• Informacje na temat:

  co zrobić z białej koszuli

Artykuły na temat: co zrobić z białej koszuli
 • Nowa mała biała

  Zapomnij o małej czarnej! Na salonach króluje jej letnia odpowiedniczka - mała biała. Sportowa, koronkowa, skórzana, minimalistyczna. Wspólny mianownik to długość maksymalnie do kolan. Rękaw nie jest obowiązkowy.

 • Białe związki

  ...kolan i bluzkę lekko zsuwającą się z ramienia albo sukienkę z miękkiego materiału. Mężczyzna dobrze wygląda w dżinsach i jasnej koszuli. Należy pójść wieczorem do restauracji, gdzie z głośników lecą...

 • Odchudzanie bez diet: One wiedzą jak to zrobić

  Jeśli nie udało ci się zgubić kilku dodatkowych kilogramów przed rozpoczęciem karnawału – nie martw się. Wystarczy, że weźmiesz przykład z gwiazd, szczególnie tych, które nie noszą rozmiaru XS. Jeżeli nie masz już czasu na rozpoczęcie diety (karnawał kończy się 13 lutego, zakładamy więc, że nie zdążysz spektakularnie schudnąć) – wybierz się na przemyślane zakupy. Czego warto szukać przed imprezą lub balem? Same zobaczcie!

 • Portret w półtonach

  O Grzegorzu Ciechowskim, charyzmatycznym poecie rocka, liderze Republiki i Obywatelu G.C., rozmawiamy w 60. rocznicę jego urodzin z przyjacielem artysty, pieśniarzem i malarzem Janem Wołkiem. I nic nie jest tu czarno-białe.

 • Brigitte Macron w motocyklowych botkach

  O Brigitte Macron zrobiło się głośno, kiedy jej mąż – Emmanuel – został zaprzysiężony na prezydenta Republiki Francuskiej. Wszystko przez dużą różnicę wieku. Małżonków dzielą bowiem aż 24 lata.

 • ..., zaproponowałam: „Wykorzystajmy roczny urlop macierzyński, podzielmy się nim po równo”. Ale mój mąż, który przy dziecku potrafi zrobić wszystko, zaczął tłumaczyć, że nie może. Bo pracuje na uczelni(...). Któregoś razu specjalnym płynem wyszorował fugi w kuchni. To był jego sposób, żeby powiedzieć: „Chcę, żeby ci było ze mną dobrze”. Odwdzięczałam się, przyszywając mu guziki do koszuli. Mąż uwielbiał te...

 • Bliska ciału

  ..., który z koszuli zrobił fetysz. Dlatego Stefano Pilati w kolekcji YSL New Vintage 3 po raz kolejny powraca do kultowych półprzezroczystych modeli zaprojektowanych przez wielkiego kreatora. Gdzie tu...

 • Życie jak w Madrycie?

  Niby nic trudnego. Wystarczy założyć blog, wymyślić wpadający w ucho nick, robić sobie selfie w pożyczonych ciuchach, wrzucać je na stronę i czekać na kontrakty reklamowe. Tak myślą dziewczyny, dla których „blogerka mody” to synonim lekkiego i przyjemnego zarabiania pieniędzy. Tak jest, z jednym „ale”. Trzeba się przebić i zainteresować sobą tysiące. Jak to zrobić? Opowiadają królowe polskiej...

 • Żona modna

  Bożena, czy mogłabyś wreszcie włożyć na siebie coś bardziej kobiecego? - spytał Igor, przyglądając się krytycznie mojej koszuli i dżinsowym spodniom.

 • Rafał Maślak: W Korei chcę pokazać, że Polska to nie kraj trzeciego świata

  Rafał Maślak przygotowuje się do startu w wyborach Mister International 2014 w Korei. Najprzystojniejszy Polak rozpoczął intensywny trening na siłowni, zmienił dietę, szlifuje także język angielski. Przyznaje, że jest bardzo dumny, że może reprezentować Polskę na tak prestiżowym konkursie i dlatego zamierza zrobić to jak najlepiej. Wybory najprzystojniejszego mężczyzny świata już 29 listopada.