• Informacje na temat:

  co zrobić żeby urozmaicić seks

Artykuły na temat: co zrobić żeby urozmaicić seks
 • Dlaczego po czterdziestce warto mieć ochotę na seks

  Dobrze wiemy, że w związku nie wolno zapomnieć o zażyłości, radości, wzajemnym zrozumieniu. Ale także o seksie, który jest bardzo ważny w budowaniu i utrzymaniu bliskości dwojga ludzi.

 • Nauczyciele seksu

  Dzisiaj 240 mln ludzi na świecie będzie uprawiało seks. Niewielu z nich jednak wie, jak bardzo na ich życie erotyczne wpłynęły odkrycia naukowców badających tajniki funkcjonowania ludzkiego ciała i emocji.

 • Na ile pozwolić partnerowi w seksie

  ...uboczu. Na początku mnie rozbawił, lecz teraz mam w głowie mnóstwo pytań. Czy mąż spróbował tego z kimś innym, spodobało mu się i dlatego usiłuje mnie do tego namówić? Przecież seks da się urozmaicić na(...)Seksuolodzy zwracają uwagę, że często nie potrafimy rozmawiać o seksie. Nawet po latach związku wstydzimy się zwierzać najbliższej osobie ze swoich intymnych pragnień. Czy znasz to z własnego...

 • Seks zaczyna się w głowie

  Gdy 25 lat temu „Twój STYL” zaczął pisać o seksie, w domach była tylko "Sztuka kochania" Wisłockiej, a uświadamiał nas samotny rycerz Zbigniew Lew-Starowicz. Dziś w internecie można obejrzeć każdą erotyczną scenę. Ale czy wiedza o seksie oznacza szczęście? Czy śmiałość i otwartość zbliża nas do siebie? O seksualnych mitach rozmawiamy z doktor Alicją Długołęcką, seksuolożką, która od lat bada...

 • Zabawy i zabawki, które urozmaicą wasz seks

  Ta sama pozycja, to samo miejsce, ten sam scenariusz. Takie praktyki seksualne często prowadzą do rutyny, a ta zaś do zaniku satysfakcji erotycznej i w skrajnych przypadkach, do rozpadu związku. Warto więc zadbać, by monotonia nie wkradła się do sypialni. Świetnym lekarstwem na nudę są gadżety i zabawy erotyczne.

 • Seks internautów

  Presja w życiu seksualnym jest złym doradcą - podkreśla terapeuta seksuologiczny Alina Henzel-Korzeniowska, która była gościem czata i STUDIA NA ŻYWO w portalu INTERIA.PL. Przeczytaj zapis rozmowy i... wyciągaj wnioski.

 • Przełamując fale

  Pożądanie ma swoje przypływy i odpływy. Z tymi drugimi nie musimy się jednak godzić, bo po kilku tygodniach, miesiącach może się okazać, że... ocean wysechł. Podobnie jak nasze uczucie. Jak szukać bliskości i za brak seksu nie obarczać winą partnera, pytamy Izabelę Jąderek, seksuologa i psychologa.

 • Sposoby na utrzymanie namiętności w związku

  Seks po latach rzadko jest równie żarliwy jak w początkach związku. To naturalna kolej rzeczy i wcale nie oznacza końca miłości. Warto jednak dbać o pożądanie. Bo miłość fizyczna nie tylko umacnia relację, ale i przedłuża młodość.

 • Polacy zbyt wcześnie przechodzą na emeryturę... seksualną

  ...15,5 proc. badanych mężczyzn i aż 42 proc. kobiet wskazuje, że seks jest zupełnie nieistotną sferą ich życia. Te różnice mają duży wpływ na relacje seksualne. Dlatego też ważną rolę w naszych relacjach pełni dotyk i przytulanie. I w takich sytuacjach przynajmniej o to powinniśmy zabiegać - tłumaczy prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog.

 • Seks po latach rzadko jest równie żarliwy jak w początkach związku. To naturalna kolej rzeczy i wcale nie oznacza końca miłości. Warto jednak dbać o pożądanie. Bo miłość fizyczna nie tylko umacnia relację, ale i przedłuża młodość.

Dyskusje na temat: co zrobić żeby urozmaicić seks
 • Re: Dlaczego po ślubie żona mnie odrzuca?

  , tylko jako dodatek żeby urozmaicić nasze życie seksualne... no cóż... w końcu miłość polega na tym, żeby być ze sobą na dobre i na złe.. dziekuję za rady :) Piękne słowa NA DOBRE I NA ZŁE i aż do(...) w tej sytuacji zrobić??? nie chce go zdradzać a nie wyobrażam sobie seksu raz na miesiąc... masz rację, jest seksowna bielizna, buty itp tylko, że ja tez chciałabym czasem czuć, że jestem zdobywana

 • Re: Dlaczego po ślubie żona mnie odrzuca?

  , tylko jako dodatek żeby urozmaicić nasze życie seksualne... no cóż... w końcu miłość polega na tym, żeby być ze sobą na dobre i na złe.. dziekuję za rady :)(...) w tej sytuacji zrobić??? nie chce go zdradzać a nie wyobrażam sobie seksu raz na miesiąc... masz rację, jest seksowna bielizna, buty itp tylko, że ja tez chciałabym czasem czuć, że jestem zdobywana