• Informacje na temat:

  co sprawia że jesteśmy przystojni

Artykuły na temat: co sprawia że jesteśmy przystojni
 • ...w osobach o tym samym pochodzeniu społeczno-ekonomicznym, o podobnym poziomie inteligencji i atrakcyjności oraz pokrewnych wartościach religijnych. Ale co sprawia, że gdy wchodzimy do pokoju pełnego(...) znaczącą rolę odgrywają nie tylko pierwsze spotkania, są inne momenty w życiu, kiedy jesteśmy bardziej skłonni zakochać się. Są to chwile życiowych zmian, zagrożeń czy wydarzeń wywołujących silne...

 • Jesteśmy małżeństwem od 30 lat, ale od 20 żyjemy obok siebie. Mój mąż był bardzo przystojnym mężczyzną i podobał się kobietom. Przyjaciółka informowała mnie o jego podbojach i zdradach. On zaprzeczał, ale nie wierzyłam mu. Byłam zdruzgotana i odsunęłam go od siebie. Niedawno przyjaciółka umarła, a przed śmiercią wyznała mi, że wszystko to wymyśliła, bo mój mąż bardzo jej się podobał i chciała...

 • Wojna o wszystko – oblicza kobiecej rywalizacji

  Psychologowie i socjologowie biją na alarm – Polki robią się agresywne. A najczęściej kierujemy swoją złość wobec własnej płci. Co sprawia, że zaczynamy traktować siebie jak wrogów niemal w każdej życiowej sytuacji?

 • Góralskie ADHD

  Gdy wychodzą na scenę rozpiera ich energia. - To dlatego, że my z gór jesteśmy. Taka nasza zbójnicka natura - mówią Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin z zespołu Future Folk. W niedzielę zobaczymy ich w półfinale „Must be the Music” w telewizji Polsat.

 • Wakacje kobiecym okiem: Miejsca, które musisz odwiedzić

  Sezon urlopowy zaczął się na dobre. Niektórzy już rozpoczęli wymarzone wakacje, inni odliczają dni do wyjazdu. Jeśli należysz do osób, które jeszcze nie zaplanowały, gdzie wybiorą się w tym roku, mamy dla ciebie kilka propozycji. Wybrałyśmy miejsca, w których nie tylko odpoczniesz, ale także o siebie zadbasz. Jesteśmy również pewne, że te kierunki spodobają się również waszym rodzinom!

 • Wojna o wszystko – oblicza kobiecej rywalizacji

  Psychologowie i socjologowie biją na alarm – Polki robią się agresywne. A najczęściej kierują swoją złość wobec własnej płci. Co sprawia, że zaczynamy traktować siebie jak wrogów niemal w każdej życiowej sytuacji?

 • Anita latami była sama, Beata trafiała na niewłaściwych mężczyzn. „Normalnych facetów już nie ma”, powtarzały. Zakochały się, gdy straciły nadzieję na udany związek. Pomógł łut szczęścia? „Raczej praca nad sobą, nad lękami i przekonaniami”, mówią obie. Bo miłość przychodzi, gdy jesteśmy na nią gotowe.

 • ...przytula gdy ma okres i ją boli?  Szybko zauważył, że pytania te sprawiały mu przykrość, dlatego odpędzał się od nich na tyle na ile było to możliwe, a potem zasypiał.  Tak mijały mu dni. Zaczęli do(...) nagle zmienia się w duże rozkapryszone dziecko. Dziecko, które tupiąc i gryząc wykrzykuje te swoje nędzne „nie, bo nie!” na złość komu, drugiej stronie? Nie, raczej na złość samemu sobie.  Im jesteśmy...

 • Dzieje grzechu

  ...sprawa. Czy dzięki temu jesteśmy szczęśliwsze, a nasza miłość lepsza? Trzy pokolenia kobiet opowiadają nam o tym, czym jest dla nich seks i czy lepiej jest kochać się swobodnie i bez zahamowań, czy jednak...

 • Jednak przyszła miłość

  Anita wiele lat była sama, Beata trafiała na niewłaściwych mężczyzn. „Normalnych facetów już nie ma” - powtarzały. Zakochały się, gdy straciły nadzieję na udane związki. Pomógł łut szczęścia? „Raczej praca nad sobą, nad lękami i przekonaniami” - mówią obie. Bo miłość przychodzi, gdy jesteśmy na nią gotowe.