Mąż pozwala się adorować

Kobieta, z którą pracuje mój mąż, od kilku miesięcy pisze mu czułe sms-y, kilka razy zapraszała go na kolację, ostatnio zadzwoniła do nas do domu po 22. Co robić? Magda z Poznania

Reklama

Wygląda na to, że nie dostrzegasz udziału swego męża w rozwoju tej zażyłości. Zauważ, że podał koleżance z pracy numer komórkowy i prywatny, i zgadza się, by z nich korzystała. Koniecznie z nim porozmawiaj.

Powiedz, że niepokoi Cię ta relacja, a gdyby bagatelizował sprawę – że Ty widzisz to inaczej. Powołaj się na fakty, na niestosowny wieczorny telefon. Jasno zakomunikuj, że oczekujesz, by nie utrzymywał z tą kobietą żadnych kontaktów na stopie prywatnej.

Jeśli mąż będzie zapewniał Cię, że nic niepokojącego się nie dzieje, powiedz, że cieszysz się i tym bardziej nie powinno sprawić mu kłopotu jednoznaczne ucięcie tej relacji.

Pamiętaj, że prawdopodobnie wystarczyłby jeden jasny odmowny komunikat ze strony męża i natarczywa kobieta dałaby mu spokój.

Artykuł pochodzi z kategorii: Psychologia

Na żywo

Zobacz również

  • Upływ czasu jest często dużym problemem, szczególnie dla kobiet. Może nawet powodować niebezpieczną dla zdrowia fizycznego i psychicznego gonitwę do urodowej doskonałości. U pań dochodzą do tego... więcej