Zabawa z dzieckiem: Zagrajcie razem

Filmy z serii „Było sobie życie” i „Był sobie człowiek” poznały dzieci w 140 krajach świata, a sprzedały się w milionach egzemplarzy.

Reklama

Ich autorem był Albert Barille, którego pewnego dnia zasmuciło, że nie ma w telewizji mądrych bajek. Tak stworzył serię, która w fascynujący sposób opowiada o ludzkim ciele, zagadnieniach historii, astronomii, geografii, ekologii.

Na podstawie serii filmów „Było sobie…”, powstały edukacyjne gry planszowe, które łączą zabawę z wiedzą. To rozrywka dla całej rodziny – idealny pomysł na wieczorną zabawę, deszczowy lub po prostu leniwy weekend.

Gry nie wymagają znajomości biologii czy historii. Wszystkiego można się dowiedzieć w trakcie zabawy. Kolekcja składa się z 5 gier: „Było sobie życie”, „Był sobie człowiek”, „Atak wirusów”, „Quiz z kołem fortuny” i „Pojedynki mistrzów”.

n

Artykuł pochodzi z kategorii: Gry i zabawy

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Kolorowe bransoletki noszą nie tylko dziewczynki, ale też chłopcy (choć oni wolą militarne np. zielone i czarne barwy)! Zabawa polega na splataniu gumek we wzory. Zasada jest identyczna jak przy... więcej