• Informacje na temat:

  ciąża objawy ciąży

Artykuły na temat: ciąża objawy ciąży
 • Jak odróżnić objawy towarzyszące ciąży od PMS?

  Wczesne objawy ciąży łatwo pomylić z objawami PMS lub zatrucia pokarmowego. Główną przyczyną zarówno objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego i pierwszych symptomów ciąży są szalejące hormony.

 • .... przyszłych ojców zaobserwowano objawy ciąży! Mają mdłości, przeżywają nagłe zmiany nastroju, tyją, a pod koniec ciąży zaczynają nawet odczuwać skurcze porodowe. Prowadzący te badania dr Arthur Brennan uważa(...), który będzie czuły i empatyczny. Czasem ta empatia sięga za daleko i sprawia, że w domu jest nie jedna, lecz dwie osoby w ciąży – wyjaśnia dr Brennan. W obawie, by u partnera nie nasiliły się objawy...

 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Ciąża bez opryszczki

  Opryszczka w ciąży zagraża zdrowiu i życiu dziecka. A najbardziej niebezpieczne jest, gdy kobieta spotyka się z wirusem opryszczki po raz pierwszy w ciąży - podkreślała dr Iwona Rudnicka z Katedry Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 • Ciąża a antybiotyki

  ...w ciąży, ponieważ nie mogą one stosować wszystkich dostępnych lekarstw. Badania prowadzone przez amerykańskie Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób pokazują jednak, że nie wszystkie antybiotyki są tak(...) związane z nową grypą. Jeśli więc pojawiają się objawy sugerujące grypę, nie należy na własną rękę sięgać po antybiotyk, ale jak najszybciej zgłosić się do lekarza rodzinnego. Bezpieczna...

 • Bóle brzucha na początku ciąży

  Jestem w 8. tygodniu ciąży. Od kilku dni odczuwam bóle w dole brzucha. Czy to oznacza, że ciąża może być zagrożona?

 • Zadbaj o stawy, aby być sprawną mamą

  Ciąża to wyjątkowy stan. Zmianom ulega nie tylko gospodarka hormonalna, ale także układ kostny. Bóle kości i stawów są w ciąży dość częste. Powoduje je wzrost wagi i ilości płynów u przyszłej mamy.

 • Bóle brzucha na początku ciąży

  Dwa miesiące temu dowiedziałem się, że zostanę mamą. Martwię się czy wszystko w porządku, bo od kilku dni odczuwam dziwne kłucie w dole brzucha. Czy to znaczy, że moja ciąża jest zagrożona?

 • Rzucanie palenia w ciąży

  Najlepiej rzucić palenie jeszcze przed zajściem w ciążę - objawy głodu nikotynowego nie będą wówczas oddziaływać na rozwijający się płód. Niemniej jednak czasem takie rozwiązanie nie jest możliwe.

Dyskusje na temat: ciąża objawy ciąży
 • ciąża????????

  nie wiem czy mogą to być objawy ciąży czy to wynik choroby - lekarz jak do tej pory nie wie co mi jest. Może ktoś miał podobny przypadek. Prszę o pomoc.

 • Re: Helen Flanagan potwierdziła plotki o ciąży

  To nie ciąża,ona objawy typowe dla kobiety ukąszonej przez węża, rozporkowca pospolitego!

 • ciąża????????

  nie wiem czy mogą to być objawy ciąży czy to wynik choroby - lekarz jak do tej pory nie wie co mi jest. Może ktoś miał podobny przypadek. Prszę o pomoc.

 • Re: Meghan i Harry pokazali synka

  wiadomo czy jedną), a ciąża Kate to zwykły fałsz. Pozorne objawy zewnętrzne ciąży przy pomocy silikonowego „brzucha”. Już to produkują.

 • Re: Ciąża pozamaciczna co to takiego?

  Objawy ciąży pozamacicznej: klasyczna triada Klasyczna triada objawów ciąży ektopowej to: ból podbrzusza nieregularne krwawienie lub plamienie z dróg rodnych guz przydatków (to już oczywiście może stwierdzić tylko lekarz, a nie sama pacjentka) Objawy te nie muszą występować wszystkie jednocześnie. Zdarza się, że jedynym sygnałem nieprawidłowości jest brunatna, krwista wydzielina, której nie

 • Re: Krystyna Janda bierze udział w Ogólnopolskim Strajku Kobiet

  To musiałaś bardzo szybko zorientować się, że jesteś w ciąży. Po dwóch tygodniach zapewne. Ciąża pozamaciczna daje bowiem niepokojące objawy po ok.4 tyg. Czyli po 2 tyg. od zatrzymania miesiączki. Nie każda kobieta wie, że jest w ciąży. Zatem przypuszczam, że trochę zmyślasz. Poza tym nie ma to dla sprawy znaczenia. Ciąża pozamaciczna nie ma szans rozwinąć się. Nie zakończy się porodem. Zatem

 • Re: Pierwsze objawy ciąży

  Mam wiele z wymienionych objawów obawiałam się że to ciąża... Biorę tabletki anty ale zdarzyło mi się trochę namieszać - wziąć tabletkę z opóźnieniem... w przerwie nie pojawiła się miesiączka... na(...) żeby testy kłamały... i jestem w ciąży. Czy to możliwe?

 • Re: Kto ma prawo do becikowego?

  mam kilka znajomych kobiet które zaszły w ciążę w wieku 43-45 lat czyli wtedy kiedy zaczyna się wiek przekwitania, nie dostały one becikowego bo zbyt późno zgłosiły się do ginekologa, do 4 miesiąca ciąża jest nie zauważalna a objawy ciąży w tym wieku są takie same jak końca menstruacji, dodam że z uwagi na wysokość dochodów kobietom tym należało się becikowe tylko że o tym świadczeniu decydują

 • ach ta ciąża

  witam mam 21 lat. Ja również obawiam sie ciąży (zreszta jak wiele kobiet) od niedawna podejrzewam ze jestem w ciąży. Ale jeszcze tego nie potwierdziłam ponieważ boje się iść do ginekologa. Boję sie że jednak moje obawy okażą się słuszne. Strasznie się boję tych wszystkich zachcianek podczas ciązy i wogóle samego porodu. Masakra. CZekam na jakieś porady:) pozdrawiam wszystkie bojące się kobiety.

 • Re: Dlaczego miesiączka się spóźnia?

  okres. Wcześniej bałam się, że to objawy ciąży. Dobrym sposobem, na to, żeby się nie denerwować jest właśnie obserwowanie swojego ciała. Wtedy, jeśli pojawiłaby się ciąża, od razu będziecie widzieć