• Informacje na temat:

  co na otarcia po butach

Artykuły na temat: co na otarcia po butach
 • Bieganie: Jeśli but pasuje, to go noś

  ..., zarówno w butach biegowych, jak i w tych codziennego użytku. Otarcia i inne dolegliwości - wiele firm produkujących buty bierze pod uwagę niektóre z najczęściej występujących problemów zdrowotnych(...).  W butach stosuje się różne rozwiązania, nieznacznie zmieniające prędkość, siłę uderzenia o podłoże i pracę stopy, by lepiej się w nich biegało po mokrych nawierzchniach. Miększa podeszwa zewnętrzna, na...

 • Zdrowe stopy dzięki dobrym butom

  ...rozwiązaniem na lato są tzw. stopki, które kończą się tuż nad piętą. Najlepsze są te wykonane z cienkiej bawełny, z płaskim szwem. Chronią przed otarciami i odciskami . Pielęgnujmy stopy jeszcze przed...

 • Problemy ze stopami?

  Często bywają przesuszone lub opuchnięte. Oto kilka wskazówek, jak sprawić, aby dobrze prezentowały się w letnich, odkrytych butach.

 • Poznaj opinie testerek plastrów Salvequick

  Otarcia, podrażnienia, odciski – każda z nas wie, jak wielki dyskomfort czy ból mogą sprawić. Ulgę przynoszą ciepłe kąpiele stóp i dobrze dobrane plastry. Nasze czytelniczki miały okazję przetestować plastry Salvequick – nie tylko na odciski, ale także na szpecące stopy kurzajki. Przeczytajcie ich opinie i same przekonajcie się, że dobre plastry naprawdę czynią cuda!

 • Stopy ważne też zimą

  Pocą się, naskórek grubieje, pojawiają się na nich odciski i otarcia. Jak zadbać zimą o stopy, by były zdrowe i piękne? Należy przestrzegać kilku zasad.

 • Plastry do stóp SheFoot

  Nowa seria plastrów do stóp marki SheFoot pozwoli zapomnieć o otarciach, pęcherzach i odciskach, by w pełni cieszyć się letnią aurą.

 • Chodź na bosaka, będziesz zdrowsza

  ...: Służy nogom Uwięzienie stopy w butach „rozleniwia” jej mięśnie. Dopiero uwolnione z okowów zmuszone są do bardziej intensywnej pracy. Dzięki temu stają bardziej sprawne, co wzmacnia zarazem(...) na wiele problemów ze stopami: otarcia, odciski, napuchnięte i obolałe stopy, uczucie zmęczenia i mrowienie w stopach. Przyczyną tych dolegliwości często są eleganckie, ale niewygodne buty...

 • Na bosaka

  ...problemów ze stopami: otarcia, odciski, napuchnięte i obolałe stopy, uczucie zmęczenia i mrowienie w stopach. Przyczyną tych dolegliwości często są eleganckie, ale niewygodne buty. Hartuje(...). Kiedy więzi się je w butach, pobieranie energii jest ograniczone, co zmniejsza zapas sił życiowych człowieka. Ponadto chodzenie na bosaka stanowi rodzaj leczniczego masażu. Opiera się on na...

 • Przetańczyć całą noc

  Karnawałowe zabawy to zimą jedyna okazja, żeby móc pokazać się w prawdziwie lekkim stroju. Cudowny nastrój mogą zepsuć jedynie źle dopasowane buty i otarcia na stopach.

 • Masz cukrzycę? Dbaj o stopy

  Osoby z tą chorobą nie mogą zlekceważyć nawet drobnego otarcia skóry.

Dyskusje na temat: co na otarcia po butach
 • Re: Wszystko o butach

  Ja mam szczupłą stopę i ciężko mi znaleźć obuwie dla siebie, bo większość za szeroka i za wysoka na podbiciu. Często żeb kupić buty muszę kilka razy się wybrać aby w końcu znaleźć takie dla siebie. Połówki w rozmiarach byłyby bradzo pomocne, bo czesto jest tak że but o pół rozmiaru za mały za duży a wtedy o otarcia czy zły układ stopy nie trudno.