• Informacje na temat:

  ciążowy test

Artykuły na temat: ciążowy test
 • Polka zaprojektowała rewolucyjny test ciążowy

  Jedna kreska? Dwie kreski? Jestem czy nie jestem? O mamo, mamo, tylko nie ciąża! O rany, rany, oby ciąża – takiej gonitwy myśli, przynajmniej raz w życiu, doświadczyła niemal każda kobieta. Standardowe testy ciążowe nie pomagają uspokoić nerwów. Polska projektantka, Natalia Mroszczyk, postanowiła to zmienić.

 • Katie Price chce stworzyć test ciążowy wielokrotnego użytku

  ...37-letnia gwiazda, która ma piątkę dzieci z trzema różnymi mężczyznami, zażartowała, że chciałaby stworzyć test ciążowy, który mogłaby wielokrotnie używać, aby wiedzieć, czy jest w ciąży.

 • Który test ciążowy wybrać?

  Podejrzewasz, że jesteś w ciąży? Postanowiłaś skorzystać z testu ciążowego? Dowiedz się, na co trzeba zwrócić uwagę przy jego wyborze, czym różnią się dostępne testy, jak je wykonać, co może być przyczyną fałszywych wyników.

 • Diagnoza jak test ciążowy

  Już wkrótce diagnozowanie wielu chorób może stać się tak proste i szybkie jak przeprowadzenie testu ciążowego. Naukowcy z University of Leeds opracowali bioczujnik, który wykorzystuje przeciwciała do wykrywania biomarkerów charakterystycznych dla różnych schorzeń.

 • ...potrafie dac sobie spokoj ze tak jest..ze jej nie ma... Poplakalam sie wlasnie...kurcze...byla dla mnie Calym Swiatem ;) Zrobilam przed chwilka test ciazowy..moj syn ma juz 4,5roku i wydaje sie...

 • Pozytywny test ciążowy - co robić krok po kroku

  Spóźnia ci się miesiączka i podejrzewasz, ze jesteś w ciąży. Biegniesz do apteki, kupujesz test i z wypiekami na twarzy czekasz na jego wynik. Okazuje się, że jest pozytywny. Co dalej?

 • "Jeszcze raz wybrałabym tak samo"

  Gdy test ciążowy pokazał dwie kreski, Agata Mróz-Olszewska uznała, że to znak od Boga. Nie chciała słyszeć o aborcji, wolała odłożyć przeszczep szpiku. I, tak jak na boisku, dzielnie walczyła aż do samego końca.

 • Próba ciążowa

  Od dłuższego czasu dziwnie się czułam... Zrobiłam test ciążowy. No i stało się - jestem w ciąży!

 • Czy ryzyko zajścia w ciążę jest wysokie przy stosunku przerywanym bez zabezpieczenia? Po jakim czasie można zastosować test ciążowy?

 • Wpadka! I co dalej?

  Test ciążowy wskazuje, że jesteś w ciąży. Nie wierzysz, ale po kilku miesiącach twój brzuszek robi się coraz większy.

Dyskusje na temat: ciążowy test
 • Czy test ciążowy może się mylić?

  Jetsem aktywna seksualnie (niedawno skończyłam 18 lat) ostatnio dość mocno spóźnił mi się okres więc kupiłam test ciążowy. Wyszło, że jestem w ciąży... Ale przecież zabezpieczaliśmy się. Mój chłopak zawsze ma prezerwatywę, więc dlaczego? Czy to możliwe że test ciążowy był wadliwy i źle pokazał?

 • Re: Test ciążowy - czy jest wiarygodny?

  Zarówno jest mała szansa, że test się pomylił, jak i jest większa szansa, że jednak zaszłaś w ciążę, z czego już z góry, na zapas Gratuluję :D Co do zabezpieczenia, żadne zabezpieczenie nie daje 100(...), dlatego ja wnioskuję po Twoim temacie, że najpewniej jesteś w ciąży, dla własnej pewności możesz iść do lekarza, albo powtórzyć test po tygodniu. w 99% sie sprawdza:))) Ale, że co....., bo nie nadążam

 • Re: Ginekolog - na żywo w TV.INTERIA.PL

  Po jakim czasie można zrobić test ciążowy? Jak mi się spóźnia 8 dni. Proszę o odpowiedź, Dziękuję. Pozdrawiam.

 • Re: Test ciążowy - czy jest wiarygodny?

  Zarówno jest mała szansa, że test się pomylił, jak i jest większa szansa, że jednak zaszłaś w ciążę, z czego już z góry, na zapas Gratuluję :D Co do zabezpieczenia, żadne zabezpieczenie nie daje 100(...), dlatego ja wnioskuję po Twoim temacie, że najpewniej jesteś w ciąży, dla własnej pewności możesz iść do lekarza, albo powtórzyć test po tygodniu. w 99% sie sprawdza:))) Ale, że co....., bo nie nadążam

 • Re: Koniec z używkami. I to od zaraz!

  Szkoda że nie zajrzeliście do drugiej kieszeni: był tam kondom i test ciążowy

 • Re: Test ciążowy - czy jest wiarygodny?

  Zarówno jest mała szansa, że test się pomylił, jak i jest większa szansa, że jednak zaszłaś w ciążę, z czego już z góry, na zapas Gratuluję :D Co do zabezpieczenia, żadne zabezpieczenie nie daje 100(...), dlatego ja wnioskuję po Twoim temacie, że najpewniej jesteś w ciąży, dla własnej pewności możesz iść do lekarza, albo powtórzyć test po tygodniu. w 99% sie sprawdza:)))

 • Re: Nie mam miesiączki, ale nie jestem w ciąży

  Zrobiłam test ciążowy piec dni po spodziewaniej miesiączce i test wyszedł negatywny. A mija już szósty dzień a miesiączki nadal nie mam, zazwyczaj miałam regularny cykl trwając 29 maksymalnie do 30 dni. Ostatnio zmieniłam troche swój tryb życia. Zasypiam późno i wstaje późno. Jem dość mało, a dodatkowo czasem mam napady mdłości. To raczej nie możliwe, żebym zaszła w ciąże skoro mój partner

 • Re: Test ciążowy - czy jest wiarygodny?

  Zarówno jest mała szansa, że test się pomylił, jak i jest większa szansa, że jednak zaszłaś w ciążę, z czego już z góry, na zapas Gratuluję :D Co do zabezpieczenia, żadne zabezpieczenie nie daje 100(...), dlatego ja wnioskuję po Twoim temacie, że najpewniej jesteś w ciąży, dla własnej pewności możesz iść do lekarza, albo powtórzyć test po tygodniu.

 • Re: Lekarz nie dawał ci szans, ja wierzyłam

  i bezskutecznie zajść w ciążę, ale dla mnie to głupota robić setki testów codziennie już od dnia potencjalnego zapłodnienia i zamartwiać się, że testy są negatywne, a jak w 3 tygodniu ciąży podczas patrzenia pod światło zacznie majaczyć jakaś druga kreska, to już pędzić do lekarza i kolejny dramat, że jeszcze nic nie widać... I chodzenie do lekarza co 3 dni, że może już coś będzie i robienie 5 dziennie testów