Randka w wannie

To idealna opcja na mroźne walentynki! Zaproś ukochanego na romantyczny wieczór w łazience. Nasz ekspert podpowiada, co najlepiej działa na zmysły...

Stwórz romantyczny nastrój

Reklama

Nie bój się kiczu! Świece, koniecznie aromatyczne, płatki róż, wasza ulubiona muzyka w tle i dobrze schłodzony szampan sprawią, że ten wieczór zacznie się... bajkowo!

Zanurz się w pianie

Wybierzcie płyn do kąpieli o zapachu, który przywoła miłe wspomnienia (np. o aromacie soczystych owoców jedzonych w egzotycznej podróży czy deseru z pierwszej randki).

Uwaga: sięgnij po sprawdzony kosmetyk o właściwościach nawilżających. Zadbaj o to, by woda nie była ani zbyt zimna, ani zbyt gorąca. Optymalna temperatura to 37 stopni (przyda się termometr łazienkowy!).

Wanna to idealne miejsce na masaż głowy. Najpierw nałóż aromatyczny szampon nawilżający lub olejek do włosów.

Myjąc głowę ukochanemu, uciskaj ją bardzo lekko, głaszcz, czasem pociągaj delikatnie za włosy. Nie zapomnij o uszach, które są centrum receptorów większości naszych narządów. Uciskaj je opuszkami palców. ...i

Odkryjcie magię olejków

Na jeden wieczór zamień sypialnię w ekskluzywne spa. Miękkie i pachnące ręczniki frotté rozłożone na łóżku stworzą intymną atmosferę.

Przygotuj ceramiczne naczynie, w którym podgrzejesz olejek (możesz wykorzystać zestaw do fondue lub specjalny kominek).

Do masażu najlepiej wybrać ten o właściwościach nawilżających i odżywczych, np. sezamowy, kokosowy, arganowy lub z pestek winogron.

Możesz też sięgnąć po specjalną świecę do masażu. Sprawdź temperaturę olejku i powoli rozprowadzaj go kolistymi ruchami. Zacznij od pleców ukochanego, następnie skup się na mięśniach karku, szyi i skończ na głowie. Teraz jego kolej...

Artykuł pochodzi z kategorii: Psychologia

Show

Zobacz również