• Informacje na temat:

  ciąża pracować czy lepiej nie

Artykuły na temat: ciąża pracować czy lepiej nie
 • ...patrzyłyby z zazdrością. Ale czy zrobisz to tylko dla nich? Żyjemy w czasach kultu młodości, ale nie dajmy mu się zwariować. Twój mąż się nie dał, kocha cię taką jaka jesteś. Nie próbuj więc nic(...) l.): Przestań wydziwiać. Natura dała ci te piersi do karmienia, a nie do pokazywania na ulicy. Opamiętaj się. Zaakceptuj siebie i daj spokój takim pomysłom. Ewa (46 l.): Lepiej teraz już nie będzie...

 • Zatykadła, grzybki i cofanki: Po co się zabezpieczać przed niechcianą ciążą?

  ...​Warszawa, schyłek lat dwudziestych. Marian Sękowski, zwyczajny stołeczny taksówkarz, tłumaczy, jak radzić sobie z kryzysem gospodarczym w wielkim mieście.

 • Ciąża ich zaskoczyła

  Czy Cezary Pazura (46) naprawdę nie ma pracy? Dlaczego przełożył terminu ślubu? W rozmowie z SHOW jego dziewczyna, Edyta Zając (21) zdradza, co dzieje się w ich związku.

 • Ich troje

  Co zmienia się w związku wraz z przyjściem na świat dziecka? Wszystko. Dawny styl życia we dwoje mija bezpowrotnie. Przybywa nie tylko obowiązków, ale i nowa osoba do kochania. Jak odnaleźć się w tym "trójkącie"?

 • Dlaczego nie mam ochoty na seks?

  Kobiece libido bywa kapryśne. Ważne, żeby szybko ustalić przyczynę jego spadku i dowiedzieć się, jak można temu zaradzić.

 • Dla niej zrobię wszystko!

  Za co kocha żonę, a czego nigdy by jej nie wybaczył? Co sądzi o polskim show-biznesie? I czy to prawda, że boryka się z problemami finansowymi? Aktor odpowiada na niewygodne pytania!

 • Dziecko to nie zabawka

  Ta kobieta nie miała za grosz serca! Podrzuciła nam małego synka, jakby był niepotrzebną rzeczą.

 • To nie wstyd, że mamy zarabiają

  Lans na ciąży? "A co to znaczy?", pyta aktorka. W rozmowie z SHOW staje w obronie innych znanych mam i wyznaje, czego nauczyło ją macierzyństwo.

 • Bywa smukła i gibka. A potem rośnie jej brzuch. Ciało zmienia się z dnia na dzień. Ciąża. Poród. Czasem zostają po nich dodatkowe kilogramy, rozstępy, blizny. Jak odnaleźć się w ciele… matki? Pytamy Mirelę Hejnoł–Myśliwiec, psycholożkę, fizjoterapeutkę, która pracuje z kobietami ciężarnymi, po porodzie i w połogu.

 • Poród w domu: Sprawdź, co warto o nim wiedzieć

  Coraz więcej kobiet ma świadomość, że prawo pozwala rodzić poza szpitalem, ale niewiele z nich korzysta z tej możliwości. Utrzymuje się przekonanie, że takie rozwiązanie nie jest bezpieczne. Czy słusznie?

Dyskusje na temat: ciąża pracować czy lepiej nie
 • Re: Re: Re: Taka prawda.

  je jak najlepiej, w atmosferze miłości,nie w atmosferze grubego portfela,aby córka kierowała się odpowiednimi zasadami,a chłopak,by wyrósł na mężczyznę szanującego kobiety i radzącego sobie w życiu,żeby umieli pomagać innym.Nie lepiej nauczyć dzieci,że na sukces trzeba pracować i nie liczyć na łatwiznę?.Ja z moim przyszłym mężem nie wzieliśmy od rodziców ani grosza,na wszystko pracowaliśmy

 • Re: Urodziłam zaraz wracam

  cholernie wygodne. jak tylko usłyszą ciąża od razu biorą L4, a potem mają żal że nie ma gdzie wracać. oczywiście moja opinia nie dotyczy ciąż zagrożonych.Ale tak z sercem na ręku odpowiedź sobie sama, czy naprawdę nie możesz pracować?ja mam porównianie i na 100% - lepiej pracować, kobieta czuje się wtedy doceniona, weselsza i ciąża szybciej miła. też nie wiem czy mnie nie zwolnią, ale tym razem nie