Wakacyjny flirt. Wspaniała przygoda czy naiwność?

W nawiązywaniu letnich znajomości należy zachować wyjątkową ostrożność!

Osobom w związkach czę sto wydaje się, że nowo poz nani wakacyjni znajomi są o wiele bardziej interesujący od ich stałych partnerów. Dotychczasowa relacja wydaje się im odległa i nieistotna.

Reklama

Często dochodzą one do wniosku, że już od dawna coś było z nią nie tak, w przeciwieństwie do nowej znajomości, która jest obiecująca, wręcz idealna – przecież tak dobrze się rozumiemy, on jest uroczy i czuły…

Choć zdarza się, że wakacyjna miłość jest początkiem długotrwałego związku, to jednak najczęściej kończy się w chwili powrotu do domu. Ten wspaniały mężczyzna z Twoich marzeń mieszka na drugim końcu Polski z własną rodziną.

Nie warto poświęcać sprawdzonej relacji dla kilku ulotnych wrażeń! Jeśli jesteś singlem, możesz zaryzykować letni flirt. Nie obiecuj sobie jednak zbyt wiele po tak krót kiej znajomości.

MP

Jeżeli nowa relacja jest dla Ciebie jedynie przelotnym flirtem, uprzedź o tym partnera, by nie poczuł się zraniony. Jeśli natomiast traktujesz sprawę poważnie, upewnij się, że on też chce kontynuować tę znajomość w przyszłości.

Artykuł pochodzi z kategorii: Psychologia

Kurier TV

Zobacz również

  • Zakochałam się w koledze z pracy. Nie zamierzam rozbijać jego rodziny, ale on twierdzi, że nigdy nie był szczęśliwy w małżeństwie. Zapewnia, że od dawna nic go z żoną nie łączy i kocha tylko mnie.... więcej