• Informacje na temat:

  czego najbardziej nie lubią chłopcy

Artykuły na temat: czego najbardziej nie lubią chłopcy
 • Czego pragną kobiety?

  Co się dzieje z mężczyznami?! Oddali nam pole, ale dlaczego aż tak bardzo zostali w tyle? Może do niczego już nam się nie przydadzą? Profesor Philip Zimbardo, światowej sławy psycholog, autor książki "Gdzie ci mężczyźni", mówi: dajcie im szansę. To wy, kobiety, możecie ich zmienić. Na lepsze. Tak, by byli dobrymi ludźmi, partnerami, kochankami, ojcami. Chyba... warto. Ale jak się do tego zabrać?

 • Co się dzieje z mężczyznami?! Oddali nam pole, ale dlaczego aż tak bardzo zostali w tyle? Może do niczego już nam się nie przydadzą? Profesor Philip Zimbardo, światowej sławy psycholog, autor książki Gdzie ci mężczyźni, mówi: dajcie im szansę. To wy, kobiety, możecie ich zmienić. Na lepsze. Tak, by byli dobrymi ludźmi, partnerami, kochankami, ojcami. Chyba... warto. Ale jak się do tego...

 • Barbie: Lalka, której nikt nie chciał

  Ruth Handler potrafiła sprzedać dosłownie wszystko. W 1959 roku przyjechała do Nowego Jorku na krajowe Targi Zabawek przekonana, że lalka, którą stworzyła, podbije świat. Jednak od siedmiu lat musiała walczyć z krytykantami. Ta lalka to zupełnie nietrafiony pomysł - mówili. Mimo wszystko do tej pory Barbie jest najsłynniejszą lalką na świecie.

 • Katarzyna Miller: Nie namawiam do zdrad

  ...- W Polsce nadal brakuje rzetelnej wiedzy o seksie. Mimo tego, że - jak mówią niektórzy - "seks jest wszędzie". Ale podręcznika seksualności ludzkiej nie możemy się doczekać od lat. To czysty ciemnogród, gdzie zarabia się na seksie, ale udaje, że tego nie ma - mówi Katarzyna Miller.

 • W zależności od tego, czy jesteś tatą chłopca, czy dziewczynki, czekają na ciebie inne wyzwania. Jak im sprostać i dobrze wypełnić swoje zadanie?

 • Mity na temat chłopaków. Jacy oni są naprawdę?

  Czasami zupełnie nie rozumiesz facetów. Może dlatego, że to, co myślisz o ich zachowaniu, nie zawsze jest zgodne z prawdą. Czy przypadkiem nie ulegasz stereotypom? Pora się z nimi rozprawić.

 • Co powinnaś o nich wiedzieć

  Mężczyźni miewają swoje sekrety i albo się nimi dzielą ze swymi kumplami, albo zabierają ze sobą do grobu. Nie warto zatem tracić czasu, bo w pewne sprawy nigdy wtajemniczona nie zostaniesz.

 • Nie mam jeszcze kryzysu czterdziestolatka

  Bywają role w życiu aktora, które są tak wielkim sukcesem, że trudno potem przekonać publiczność do innych kreacji. Trzeba mieć prawdziwy talent, by sobie z tym poradzić. On udowodnił, że go ma. Potrafi nas nie tylko wzruszać, ale i śmieszyć do łez.

 • Tom Jones: niczego nie żałuję

  ...: "Dlaczego ludzie mnie tak lubią?". Ja wiem dlaczego. To z powodu mojego głosu, sposobu, w jaki śpiewam. Ale to jest dar od Boga. To nie moja zasługa. Kiedy Pan odkrył, że... ...gdy byłem dzieckiem(...)? Lubią to, co robię. Dlaczego? Lubią sposób, w jaki śpiewam. Pokolenie MTV mówi nawet o Panu, że jest Pan "cool". Wydaje mi się, że jest to szczere. Młodzi ludzie są zawsze szczerzy. Dokładnie...

 • Złe zachowanie - jest na nie sposób!

  Podpowiemy ci, jak przerwać błędne koło wychowawczych pomyłek i umiejętnie wpłynąć na zmianę postępowania swojego malucha.