• Informacje na temat:

  co zrobić z białej koszuli

Artykuły na temat: co zrobić z białej koszuli
 • Śnieżnobiały uśmiech? Zobacz, co zrobić, by twoje zęby były białe

  ...koszuli, plami także i zęby) i sięganiu po produkty z duża zawartością wapnia. W menu powinny znaleźć się sery białe (twarogowy, kozi, mozzarella), twaróg, śmietana, jogurt naturalny, kefir, maślanka naturalna, zsiadłe mleko, masło (bez dodatków). Eksperci uważają, że pierwsze efekty zastosowania białej diety widać już po tygodniu.

 • Siedem sposobów na białe zęby

  ...szkliwa. Niemałą rolę odgrywa też czas - z wiekiem bowiem ściera się szkliwo, a im cieńsza jest jego warstwa, tym bardziej prześwituje spod niej ciemniejsza tkanka zębiny. Sprawdź, co zrobić, żeby cieszyć się białym uśmiechem. Unikaj jedzenia i picia, które powoduje przebarwienia Zasada jest prosta: Wszystko, co zostawia plamę na białej koszuli, zostawia plamę na zębach. Najgorsze są ciemne...

 • Nowa mała biała

  Zapomnij o małej czarnej! Na salonach króluje jej letnia odpowiedniczka - mała biała. Sportowa, koronkowa, skórzana, minimalistyczna. Wspólny mianownik to długość maksymalnie do kolan. Rękaw nie jest obowiązkowy.

 • Świat bez głowy, Iza Bartosz

  Wysoki, przystojny, zawsze w białej koszuli rozpiętej niemal do pasa. Król życia, któremu wszystko przychodzi z łatwością – tak o Januszu Głowackim myśleli ci, którzy go nie znali. Ale przyjaciele wiedzieli, że każda jego książka powstawała w mozole, a ten z pozoru bon vivant był tak naprawdę delikatnym i nieśmiałym mężczyzną. Fascynujący portret pisarza i jego czasów.

 • Białe związki

  ...kolan i bluzkę lekko zsuwającą się z ramienia albo sukienkę z miękkiego materiału. Mężczyzna dobrze wygląda w dżinsach i jasnej koszuli. Należy pójść wieczorem do restauracji, gdzie z głośników lecą...

 • Odchudzanie bez diet: One wiedzą jak to zrobić

  Jeśli nie udało ci się zgubić kilku dodatkowych kilogramów przed rozpoczęciem karnawału – nie martw się. Wystarczy, że weźmiesz przykład z gwiazd, szczególnie tych, które nie noszą rozmiaru XS. Jeżeli nie masz już czasu na rozpoczęcie diety (karnawał kończy się 13 lutego, zakładamy więc, że nie zdążysz spektakularnie schudnąć) – wybierz się na przemyślane zakupy. Czego warto szukać przed imprezą lub balem? Same zobaczcie!

 • Portret w półtonach

  O Grzegorzu Ciechowskim, charyzmatycznym poecie rocka, liderze Republiki i Obywatelu G.C., rozmawiamy w 60. rocznicę jego urodzin z przyjacielem artysty, pieśniarzem i malarzem Janem Wołkiem. I nic nie jest tu czarno-białe.

 • Brigitte Macron w motocyklowych botkach

  O Brigitte Macron zrobiło się głośno, kiedy jej mąż – Emmanuel – został zaprzysiężony na prezydenta Republiki Francuskiej. Wszystko przez dużą różnicę wieku. Małżonków dzielą bowiem aż 24 lata.

 • ..., zaproponowałam: „Wykorzystajmy roczny urlop macierzyński, podzielmy się nim po równo”. Ale mój mąż, który przy dziecku potrafi zrobić wszystko, zaczął tłumaczyć, że nie może. Bo pracuje na uczelni(...). Któregoś razu specjalnym płynem wyszorował fugi w kuchni. To był jego sposób, żeby powiedzieć: „Chcę, żeby ci było ze mną dobrze”. Odwdzięczałam się, przyszywając mu guziki do koszuli. Mąż uwielbiał te...

 • Bliska ciału

  ..., który z koszuli zrobił fetysz. Dlatego Stefano Pilati w kolekcji YSL New Vintage 3 po raz kolejny powraca do kultowych półprzezroczystych modeli zaprojektowanych przez wielkiego kreatora. Gdzie tu...