• Informacje na temat:

  co zrobić żeby osiągnąć orgazm

Artykuły na temat: co zrobić żeby osiągnąć orgazm
 • Jak wygląda kobiecy orgazm - 15 zdjęć

  Litewski fotograf polskiego pochodzenia, Albert Pocej, postanowił uwiecznić kobiety w momencie uniesienia – bez udawania, bez upiększania, pokazać orgazm taki, jaki jest naprawdę.

 • Orgazmu trzeba się nauczyć

  Wiele badań pokazuje, że orgazm wywołany pobudzaniem łechtaczki jest przez wiele kobiet odbieramy jako intensywniejszy. Między innymi o tym, że od niego należy zacząć naukę przeżywania rozkoszy, rozmawiamy z Magdaleną Tyrałą, ekspertem ds. seksuologicznych w INTERIA.PL.

 • Co ty wiesz o orgazmie?

  Rozkoszne ciepło, które przepływa przez całe twoje ciało. Dreszcz, po którym potrzebujesz chwili, żeby wrócić do rzeczywistości... Poznaj sekrety orgazmu!

 • Co zrobić, by nabrać ochoty na seks

  Ale tobie ochota na igraszki nie przychodzi tak szybko. Jak to zmienić? Chciałabyś, żeby każdy seks kończył się orgazmem, ale wiadomo, że bywa różnie. Czasem masz wrażenie, że już nic cię nie(...) David Reuben. W okolicach intymnych (pochwie, łechtaczce), ale także w mózgu. Jeśli ten ostatni się wyłączy, kobieta nie jest w stanie osiągnąć orgazmu. Dzieje się tak z różnych powodów. Przede...

 • Czego dzieci nie wiedzą o seksie

  Czerpią wiedzę z internetu, od rówieśników i z kolorowych pism. Potrafią powiedzieć, co to wibrator, orgazm i seks oralny. Do czego więc wychowanie seksualne może przydać się dzisiejszej młodzieży? Z Michałem Pozdałem ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Udawana rozkosz

  Żaden facet nie lubi być oszukiwany, a już na pewno nie w łóżku. Orgazm udawany przez partnerkę to bolesny policzek wymierzony w jego męskość. Aktorstwo, prędzej czy później, i tak wyjdzie na jaw.

 • 10 pozycji, które sprawią ci największą rozkosz

  Przepis na udany seks jest wbrew pozorom bardzo prosty. Odpowiedni facet, garść czułości, szczypta fantazji, no i oczywiście pozycja, która pomoże ci dojść do orgazmu. Odkryj z nami tę, która da ci najwięcej satysfakcji.

 • 6 intymnych problemów, które razem rozwiążecie

  Jesteś nieśmiała, potrzebujesz odmiany, dawno się nie kochałaś? Podpowiemy ci, co zrobić i jakie pozycje wybrać, żeby cieszyć się z seksu w każdej sytuacji!

 • Cudowna bliskość

  Jesteś nieśmiała, potrzebujesz odmiany, dawno się nie kochałaś? Podpowiemy ci, co zrobić i jakie pozycje wybrać, żeby cieszyć się z seksu w każdej sytuacji!

 • Jesteś znów wolna, ale masz dość samotnych wieczorów? Poznaj reguły randkowania po rozwodzie, żeby od nowa cieszyć się swoją kobiecością, męskim zainteresowaniem i spotkać miłość.

Dyskusje na temat: co zrobić żeby osiągnąć orgazm
 • Re: Co zrobić, by mieć orgazm?

  z orgazmem. Koleżanko, zapomniałaś w tym pięknym referacie dopisać, żeby nie myśleć o nowym kolorze salonu, nowym pomyśle na obiad, o kolejnym zaplanowanym praniu i wizycie w kościele. No k..wa wymiękam. I jak wy chcecie osiągnąć orgazm, skoro tyle myślicie ??? A jak tyle myślicie to chyba oczywiste, że szanse na zrelaksowanie się są niemal zerowe, nie uważasz ?!? Za chwilę pojawi się kolejny temat, że

 • Do Nieszczęśliwego

  pochwy, zeby dostarczac malzonkowi wiecznie wspanialych rozkoszy." Jeżeli to jest Twój problem, to jest droga do jego rozwiązania, ale wymagająca poświęcenia i pracy od Ciebie! Żeby Tobie było dobrze, najpierw Musisz zrobić wszystko żeby Twojej żonie było dobrze! Ona zamknęła się przed Tobą, bo pomimo Jej otwartości, Ty najwidoczniej koncentrowałeś się tylko na osiąganiu własnego zadowolenia