• Informacje na temat:

  co zrobić z brwiami

Artykuły na temat: co zrobić z brwiami
 • Brwi idealne

  Niestety, nie każda z nas może się pochwalić grubymi brwiami, które od kilku sezonów królują na wybiegach, a to właśnie one nadają charakter całemu makijażowi. Na szczęście łatwo wymodelować brwi tak, żeby przypominały takie, jak mają modelki. Zobacz, jak zto zrobić:

 • Brwi idealne

  Dobrze dobrany kształt może zastąpić lifting, odmłodzić rysy i wysmuklić nos. Zanim chwycisz pęsetę, sprawdź, jaki ci pasuje.

 • Brwi idealne

  ​Powinny być perfekcyjnie wyregulowane. Najlepiej gdyby zrobiła to kosmetyczka. Bardzo polecana jest delikatna depilacja brwi woskiem albo niezwykle precyzyjna - pastą cukrową. Równie ważny jest odpowiedni makijaż.

 • Idealne brwi

  ..., wystarczy kilka ruchów kredką. W tym przypadku mniej znaczy więcej. Stylizowanie Czyli co możesz zrobić, by poprawić wygląd brwi. I czego powinnaś unikać. Jeśli chcesz, żeby brwi wydawały się...

 • Regularne brwi: sekret młodego wyglądu

  Starannie nadajemy linię Nie zamieniajmy brwi w niteczkę. Powinny być wyregulowane, ale wyraziste. To zadanie możemy powierzyć kosmetyczce lub zrobić to same. - Najprościej nadamy brwiom uniwersalny(...). Wyznaczamy linię łuku 1. Do skrzydełka nosa pionowo przykładamy ołówek. Punkt przecięcia z brwiami to początek łuku. Włoski poza tym miejscem i zarastające nasadę nosa usuwamy. 2. Pionowa linia od...

 • Wokół brwi

  Makijaż brwi może wydawać się skomplikowany. To pozory. Można poświęcić mu niewiele czasu, a efekt jest zadziwiający.  Odpowiedni makijaż, który podkreśla i modeluje brwi oraz akcentuje ich kolor, pozwala uwydatnić rysy twarzy, zwiększyć optycznie powiekę. Warto wiedzieć, jak go zrobić.  Na początku po prostu podkreśl brwi i utrwal ich kształt szczoteczką. Przedtem jednak wybierz się do...

 • Co zrobić, by mieć bujne brwi i rzęsy?

  Nasze prababcie miały swoje sposoby na bujne brwi i rzęsy. Radziły sobie bez drogich kosmetyków. Na przykład brwi przyciemniały przypalonym korkiem od wina.

 • ...zrobić to golić brwi, bo wzmacniasz włosy. Wyrywamy tylko te włosy, które są pod zafarbowanymi włoskami. Nigdy nie wyrywamy tych włosków, które są nad głównym łukiem. Te włoski nadają kształt i wyrwane(...) zrobić gdy w porywie weny twórczej, i przed przeczytaniem tego wpisu…J, wyrwałaś włosy przy nasadzie, od góry i od spodu i zamiast brwi pojawiło się bezkształtne coś? Trzeba cierpliwie czekać na odrastanie...

 • Ratuj słabe rzęsy i brwi

  Z upływem lat jedne i drugie często przerzedzają się i blakną, przez co spojrzenie staje się mniej wyraziste. Jak wzmocnić drobne włoski i choć trochę dodać im koloru?

 • Marzysz o gęstych brwiach? Możesz je mieć!

  Teraz modne są wyraziste, naturalne brwi. Nawet, gdy twoje są cienkie, z nami pięknie je wymodelujesz i podkreślisz makijażem.

Wideo na temat: co zrobić z brwiami
 • Co zrobić, gdy mamy przerzedzone brwi?

  Wiele kobiet, z różnych przyczyn, ma mało widoczne brwi. Ekspertka Katarzyna von Engel wyjaśniła, jakie są metody modelowania i zagęszczania brwi. Co mogą zrobić kobiety, które mają je przerzedzone? Jaki jest koszt takiej usługi? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jak zrobić brwi, by się nie postarzyć?

  Większość kobiet nie wyobraża sobie życia bez makijażu. Co jednak, jeśli zamiast się upiększać, czasami wyglądamy gorzej? W studiu programu "Pytanie na śniadanie" gościła Agnieszka Chełmońska. Makijażystka gwiazd na podstawie dwóch modelek w różnym wieku omówiła najczęstsze problemy popełniane przez kobiety. Jak ważną rolę pełnią brwi w tym, żeby nie wyglądać starzej? Jak uniknąć katastrofy przy okazji "smoky eyes"? (źródło: TVP/x-news)

Dyskusje na temat: co zrobić z brwiami