet odstawienia cukru, choć nie jedyna. Co jeszcze zmieni się w twoim życiu, gdy przestaniesz jeść cukier? Przeczytaj i sprawdź!

 • Dietetyczne zastrzyki młodości: Co jeść po 50

  Jedzeniem można nie tylko... wygładzić zmarszczki, ale też zapobiegać różnym dolegliwościom! Podpowiadamy, jakie produkty i zalecenia odejmą ci lat!

 • Co jeść, żeby nie zachorować na raka?

  Codziennie na raka umiera średnio 274 Polaków. Czy odpowiednie odżywianie może uchronić przed "plagą XXI wieku"? Picie zielonej herbaty wpływa na zahamowanie rozwoju komórek nowotworowych, a jedzenie kapusty zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi. Dowiedz się, co włączyć do swojego menu, a czego unikać.

 • Upalne dni: Co jeść i pić?

  Zgodnie z zaleceniami dietetyków, osoba dorosła powinna dostarczać do organizmu ok. 2,5 litra płynów dziennie. Jednak latem, kiedy temperatury robią się coraz wyższe, zwiększa się ilość i tempo utraty płynów z organizmu.

 • Twoje dziecko najchętniej odżywiałoby się czipsami i batonikami? Dowiedz się, w jaki sposób najlepiej zmienić jego upodobania.

 • Moda na slow food trwa. Dlaczego warto jeść uważniej?

  To było niemal pewne, że w codziennej pogoni za wszystkim tym, co zwykliśmy nazywać „szczęściem”, w końcu dobrniemy do ściany. Coraz częściej głos rozsądku podpowiada nam, że najwyższa pora nieco spuścić z tonu i wreszcie dać odpocząć naszemu ciału i duszy.

 • Ci, którzy teraz bezkarnie mogą jeść do woli, kiedyś mogą przytyć

  Osoby, które bezkarnie mogą się objadać nie powinny nadużywać tego przywileju. Bowiem, jak przestrzega dr inż. Katarzyna Okręglicka, dietetyk kampanii "Zarządzanie kaloriami", z wiekiem, co 10 lat, obniża się metabolizm, przez co jednak można przytyć.

Wideo na temat: czego nie jeść latem
 • Hashimoto - czego nie można jeść

  orota Smażyło, której 10 lat temu zdiagnozowano chorobę Hashimoto, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o tym, jakie objawy ma ta choroba. Czy udało jej się jakoś je powstrzymać? W studiu programu prezenterka pogody Anna Dec wyjaśniła, czego nie może jeść osoba, która choruje na Hashimoto. Ile czasu zajmuje przyzwyczajenie się do diety? Dec przygotowała indyka w ziołowej marynacie, chleb bananowy

Dyskusje na temat: czego nie jeść latem
 • Re: Ile kosztuje dieta?

  , śliwki, nie kupuję koperku, sałaty ...Staram sie jeść to co w danym sezonie rośnie, co można przechowywać typu marchew, buraki, kapusta plus przetwory domowe, kiszonki zimą. Nie ma u mnie w domu paluszków, chipsów, snaków. Nie mam zwyczaju podjadać między posiłkami. Podjada się wtedy gdy nic nie robimy, a ja zawsze jestem czymś zajęta. Latem mam ogródek, gotowanie i zwykłe czynności domowe, zimą

 • Re: Dieta na wiosnę

  , śliwki, nie kupuję koperku, sałaty ...Staram sie jeść to co w danym sezonie rośnie, co można przechowywać typu marchew, buraki, kapusta plus przetwory domowe, kiszonki zimą. Nie ma u mnie w domu paluszków, chipsów, snaków. Nie mam zwyczaju podjadać między posiłkami. Podjada się wtedy gdy nic nie robimy, a ja zawsze jestem czymś zajęta. Latem mam ogródek, gotowanie i zwykłe czynności domowe, zimą

 • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

  Dobrze mówisz. "Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. - No(...). I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się

 • Re: Czego nie wolno jeść na pusty żołądek?

  "Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. - No ubierasz się pan(...) piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie

 • Re: Cytrusy - na co zwracać uwagę

  cytrusów i też zmniejszają vat. Gdzie te pola z mandarynkami w Polsce? Zresztą cytrusów nie powinno się jeść zimą tylko latem, czemu nie pamiętam, znajdź sobie. Gdzie jest ta partia rolnikow zwana(...)Których ludzi? Widzisz tłumy mieszczuchów jadących na wieś po owoce? Albo rolnikow jadących do miasta sprzedać100kg owoców, z czego będzie musiał opłacić za miesce i paliwo i zarobi wielki nic. Na