• Informacje na temat:

  ciąża w ciąży

Artykuły na temat: ciąża w ciąży
 • Ciąża po ciąży. Czy to bezpieczne?

  Naukowcy z University of British Columbia (UBC) oraz Harvard TH Chan School of Public Health zajęli się tym tematem do jakich wniosków doszło środowisko naukowe?

 • Rihanna w ciąży?

  Fani gorąco komentują: To musi być ciąża!

 • Ania Dziedzic: "Fit Mom. Ciąża"

  Delikatne ćwiczenia pomagają w ciąży, ułatwiają poród, ale przede wszystkim wpływają na lepsze samopoczucie. To przesłanie Ani Dziedzic, autorki projektu "Fit Mom", który pokazuje tysiącom przyszłych mam, jak przeżyć ciążę aktywnie i świadomie.

 • Paznokcie a ciąża

  ..., zachowaj czujność. Aby nie zarazić się wirusowym zapaleniem wątroby typu B lub C zwracaj uwagę na to, czy narzędzia zostały wysterylizowane. Koniecznie powiedz manicurzystce o ciąży. Nie powinnaś...

 • Odeta Moro: Ciąża w późnym wieku jest lepsza niż zabiegi kosmetyczne

  ...- Ciąża w późnym wieku jest lepsza niż zabiegi kosmetyczne - mówi Odeta Moro. Dziennikarka, która mamą po raz drugi została po 40., przyznaje, że choć nie wróciła jeszcze do formy, jest dumna ze swojego ciała i przygotowuje się do podróży... motocyklowej.

 • Jak ograniczyć wydatki w trakcie ciąży

  Okres ciąży to czas szczególny dla każdej kobiety. Przez kilka miesięcy liczba samych podstawowych badań sprawia, że gabinet lekarski stają się zastępczym adresem. Warto znać koszty i sprawdzić, z jakim wydatkiem wiąże się urodzenie dziecka, aby nie wpaść w kłopoty finansowe.

 • Bliskość po ciąży nie musi zniknąć

  Ciąża i poród to czas niezwykły dla każdej kobiety. Rozwijające się w organizmie przyszłej mamy dziecko zmienia nie tylko jej ciało, ale i powoduje różnice w jej podejściu do partnera i bliskości. Po ciąży przestawia się nie tylko rytm dnia młodej mamy, ale i jej podejście do seksu.

 • Marina na wakacjach. Czy to ciąża?

  Widać, że młodą mężatkę rozpiera energia. Dzięki wakacjom mogła wypocząć i naładować akumulatory. Urlop spędziła ze swoim mężem - Wojciechem Szczęsnym. Co jakiś czas, gwiazda wrzuca zdjęcia swoich stylizacji. Fani zachwycają się wyczuciem stylu Mariny i niemal zawsze prawią komplementy. Jedna z obserwatorek zapytała nawet, czy piosenkarka nie jest w ciąży! Czy można dojrzeć coś na niżej...

 • Nikola z "Top Model" jest w ciąży?

  ...naprawdę się stało. Nic dziwnego, że zaczęli tworzyć różne teorie spiskowe. Na instagramowym profilu Nikoli padło bezpośrednie pytanie: "To prawda, że odeszłaś, bo jesteś w ciąży?" - zapytała jedna z widzek. "Kobieto, ja mam 16 lat" - odpisała nastolatka i zamieściła emotkę z uśmiechem. Wygląda więc na to, że ciąża to tylko plotka. Na szczęście Nikola ma duży dystans i chyba niestraszne jej...

 • Kaczorowska pokazała kolejne zdjęcie w ciąży

  Agnieszka Kaczorowska lubi eksponować swój ciążowy brzuszek. Trudno się dziwić, ciąża to dla niej z pewnością czas ogromnej radości.

Wideo na temat: ciąża w ciąży
 • Dlaczego kobiety odchudzają się w ciąży?

  Ciąża to szczególny stan, który jest dużym obciążeniem dla organizmu kobiety. W tym czasie ciężarna powinna też zadbać o swoją dietę. Nie musi jeść za dwoje, ale dla dwojga. Są jednak kobiety, które w ciąży się odchudzają. Choć wiedzą, że szkodzą dziecku, nie potrafią tego przerwać. Z czego to wynika? Jak zadbać w ciąży o dobrą formę fizyczną? O tym rozmawiały w "Dzień Dobry TVN" położna Izabela

 • Nicki Minaj jest w ciąży?

  W sieci znów huczy od plotek na temat rzekomej ciąży Nicki Minaj. Wokalistka opublikowała tajemniczy post. Fani zaczęli szybko spekulować. Jedni wskazują, że może to być ciąża raperki. Inni są przekonani, że ma to związek z jej nową płytą. Nicki od jakiegoś czasu spotyka się z raperem Nasem.

 • Ewa Chodakowska: Jeżeli ciąża przebiega poprawnie, to aktywność fizyczna jest wskazana

  Według niektórych każda kobieta w ciąży musi się bardzo oszczędzać, a ostatnią rzeczą, o której powinna myśleć jest aktywność fizyczna. Trenerka Ewa Chodakowska, modelka Karolina Malinowska, stylistka Zofia Ślotała oraz aktorka Maja Bohosiewicz powiedziały w "Dzień Dobry TVN", dlaczego warto ćwiczyć w ciąży i po urodzeniu dziecka. - Jeżeli ciąża przebiega poprawnie, to aktywność fizyczna jest

Dyskusje na temat: ciąża w ciąży
 • Re: Ciąża po poronieniu

  Ciąża po poronieniu musi być starannie zaplanowana, lekarz musi wszytsko dokładnie zbadać oraz wiedzieć jaka była przyczyna poronienia ostatniej ciąży

 • Re: Ciąża po ciąży. Czy to bezpieczne?

  Najlepsza ciąża jest po pięćdziesiątce.Mama dojrzała.

 • Re: CIĄŻA I NIEDOBÓR

  ciąża i niedobór żelaza to przede wszytskim odpowiednia dieta wzbogacona w takie jak szpinak, jarmuż ( zdrowy i smaczny ) , buraki , botwinki itd. dodatkowo jak się jest w ciąży bardzo zalecane jest przyjmowanie suplementów wspomagających np. Chella fer forte , wtedy nie dosc ,ze wzmocnicie organizm to w dodatku jeszcze dostarczycie kwas foliowy i witaminy niezbędne dziecku w brzuchu

 • Re: Ciąża po ciąży. Czy to bezpieczne?

  A na stronie głównej czytamy: "Druga ciąża po trzydziestce? Lekarze ostrzegają."

 • Re: CIĄŻA I NIEDOBÓR

  Mi lekarz w ciąży zalecił Detrical. To właśnie witamina D3, specjalnie przeznaczona dla kobiet w ciąży, więc całkowicie bezpieczna i z dopasowaną dawką.

 • Re: Ciąża po ciąży. Czy to bezpieczne?

  Ja mam trójkę dzieci między dwoma starszymi różnica 19 miesięcy i zero jakichkolwiek powikłań. Za to córkę urodziłam mając 37 lat ale tu z kolei jeszcze przed ciążą byłam pod stałym monitoringiem lekarza. Jeszcze przed ciążą brałam Folian Naturell - foliany są bardzo ważne, ponieważ przyczyniają się do prawidłowego tworzenia komórek krwi, wzrostu tkanki matczynej a dodatkowo aby zadbać o mózg, wzrok maluszka stosowałam Omega-3 100.

 • Re: Ciąża po poronieniu

  Ja byłam w ciąży po poronieniu 2 lata temu i niestety prawie całą musiałam przeleżeć :(

 • Re: Ciąża po ciąży. Czy to bezpieczne?

  Wszystkie kobiety mające jakieś problemy przy porodzie, w czasie ciąży piły wodę i jadły chleb. Wnioski są oczywiste - oczywiście zdaniem "wybitnych naukowców".

 • Re: CIĄŻA I NIEDOBÓR

  skutki niedoboru żelaza w ciąży ? szczerze to wle nawet nie wiedzieć. Nie będę się tutaj wywodzić , ponieważ uważam ,ze temat już jest tak wyczerpany ,że ani nie gadam . Powiem jedynie tyle. Dobry jest Chella fer forte wspmnany tutaj. Badania krwi robilam raz w miesiącu , wgl to mialam anemię w ciąży więc inego wyjścia nie miałam. I doda tyle ,że wyniki po chella poszły mi w górę.Miłej niedzieli .

 • Re: Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży?

  Ciąża urojona jak talent aktorski