• Informacje na temat:

  co zrobić jak wypadają włosy

Artykuły na temat: co zrobić jak wypadają włosy
 • Ratunku! Co zrobić, gdy moje rzęsy wypadają?

  ...przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak owady, kurz czy inne zanieczyszczenia, które mogą się do niego dostać. Mimo że rzęsy (podobnie jak włosy) nieustannie rosną, ich cykl wzrostu wynosi(...) nabiera wyrazistego i uwodzicielskiego charakteru, które z pewnością nie umknie uwadze zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej. Realash odżywka do rzęs, Realash Cosmetics Pojemność - 3 ml Cena...

 • Skąd się biorą siwe włosy

  Są zmorą wielu z nas. Przypominają o upływie czasu, dodają nam lat i fatalnie się farbują. Czy możemy coś zrobić, by było ich mniej?

 • Twoje włosy pokochają keratynę

  Są symbolem piękna i kobiecości. Długie, krótkie, kręcone czy proste, włosy zachwycają wyglądem, kiedy są zadbane i pełne witalności. Nie zawsze jesteśmy w stanie zająć się nimi w taki sposób, by otrzymały od nas odpowiednią dawkę pielęgnacji. Jednak dzięki keratynie szybko możemy nadrobić stracony czas.

 • Włosy: Prawda i mity

  Czy naprawdę farbowanie i używanie suszarki osłabia ich kondycję, a podcinanie i szczotkowanie im służy? Czy włosy trzeba myć dwa razy? Rozprawiamy się z popularnymi mitami o ich pielęgnacji.

 • Rady na wypadające włosy

  Czasem włosy wypadają, gdy z nimi nieodpowiednio postępujesz, np. często farbujesz i stosujesz odsiwiacze, na noc nakręcasz na wałki, a także używasz mocnych preparatów do stylizacji. Jak im możesz pomóc? Najszybciej je wzmocnisz, stosując kuracje ziołowe. Szczotkować czy nie? Jak najbardziej, ale tylko szczotkami z naturalnym włosiem: dzika, kozy lub końskim, które nie szarpią włosów, nie...

 • Każde wahanie poziomu hormonów przypłacamy utratą włosów. Zazwyczaj są one mało zauważalne, ale z czasem nasze włosy stają się coraz rzadsze. Co zrobić, żeby nie tracić ich w takich ilościach?

 • 5 pytań o włosy

  Są niesforne, puszą się, łamią, przetłuszczają, a może wypadają? Zanim wydasz krocie na fryzjera, zobacz, jak sama możesz im pomóc.

 • Dowiedz się jak sprawić aby czapka i mróz nie były wrogiem twoich włosów

  Zima to nie lada wyzwanie nie tylko dla twojej skóry, ale również dla włosów. Trudno przecież chodzić bez czapki, kiedy na zewnątrz ściska mróz. Co więcej zimą częściej suszymy włosy suszarką, a w pracy i w domu, przez całą dobę grzeją kaloryfery. Wszystkie te czynniki to duże wyzwanie dla kondycji i zdrowia twoich włosów. Co więc zrobić, aby zachowały one zdrowie i piękny wygląd aż do lata?

 • ...chcieć mieć dzieci. No i ta jej przeszłość, wiadomo jaka? Barbara i Anna znalazły się w takiej sytuacji. Ich synowie stracili głowy dla dojrzałych kobiet. Jak tu do takiej powiedzieć „córko”? I w ogóle jak z tym żyć?

 • Cała prawda o łysieniu – fakty i mity

  Według globalnych statystyk ponad 35 proc. mężczyzn doświadcza łysienia. Jednocześnie na temat ten krąży wiele mitów i stereotypów, które wprowadzają w błąd lub zniechęcają do działania. Szampon do włosów lub olejek z węża cofną utratę włosów? Blizny po przeszczepie są zawsze widoczne? A włosy wyglądają sztucznie? Eksperci mówią, jaka jest prawda i co możesz zrobić, by zachować włosy jak...

Dyskusje na temat: co zrobić jak wypadają włosy
 • Re: Ratunku! Wypadają mi włosy!

  Najlepiej będzie zacząć zażywać jakiś zestaw witamin, bo najpewniej ich właśnie w organizmie brakuje i dlatego właśnie wypadają. Wydaje mi się, że jednak takie rozwiązanie, ewentualnie jak tu jakieś inne osoby wspominają, jakieś zioła, herbatki. Jak nie pomorze, to koniecznie trzeba sobie zrobić badania.

 • Re: Ratunku! Wypadają mi włosy!

  , ale najwazniejsze było to że nie wypadają i rosna nowe:) Teraz znowu mam piękne gęste dlugie włosy - a kurację powtarzam - czasem częsciej, czasem mniej:):):)(...)Przeżyłam to samo, w pół roku stracilam chyba 3/4 pieknych, gęstych włosów......leciały jak szalone. Przestałam farbować, skróciłam o połowe. Przebadałam się wzdłuż i w szerz:) Począwszy od tarczycy

 • Re: Wypadanie włosów.

  - wypadają włosy. Wiek także odgrywa rolę ale gdy wypadanie włosów jest naprawdę drastyczne to myślę, że to może być jakieś schorzenie albo skóry głowy albo tarczyca itp. Trzeba również pamiętać, iż(...)Wypadaniom włosów jak większość tu moich przedmówców zauważyła towarzyszą emocje w naszym życiu czyli stres ale nie zawsze to on jest główną przyczyną ich wypadania. Radziłabym zrobić badania głownie

 • Re: Gdy wypadają włosy

  przeczekać, ale u mnie serio już nie było na co. Pomogła biotyna w tabletkach i mezoterpia skóry głowy Hair + w MTTEstetica, włosy stopniowo odrastają i co najważniejsze przestały wypadać jak szalone. Oczywiście zabieg najlepiej zrobić w serii i być cierpliwym, a efekty są naprawde warte czekania.

 • Re: Dieta Dukana - prawdy i mity

  piękną gładką skórę, włosy nie wypadają i nie mam problemów z koncentracją. Z tym, że dietkę troszkę zmodyfikowałam. Przez pierwsze 3 dni rzeczywiście bolała mnie głowa, ale byłam na to przygotowana. Nie jadałam jak opętana tylko delikatne porcje w pierwszych dniach, głównie jogurty, bo gdzieś wyczytałam, że nie powinno się jeść dużo mięsa i pić mleka. Szaleństwo białych serów, maślanek, kefirów